Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zmiana lusterek z przedlift na polift


krzysztof198919891989

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam do was takie pytanie. miałem lusterka przedliftowe do tego prawe małe lusterko. kupiłem sobie dwa duze z anglika rok 99. założyłem i jest problem. mianowicie prawe lusterko jest ok według mnie do tego przełożyłem mechanizm regulacji z europejczyka -gdzies to wyczytalem na forum i wedlug mnie jest ok. natomiast jesli chodzi o lustro kierowcy to wydaje mi sie ze mniej wystaje wzgledem prawego .regulacjie tez z europy przelozylem i za bardzo zachodzi na auto. poradzicie mi cos w tym temacie? zaznaczam ze szkła narazie zostały z anglika gdyż przedliftowe nie pasuja.

dsc0760g.jpg

dsc0759p.jpg

dsc0751wm.jpg

dsc0750gb.jpg

dsc0749fa.jpg

dsc0748ka.jpg

dsc0747x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te od kierowcy powinieneś przełożyć z eu to będzie prawidłowy kąt nachylenia włożyłem tak samo u siebie z angoli i podobnie jak u Ciebie jest, gdzieś czytałem ze się coś przekłada tylko nie pamiętam co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to trojkaty musisz miec od polifta jak i oczywiscie stelarz a obudowy od anglika przewalisz wlasnie do poliftowych stelarzy i trojkata. Oczywiscie lustra rowniez wypadalo by EU kupic. Tyczy sie to strony kierowcy jak i pasazera. Jesli jestem w bledzie, poprawcie mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagadka rozwiazana.miałem lusterka z 95 roku do tego prawe małe. kupiłem od anglika z 99 roku i okazało siępo montarzu że lewe lusterko kierowcy jest pod innym kontem. wiec musiałem kupić eurpejskie z 99 roku i teraz lewe jak i prawe sa pod tym samym kątem. wiec jesli ktos przymierzy sie do kupna lusterek z polifta dop przedlifta to niech kupi prawe z anglika a lewe z europy i bedzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie czy np lustra z 98 roku będą pasowały do audi a4 b5 z 99 roku? I lift był w 98 roku wiec to będą już poliftowe lustra z 98 roku?

Krzysiu hula grzanie foteli wg mojej instrukcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowy Przedliftowe UK pasuja pod trójkąty Przedliftowe EU. Tylko zostaje zmiana stelarza strony pasażera pod tójkąt EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowy Przedliftowe UK pasuja pod trójkąty Przedliftowe EU. Tylko zostaje zmiana stelarza strony pasażera pod tójkąt EU.

no właśnie mi o stelaże chodzi bo elektrycznie składane montować będę, czyli 98' odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie wkłady kupowałeś? Gdzie i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie czy np lustra z 98 roku będą pasowały do audi a4 b5 z 99 roku? I lift był w 98 roku wiec to będą już poliftowe lustra z 98 roku?

Krzysiu hula grzanie foteli wg mojej instrukcji?

masz na mysli lustra jako same wkłady czy beda pasowały ?? no fotele grzeja az miło :-)

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

A jakie wkłady kupowałeś? Gdzie i za ile?

tzn?

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ----------

ja juz sie pogubilem z tymi stelarzami i wkladami itp. zrobie jutro wam foty jak moja przekladka lusterek wyszla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn?

Chodzi mi o szkła/lustra. Muszę zmienić na nowe, bo moje się kończą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...