Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spij dobrze Marcinku :)

a ja wznoszę kolejny toast, za moją rocznicę ślubu :decayed::drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

aaaa to wszystkiego naj,naj,naj dla Ciebie i mężunia :>,która to już-ja obchodziłem 3 w tym roku :)
  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja wznoszę kolejny toast, za moją rocznicę ślubu

:blink: I On z Tobą wytrzymał rok? :rolleyes: No normalnie twardziel :notworthy: hyhy Osa nie obraź się :wink4: Wszystkiego dobrego na kolejne lata :good:

Opublikowano

zaszyli mnie :decayed::polew:

A chyba że tak :>.. Dobry żarcik...

Opublikowano

dzięęęęęęęęęęeeekuję Kochani, wytrzymał jak narazie rok, podziwiam go hyhyhy :polew:

jak wrócę w grudniu to stawiam flachę! ! ! ! ! :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

a ja wznoszę kolejny toast, za moją rocznicę ślubu

:blink: I On z Tobą wytrzymał rok? :rolleyes: No normalnie twardziel :notworthy: hyhy Osa nie obraź się :wink4: Wszystkiego dobrego na kolejne lata :good:

Co to jest rok :>, jak bym słyszał dzieśięć lat :decayed:.. To dopiero jest coś :> :>

Opublikowano

jak wrócę w grudniu to stawiam flachę! ! ! ! ! :drunk:

:naughty::decayed: jedną? :decayed:

Opublikowano

dzięęęęęęęęęęeeekuję Kochani, wytrzymał jak narazie rok, podziwiam go hyhyhy :polew:

jak wrócę w grudniu to stawiam flachę! ! ! ! ! :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Oj tam podziwiasz go :), albo Cię bardzo kocha albo się Ciebie boi :> :>..

Opublikowano

Co to jest rok :>, jak bym słyszał dzieśięć lat :decayed:.. To dopiero jest coś :> :>

hyhy ale wytrzymać z Osą 1 dzień pod jednym dachem to ogromny sukces a on już rok dzień w dzień :notworthy: szacun :polew: Nie to żebym miał jakieś doświadczenia, ale to moje przypuszczenia i założę się że nie mylę się zbyt wiele :polew::decayed: Prawda Osa? :wink4:

Opublikowano

albo Osi rzeczywiście jest taka dobra :gwizdanie:

Opublikowano

jedną na każdy miesiąc :naughty:

eee tam, za każdy dzień :decayed:

Opublikowano

albo Osi rzeczywiście jest taka dobra :gwizdanie:

Że niby aniołek? :kox: W sumie coś z anioła to ona ma... :naughty::rolleyes:

Opublikowano

albo Osi rzeczywiście jest taka dobra :gwizdanie:

Że niby aniołek? :kox: W sumie coś z anioła to ona ma... :naughty::rolleyes:

tia,skrzydełka i nie jeden a 4 ringi :decayed:
Opublikowano

jestem cudowna po prostu :naughty:

jakieś wątpliwości? :evil:

stawiam ile flach będzie trzeba, żeby nikt nie czuł się zaniedbany........!!!! :> :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

jestem cudowna po prostu :naughty:

jakieś wątpliwości? :evil:

stawiam ile flach będzie trzeba, żeby nikt nie czuł się zaniedbany........!!!! :> :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

:oklaski: i w dodatku piękna,zgrabna i powabna :kox::naughty::drinks: :drinks: :drinks:
Opublikowano

xandmar to za Twoje poczucie humoru :polew::drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano
:rolleyes: :rolleyes: :>[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 00:18_________________________________________________ :drinks: :drinks: :drinks:
Opublikowano

jakieś wątpliwości? :evil:

yyy yyy yyy znaczy yyy yyy yyy :decayed: nie :polew:

Opublikowano

zaraz przybiję gwoździa idę już papa kolorowych,pchły,karaluchy i szczypawki :decayed:

Opublikowano

jak ja Was lubię :dance: :drool: :pociesz::drinks:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 00:24_________________________________________________

zaraz przybiję gwoździa idę już papa kolorowych,pchły,karaluchy i szczypawki :decayed:

jeśli możesz to jeszcze nie idź, a jeśli musisz to już idź :decayed:

spokojnej nocy :pociesz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.