Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o analizę logów A4 B6 1.8T 150KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy mógł by mi ktoś powiedzieć czy coś niepokojącego widzi w tych logach, bo auto zaczęło mi drgać na wolnych obrotach, na zimnym silniku drga mocniej a jak się rozgrzeje do 90st to dużo mniej. Proszę o sprawdzenie moich logów z góry dziękuje: Smiley:.

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

To są moje pierwsze logi samodzielne więc proszę wybaczyć jak coś nie tak i ewentualnie napisać jak zrobić porządne logi na jakich kanałach pomiarowych?

Opublikowano

Kolego nie widać nic niepokojącego. Błędów żadnych nie ma?

Opublikowano
  • Autor

Żadnych bledów nie ma moze zrobiłem nie te logi co trzeba

Wydaje mi sie ze cos z przepływką jest nie tak

Opublikowano

zrób logi dynamiczne z bloku 2 20 31 115 118 120

Opublikowano
  • Autor

Ok jutro zrobie nowe logi to wrzuce

Opublikowano

hej jestem tutaj nowy znasz moze kogos kto moze dokladnie vin rozkodowac chodzi mi o przebieg

z gory dzieki i pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie znam nikogo : Dontknow:

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem nowe LOGI dynamiczne prosze o analize vag-com_208.1

Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 115 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 020 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 118 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano
Zrobiłem nowe LOGI dynamiczne prosze o analize vag-com_208.1

Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 115 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 020 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 118 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

:facepalm: Znajdź kawał czystego asfaltu i logi zrób po ludzku do odcinki

Opublikowano
  • Autor

Do odcinki to znaczy 3 bieg i 6200obr/m tyle ma byc na obrotomierzu?

Opublikowano
Do odcinki to znaczy 3 bieg i 6200obr/m tyle ma byc na obrotomierzu?

Min 6500 :wink: moja się kręci do 6880 ... chyba mam wszystko ok.

Opublikowano
  • Autor

ok postaram sie zrobic jeszcze raz

---------- Post dopisany 28-01-2013 at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2013 at 18:04 ----------

Zrobiłem poraz 3 logi dynamiczne do odcinki prosze o analize mam nadzieje ze sa prawidłowe i zapomniałem zrobic blok 120

Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 020 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 015 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano

zrób jeszcze logi zbloku 115 118 120 .kiedy miałes wymieniane swiece ?

Opublikowano
  • Autor

Jak sprowadziłem auto z niemiec mineło 2 lata i nie wymieniałem świec i niewiem kiedy były wymieniane

Opublikowano

3 i 4 cylinder cofa zapłony, wymień świece, chyba że to cewki

Opublikowano
ok postaram sie zrobic jeszcze raz

---------- Post dopisany 28-01-2013 at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2013 at 18:04 ----------

Zrobiłem poraz 3 logi dynamiczne do odcinki prosze o analize mam nadzieje ze sa prawidłowe i zapomniałem zrobic blok 120

Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 020 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 015 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

zamias 015 i 018 miało być 115 i 118 :decayed: Wymień świece i wal mu program bo seria to ledwo jedzie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Własnie miałem zrobić 115 i 118 ale to mija dziewczyna trzymała laptopa i zle wpisała bloki :grin:.

A co do tych świec, cewek, zapłonu to moze przes to drgac silnik?

jak sie rozgrzeje to drga mniej i jak jest ciepło.

Jutro zamieszcze jeszcze logoi 115 118 i 120 moze cos wyjdzie

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

ok postaram sie zrobic jeszcze raz

---------- Post dopisany 28-01-2013 at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2013 at 18:04 ----------

Zrobiłem poraz 3 logi dynamiczne do odcinki prosze o analize mam nadzieje ze sa prawidłowe i zapomniałem zrobic blok 120

Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 020 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 015 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

zamias 015 i 018 miało być 115 i 118 :decayed: Wymień świece i wal mu program bo seria to ledwo jedzie :wink:

Jaki program i jaka seria bo nie czaje jeszcze tego?

Opublikowano
Własnie miałem zrobić 115 i 118 ale to mija dziewczyna trzymała laptopa i zle wpisała bloki :grin:.

A co do tych świec, cewek, zapłonu to moze przes to drgac silnik?

jak sie rozgrzeje to drga mniej i jak jest ciepło.

Jutro zamieszcze jeszcze logoi 115 118 i 120 moze cos wyjdzie

120 możesz nie logować... pokazuje bzdety :decayed: Co do tego drgania to było już kilku na forum ale nikt nie znalazł rozwiązania... olej temat bo się nawnerwiasz i nic to nie da :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Całkiem możliwe że to świece albo cewki bo ostatnio mi jedna padła na 2 cylindrze, wtedy to dopiero były drgania myślałem że śilnik wyskoczy :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.