Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC]Problem z wpisaniem kodu


Rekomendowane odpowiedzi

Otóż tak jak w temacie. Mam radio gamma gala, takie jak na obrazku i nie mogę wpisać kodu a kod mam. Probowałem wielu kombinacji klawiszy a FM 1/2 i DX nie przynosi pożądanego rezultatu, wiec jak możecie to proszę o pomoc.

audigama1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Radio z magnetofonem. Po włączeniu pojawia się SAFE (radio zakodowane)

2. Równocześnie naciśnij przyciski FM i DX. Trzymaj dopóki nie wyświetli się 1000 (parę sekund).

3. Używając przycisków 1, 2, 3, 4 wpisz kod. Przycisk 1 oznacza pierwszą cyfrę kodu,

przycisk 2 drugą cyfrę itd. Przyciskając każdy przycisk zmieniasz tę cyfrę.

4. Po wpisaniu całego kodu, ponownie naciśnij FM i DX i przytrzymaj 2-3 sekundy.

5. Jeśli kod był prawidłowy, przechodzi w tryb normalny. Mamy dwie próby. Po 2 nieudanych próbach trzeba wyłączyć i włączyć radio, następnie pozostawić włączone na godzinę. Po tym czasie trzeba wyłączyć i włączyć i mamy następne 2 próby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem ten sam problem... i nie wiedzialem co zrobic. Ale jesli wpisze sie dwa razy niepoprawny kod (w Twoim przypadku wczesniej ktos mogl tak zrobic) to radyjko sie blokuje, i nic nie daje wciskanie DX+FM, ale doczytalem sie iz wtedy trzeba wlaczyc radio i pozostawic na 1-1,5h wlaczone i sprobowac ponownie wtedy powinno zadzialas, osobiscie tego bede probowal jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...