Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PILNY problem z kartą sieciową ;(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Panowie kupiłem coś takiego :

NOWOŚĆ Acer One AO756 C977 6GB 500GB 11.6 HD Win7 (2941206096) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i mam problem z kartą sieciową :kwasny: wyskakuje żółty komunikat że brak sterowników, nie mogę się połączyć z siecią bezprzewodową bo jej nie widać :kwasny:

dodam że mam win7 i 32 bitowy system operacyjny. POMÓŻCIE coś bo nie ogarniam :doh:

Opublikowano

smaruj do harryh

Opublikowano

a doinstalowałeś sterownik wlan?

Opublikowano

ściagnij sobie program Everest, on Ci powie jaką masz kartę od bezprzewodówki, bo znająć ACERA było kilka firm, które je wydały, daj nam zrzut ekranu z programu

Everest Home Edition 2.20 - dobreprogramy

Opublikowano

w tym modelu siedzi uklad Broadcom albo Atheros. sprawdz ww programem jaki jest i podam ci linka do sterownikow

Opublikowano
  • Autor

kontroler sieci nie ma sterownika i pokazuje mi błąd 28 - sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. Sory ale jestem trochę zielony w tym :doh:

Opublikowano

po instalacji 7ki teoretycznie powinno być wsjo zainstalowane i gotowe do pracy

mam podobnego acerka ale bez systemu i sam ściągałem sterowniki więc u mnie wsjo śmiga

może masz wyłączone wifi

Opublikowano
  • Autor

a z kolei jak było by wyłączone to jak go włączyć ? ale skoro wyskakuje mi że jest to wina sterowników to raczej to nie jest to.

Opublikowano
  • Autor

LAN zainstalowałem, a Bezprzewodowa sieć LAN które zainstalować?

Opublikowano

sprawdź jaka masz

u mnie to atheros

Opublikowano
LAN zainstalowałem, a Bezprzewodowa sieć LAN które zainstalować?

tych kart kilka było, wiec sprawdz sobie everestem jaka masz

Opublikowano

Najpierw to sprawdź czy masz jakiś przełącznik na obudowie do włączania wlana, i czy jest włączony ;)

Opublikowano

w netbookach raczej nie ma możliwości włączania lub wyłączania wifi z obudowy

Opublikowano
  • Autor
LAN zainstalowałem, a Bezprzewodowa sieć LAN które zainstalować?

tych kart kilka było, wiec sprawdz sobie everestem jaka masz

a jak nie mam to czym to sprawdzić ?

Opublikowano

everest pokaże jaki masz układ

Opublikowano
LAN zainstalowałem, a Bezprzewodowa sieć LAN które zainstalować?

tych kart kilka było, wiec sprawdz sobie everestem jaka masz

a jak nie mam to czym to sprawdzić ?

wyzej wyslalem Ci linka do programu

Opublikowano

komputer-właściwości-menadżer urządzeń-karty sieciowe

Opublikowano
komputer-właściwości-menadżer urządzeń-karty sieciowe

jeżeli nie ma stera to prawdopodbnie będzie miał "nieznane"

Opublikowano
  • Autor

Właśnie mam tylko kontroler sieci i żółty wykrzyknik:kwasny: nawet w tym everest nie wiem jak mam to sprawdzić bo już mam zainstalowane :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.