Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] centralny zamek plus scyzoryk pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam panowie!! kupiłem nie dawno to autko i był w nim kluczyk scyzoryk ale nie było baterii wiec dokupiłem i próbowałem zaprogramować tak jak jest opisane na forum bez rezultatów. niestety zastanawiam sie w ogóle czy posiadam ten alarm bądź zamykanie drzwi z pilota . na forum napisane jest ze sterownik jest przy pompce centralnego w mojej wersji tam go nie ma w pompce od centralnego wychodzą tylko 2 wtyczki w jednej są 2 piny aktywne a w drugiej chyba 6 albo 8 patrzyłem pod kierownica zdjąłem obudowę i znalazłem tylko moduł od immo nic więcej immo działa bo jak odłączyłem moduł to zapalić auta nie mogłem i kontrolka sie świeciła

wiec takie moje zapytanie czy posiadam chociaz zamykanie z pilota skoro go( pilota) mam????????

Opublikowano

Czesc, do tych rocznikow nie bylo scyzorykow, zapewne ktos sobie dorobil a sterownia z pilota nie masz. przykro mi. ale sprawdz jeszcze kody wyposazenia. Pozdrawiam Jocker01

Opublikowano
  • Autor

a jak sprawdzić te kody wyposażenia???? i dlaczego nie mam sterowania z pilota jak w tym scyzoryku siedzi immobilizer?????i działa!!!!

Opublikowano

ktos przelozyl immo (transponder- pastylka) do kluczya i dorobil grot do scyzoryka.

Opublikowano

kody wyposazenia znajduja sie w ksiazce serwisowej na wlepie oraz w bagazniku kolo kola zapasowego. potem trzeba rozkodowac oznaczenia literowo-liczbowe na "ludzkie" :decayed: Pozdrawiam Jocker01

Opublikowano
  • Autor

ktos przelozyl immo (transponder- pastylka) do kluczya i dorobil grot do scyzoryka.

to po jaką cholere za przeproszeniem miał to robic zeby nie działało????
Opublikowano

to po jaką cholere za przeproszeniem miał to robic zeby nie działało????

Może dla własnej satysfakcji? Masz w ogóle alarm? Często przy tych dorabianych scyzorykach działa sterowanie dokładanego alarmu. Poszukaj centralki od autoalarmu.

Opublikowano
  • Autor

to po jaką cholere za przeproszeniem miał to robic zeby nie działało????

Może dla własnej satysfakcji? Masz w ogóle alarm? Często przy tych dorabianych scyzorykach działa sterowanie dokładanego alarmu. Poszukaj centralki od autoalarmu.

niestety nie mam dokładanego alarmu szlak by to trafił myślałem ze jak kupie sobie a4 to i z modułem komfortu sie połączę a tu dziadostwo jak w passacie b4 którego miałem i " zamienił stryjek siekierkę na kijek " i jeszcze zbiornik tylko podobno 60 litrów a myślałem ze z 80 wejdzie :disgust:
Opublikowano

czesc, z modulem komfortu tez sie przejechales, nie w tym roczniku :( Nie porownalbym przsiadki z passata b4 na zamiane siekierki na kijek :decayed: Dokup alarm, jest tego pelno, nawet mozesz kupic alarm ktory ma identyczna plytke jak oryginalny ze scyzoryka, przelozysz tylko plytki i po problemie. Pozdrawiam Jocker01

Opublikowano
  • Autor

czesc, z modulem komfortu tez sie przejechales, nie w tym roczniku :( Nie porownalbym przsiadki z passata b4 na zamiane siekierki na kijek :decayed: Dokup alarm, jest tego pelno, nawet mozesz kupic alarm ktory ma identyczna plytke jak oryginalny ze scyzoryka, przelozysz tylko plytki i po problemie. Pozdrawiam Jocker01

passat moze bardziej toporny ale jakis taki jak" ruski kamaz" nie ma sie co popsuc a tu jak jest pilot to nie ma alarmu a to ludziska mówią ze zawiecha mizerna (szybko siada)a to ze wiecej pali sie tu ludzie wypowiadają a niby taki sam silnik jak w b4
Opublikowano

Samochod jest jak najbardziej lepszy, bardziej komfortowy, a win polskich drogowcow co do zuzywania sie zawieszenia. To prawda ze tu mlotkiem i przecinakiem nie wiele zdzialas jak w swoim poprzednim passacie ale to jest niestety cena postepu. Jezeli masz zadbane auto, to zostaw a jezeli Ci sie tak bardzo niepodoba to sprzedaj i kup passata b4, jeszcze troche gotowki Ci zostanie. Nikt Cie nie bedzie przekonywal (tak mi sie wydaje) jezeli Ci sie nie podoba a4. Pozdrawiam Jocker01

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.