Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Górne oświetlenie wnętrza a4 nie działa.help me


pawel_mac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może tutaj mi ktoś pomoże. Mój problem jest taki, że w ogóle nie ma światła otwierając którekolwiek drzwi. Czy samochód jest wl. czy wył. Sprawdzałem bezpieczniki i są w porządku. Zarówno z przodu jak i z tyłu n brakuje światła w podsufitce. Po otwarciu drzwi z tyłu działa podświetlenie pod nogi.

Może ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może tutaj mi ktoś pomoże. Mój problem jest taki, że w ogóle nie ma światła otwierając którekolwiek drzwi. Czy samochód jest wl. czy wył. Sprawdzałem bezpieczniki i są w porządku. Zarówno z przodu jak i z tyłu n brakuje światła w podsufitce. Po otwarciu drzwi z tyłu działa podświetlenie pod nogi.

Może ktoś pomóc?

Sprawdz czy wychodzi napiecie na pomaranczowej kostce w lewym przednim slupku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do mojego tematu wczoraj zaczęły mi działać wszystkie światła z którymi mialem problem. Nic nie robiłem. Zastanawiam się co mogło się stać. Czy być może przez to że kilka razy drzwi zostały bardzo mocno zamknięte. Dzisiaj wsiadłem do samochodu niestety znów nie działają.

---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ----------

Czy przyczyną mógłby być nie działający jeden mikrostyk? Może gdzieś jest zanieczyszczony i przez to. Dodam że jak otwieram samochód to bagażnik mi się nie otwiera. Jeżeli chce go otworzyć muszę za każdym razem dłużej przytrzymać przycisk bagażnika na pilocie. Wydaje mi się że to też nie działa jak powinno bo gdy auto jest wł. i chcialbym otworzyc bagażnik wówczas muszę wyjąc kluczyk se stacyjki i nacisnąć przycisk bagażnika.

Próbowałem przy otwarciu samochodu naciskać podwójnie przytrzymywać dłużej przycisk ale za kazdym razem auto jest otwarte a bagażnik trzeba osobno naciskać. Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na fisie pokazuje ci otwarcie drzwi to i lampka powinna dzialac. Jezeli raz dziala raz nie to obstawiam zimny lut na plytce w zamku w drzwiach. Ja juz to przerabialem w dzrzwiach przednich teraz w tylnich raz dzila raz nie przy okazji rozbierania wymieniam mikrowylacznik bo one tez lubia nawalic. W kazdym razie na trzy przypadki w trzech mialem zimne luty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w których drzwiach. Jak otwieram drzwi komputer pokazuje które i miejsce na nogi jest oświetlone.Jedynie na suficie brak. Zauważyłem jeszcze że u tylnych drzwi jak jest czerwone światło ostrzegawcze zaraz pod zamkiem to te światła się nie świecą a z przodu działają. ciężko jest dostać się do tej płytki w zamku w drzwiach?Mikrostyki raczej są w porządku bo podświetla miejsce na nogi więc reaguje dobrze.jedynie nie przenosi się na podsufitke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...