Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pedał hamulca wpada po wymianie tarcz przednich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszytko zostalo wyjasnione przeciez, nie ma powodu do zachowan agresywnych wobec innych urzytkownikow formum przeciez.

Staramy sie pomoc przeciez w problemie.

Innych powodow nie ma ze opada.

I pewnie jak sadze bierze pedal w polowie jak mysle.Albo po raptowym nacisnieciu pedalu hamulca,auto staje deba.

Pewnie tak jest jak sadze.

Jesli chcesz miec cheble ze zeby w kierownicy sie zostawi, podkrec sobie srube w pedale hamulca co idze od serva.

Tylko uwazaj by nie przydobrzyc bo mozna zblokowac tarcze przednie.

Opublikowano

Wstaw foto tych nowych tarcz.

Opublikowano
  • Autor
diselmaniac za swoje wypowiedz powinien zostać poczęstowany kropkiem...do DEVA z takim tekstami!

ciekawe czy będzie miał odwagę i kiedyś przyzna tu rację Tomkowi??!!

:buahaha::buahaha::buahaha::buahaha::buahaha::buahaha::buahaha:

Artur82 oto jak przyznaję racje Twojemu buddzie:

Zastosowałem się do wskazówek kicker (w odróżnieniu co do niektórych nie powtarzał tego co sam wcześniej napisałem), po odpowietrzeniu sytuacja się nie poprawiała, ESP i ABS działały prawidłowo, serwo również wiec padło na pompę, po wymianie pedał wrócił na miejsce:thumbup1:

Ciesze się że w odróżnieniu od Artur82 nie wierze tak w devastation i jego dziwne tezy ("te obsrane auta tak mają", swoją drogą jaki fan marki by tak napisał odpowiedzcie sobie sami..) bo możliwe, że moja przygoda z niesprawnymi hamulcami skończył by się źle dla mnie lub innych uczestników ruchu...

P.S:

"Art, daj spokój, gośc założył jakiś zajezdzony szmelc a teraz szuka dziury w całym

gdyby jeszcze każdy klocek trafił na tą sama tarcze i strone na której wcześniej pracował

to by było połowa problemu, dla mnie temat sie skonczył na pierwszej stronie"

dev, nie oceniaj ludzi swoją miarą.. widać po tym wątku jakie masz nastawienie i wiedzę jeżeli chodzi o systemy hamulcowe..Ty może i byś założył jak to nazwałeś "zjedzony szmelc" i udawał, że wszystko jest ok:facepalm:

Ja nie koniecznie..

A, zapomniałbym, taki z Ciebie kozak jeżeli chodzi o heble a nie wiesz, że klocki TRW są znaczone strzałkami na którym kole mają być zamontowane wiec chyba tylko Ty byś był zdolny założyć je na odwrót...:decayed:

Podsumowując:

jeżeli macie podobny problem jak ja i jesteście pewni, że nie ma u Was żadnego wycieku z układu hamulcowego na zewnątrz i serwo działa prawidłowo to po logicznym myśleniu wykluczycie odpowiednie podzespoły które nie będę odpowiedzialne za opadający pedał, zostanie tylko pompa i wydaje mi się, że koszt 220zł za nową pompe TRW nie jest aż taki duży w porównaniu do ryzyka jakie niosą za sobą niesprawne hamulce..

Opublikowano

Ważne że heble znowu działają jak trzeba. Tylko czy cofanie tłoczków mogło uszkodzić pompę?

Opublikowano
  • Autor

wiesz co Kamil, analizowałem to sprawę i wydaje mi się, że to był po prostu zbieg okoliczności, widocznie uszczelnienia już były słabe i czy bym wcisnął pedał czy cofnął tłoczek to efekt byłby ten sam..

Opublikowano

Umnie bylo tak, ze po wymianie calych hamulcow, tarcz, klockow, zaciskow, i jazm takze opadal.

Wymienilem praktycznie wszytko, servo pompe hamulcowe,przewody, a okazalo sie ze odpowietrznik lapal powietrze.

Wiec w sumie tylko koszta, ale przynajmniej nowe jest i bezpieczniej dla mnie i innych urzytkownikow ruchu.

Opublikowano

No to mam to samo... Ciekawe co u mnie wyjdzie :grin:

Fajnie, że ktoś to opisał i mam już jakiś pogląd na sprawę :wink: Napiszę jak tylko ustalę jaka jest przyczyna.

  • 1 rok później...
Opublikowano

po wynikach widac że przód słabo hamuje powinno byc minimum 5

poza tym jest za duza róznica pomiędzy kołami

musisz rozebrac lewy przód i dokładnie sprawdzic zacisk oraz prowadzenie

kolego ale ty głupoty piszesz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.