Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma IKa :shocked:

ykk rwie dzikie baby na mieście :decayed: Jak nic nie wyrwie to pojawi się na forum... :naughty:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jest tu jeszcze ten lekarz pediatra? Zna się tu ktoś na fotkach RTG? Bo mam problema :decayed:

??

Opublikowano

Rafał ja nikogo nie podrywam :kwasny:

ktos to zasugerowal gdzies ?? kogo podrywasz :naughty: :naughty: ? o przepraszam kogo nie podrywasz ?

właśnie nikogo! :gwizdanie:

Opublikowano

nastepnym razem zrob sobie przerwe na kawe w Szwajcarii.

zapraszam.

Trzeba było mówić wcześniej :decayed: Ja tam byłem 3 tygodnie temu :decayed: Jaki kanton?

Siema wszystkim ja tyż tylko na chwilkę... Najlepszego Damian i najlepszego kicia :drunk:

Co tu się dzisiaj wyprawia? Osa chora ;( I w dodatku podrywa biednych klubowiczów... :decayed:

a mam dotarlo :) hehehe do mnie juz znalazlem wiadomosc z podrywem :) musze isc spac bo nie nadazam czytac tego co tu sie pisze :polew:

Opublikowano

doobra ja spadam :hi: 3majta siue i się nie puszczajcie :polew: Ossaaa :polew:

Opublikowano

Bern

Kurde byłem :decayed: Nudno tam, ale fury fajne :kox: R8 widziałem w Murten (wiesz gdzie to jest?), w Bern upolowałem kilka ciekawych autek, ale najlepsze we Friburgu i w Murten :kox:

Opublikowano

doobra ja spadam :hi: 3majta e i się nie puszczajce :polew: Ossaaa :polew:

Ja tez smykam niedlugo juz albo zaraz :) spokojnego slizgania wslizgiwania sie pod kolderke ;) bzzzzzzzzzzz

Opublikowano

doobra ja spadam :hi: 3majta siue i się nie puszczajcie :polew: Ossaaa :polew:

no po prostu teraz to przegiąłeś, sa pewne granice !

Opublikowano

i miałeś wkleić foty i nie wkleiłeś ku@#$ :evil:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:26_________________________________________________

doobra ja spadam :hi: 3majta siue i się nie puszczajcie :polew: Ossaaa :polew:

no po prostu teraz to przegiąłeś, sa pewne granice !

:rolleyes:

Opublikowano

Kto foty jakie foty gdzie? :kox:

Opublikowano

jaaaa?? :gwizdanie:

Opublikowano
Kurde byłem Nudno tam, ale fury fajne R8 widziałem w Murten (wiesz gdzie to jest?), w Bern upolowałem kilka ciekawych autek, ale najlepsze we Friburgu i w Murten

do Murten mam bliziutko ale skad w tym miejscu jakies fajne fury to nie mam pojecia.

Opublikowano

Kto foty jakie foty gdzie? :kox:

pisałeś po powrocie ze szwajcari ze wkleisz foty fur którym zrobiłeś "niby" zdjęcia :gwizdanie:

Opublikowano

i miałeś wkleić foty i nie wkleiłeś ku@#$ :evil:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:26_________________________________________________

doobra ja spadam :hi: 3majta siue i się nie puszczajcie :polew: Ossaaa :polew:

no po prostu teraz to przegiąłeś, sa pewne granice !

a granice nieskooonczoneeeee tralalalala :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ktos tu dostanie minusa :bicz3:

:rolleyes:

Opublikowano

Pszczoła Ossa się pogniewała i foc**je :kox:

Opublikowano

do Murten mam bliziutko ale skad w tym miejscu jakies fajne fury to nie mam pojecia.

No ja w Murten siedziałem :wink4: Fajnie tam jest :> Podobało mi się :good: A tam widziałem R8 i nowe S6, a gdzieś na wylocie na autostradę też niedaleko Murten nowe RS6 :kox: We Friburgu upolowałem Ferrari Testarossę :kox:

Opublikowano

Unia jest...nie ma granic :decayed:

Opublikowano

pisałeś po powrocie ze szwajcari ze wkleisz foty fur którym zrobiłeś "niby" zdjęcia :gwizdanie:

A no mam :> Wklejać? :kox: Dużo ich :naughty:

Opublikowano

wklejaj :evil: albo przyślij mi na gg

Opublikowano

juras Ty jesteś tym doktorem tak? :decayed: Znasz się na fotkach RTG? :decayed: Bo mi coś w kolenie się pierd#li ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.