Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zmiencie nazwe watku na: alkoholicy po 23.. :mysli:

po prostu się przyłącz IKu :naughty:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Pic przed kompem - nie robi.. :decayed:

ja wychodzę jak piję :tongue4::polew:
  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja też :polew:

Opublikowano

Zmiencie nazwe watku na: alkoholicy po 23.. :mysli:

po prostu się przyłącz IKu :naughty:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Pic przed kompem - nie robi.. :decayed:

ja wychodzę jak piję :tongue4::polew:

ja też :polew:

Wiec chyba ide sie doprawic.. :polew:

Opublikowano

jeszcze tu wrócę :evil:

Opublikowano

idę nyny papa kochani do jutra :> :cool1:

Opublikowano

Ide pic.. :cool1:

Opublikowano

idę nyny papa kochani do jutra :> :cool1:

już to słyszałem dzisiaj ;) godzinę temu

branoc xandmar

Opublikowano

no i znów zostałam sama :foch:

chyba się opiję :polew::drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

no i znów zostałam sama :foch:

chyba się opiję :polew::drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

nie całkiem sama :decayed:

_________________________________________________

jednak ja zostałem sam

z nudów kladę się spać :tongue4:

Opublikowano
:naughty::decayed: a ja nie idę spać.... szkoda życia na spanie :evil:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 02:12_________________________________________________ :drunk:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 02:35_________________________________________________za rocznik '83 :drunk:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 02:38_________________________________________________za przystojnych Panów z A4 Klubu :naughty::drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 02:54_________________________________________________za śpiącego zbyt wcześnie IKa, Rafałka, i za nieobecnego Kicię ;( :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 03:10_________________________________________________za rok wytrzymałości mojego Męża ze mną, brawo dla tego Pana :> :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 03:24_________________________________________________za wysokie temperatury na wybrzeżu Costa Daurada :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 03:44_________________________________________________za Panów Adminów i Panów Moderatorów :> :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 03:53_________________________________________________za niedzielę :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: niechaj trwa [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 04:11_________________________________________________za moją piękną, zieloną, niezawodną, wytrzymałą Niunię :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
Opublikowano

Co taka cisza ? :naughty:

Opublikowano

za śpiącego zbyt wcześnie IKa, Rafałka, i za nieobecnego Kicię ;( :drunk: :drunk:

Nawet jak jest pijana to o nas pamięta :shocked::naughty: Ciekawe jak dzisiaj funkcjonuje :gwizdanie: Osa jak się pojawisz daj znać jak zdrówko :naughty:

Siema śpiochy :naughty::hi:

P.S. Dzisiaj Osa miała pokazać foty w koszulce, jakoś ich nie widać, czyli musi robić inne (czytać 2 strony wcześniej :naughty: ) :>

Opublikowano

Widziałem :> i cos nie ma ;( a czekam juz dwie godz. :wink4:

Opublikowano

hehehe :wink4: pewnie leży teraz i mówi że ją boli głowa :decayed:

Opublikowano
:hi: konusy
Opublikowano

Rafalekx :hi:

Jak tam po meczu w Boguchwale :gwizdanie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

:hi: konusy

Wielki się znalazł :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: konusy

Wielki się znalazł :polew: :polew:

a zebyś wiedział że wielki :decayed:

Opublikowano

:hi: konusy

Wielki się znalazł :polew: :polew:

a zebyś wiedział że wielki :decayed:

Kurde w czym :> ?

Opublikowano

eee jak wstawić emotke w miejscu na spalanie :decayed: w profilu w sensie[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 23:37_________________________________________________

:hi: konusy

Wielki się znalazł :polew: :polew:

a zebyś wiedział że wielki :decayed:

Kurde w czym :> ?

:ban::OMG: pokój :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.