Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj obchodze pierwszą rocznicę ślubu.... jak On ze mną wytrzymał? :mysli: :> :evil:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niech im gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie...! :drunk:

Też mu się dziwię :decayed:

Opublikowano

ostatnio tyle toastów wznosiłam, że aż się upiłam :polew:

do dzisiaj mnie głowa boli :decayed:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2008, 23:07_________________________________________________

dobry wieczor :)

cześć Kicia :)

Opublikowano

Osa wiesz że jutro jest WIELKIE święto? :kox::polew:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

jakie??

Opublikowano

czesc

ostatnio tyle toastów wznosiłam, że aż się upiłam :polew:

do dzisiaj mnie głowa boli :decayed:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2008, 23:07_________________________________________________

dobry wieczor :)

cześć Kicia :)

Czesc Oska czesc wszystkim :)

pierwsza rocznica złego dobre poczatki :gwizdanie: czy to było dobrego złe poczatki :mysli: przysłowia mondrąściOm narodu :naughty:

podobno pierwsze 10 lat jak sie przezyje to juz leci z górki a tak poza konkursem podobno miłosc Ci wszystko wybaczy :rolleyes:

Opublikowano

Poszukaj.. :kox:

Opublikowano

gadajcie co za swieto!

Opublikowano

gadajcie co za swieto!

:gwizdanie: :banan::banan2::guma::drunk: :beer1: :boobs::sexinbed::buhaha::yeee:

Oj będzie się działo :sarcastic:

Opublikowano

w Hiszpanii jutro swieta nie ma, to ja nie swietuje :foch:

Opublikowano

:sex::pociesz::boobs::sexinbed::banan1::seksiasty::rose:

itd.. :polew:

Opublikowano

w Hiszpanii jutro swieta nie ma, to ja nie swietuje

W sumie w Hiszpanii może nie, ale ludzi pochodzących z Polski dotyczy :tongue4:

Opublikowano

w Hiszpanii jutro swieta nie ma, to ja nie swietuje

W sumie w Hiszpanii może nie, ale ludzi pochodzących z Polski dotyczy :tongue4:

więc prosze oświeć mnie

Opublikowano

więc prosze oświeć mnie

jak to ykk mówi: "google i do roboty" :naughty: No wiesz Osa... Jak możesz nie wiedzieć co jest 30 września :decayed: ;( :wallbash::thumbdown::banned::ban::foch: :bicz3: :bicz:

Opublikowano

dzień chłopaka :naughty: ale ja nie mam chłopaka?! :no:

ale za to mam chłopaków w klubie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a zatem wszystkim chłopakom z A4 Klubu wszyyyyyyyyyyyyyyystkiego naaaaaaaaaaaaaaaaj naaaaaaaaaaaaaaj naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

Opublikowano

ale za to mam chłopaków w klubie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:wstydliwy::silacz::paker::gicior::grzywa::drunk:

No wreszcie Osa :kox: podziękował :gwizdanie:

Opublikowano

dzień chłopaka :naughty: ale ja nie mam chłopaka?! :no:

ale za to mam chłopaków w klubie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a zatem wszystkim chłopakom z A4 Klubu wszyyyyyyyyyyyyyyystkiego naaaaaaaaaaaaaaaaj naaaaaaaaaaaaaaj naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

:) dzieeeeeeeeeeeeeeeeeekuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemyyyyyyyyyyyyy :):decayed:

Opublikowano

kici kici

Opublikowano

kici kici

kici kici skur#$%^& :polew: Gdzieś taki tekst słyszałem, czy to przypadkiem nie z filmu? :polew:

Osa jakie Ty foty na NK dodałaś :kox::slina:

A gdzie fotka w koszulce klubowej? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.