Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wielebny GG czasem odpalasz?:wink:

Opublikowano
  • Autor

Wojtuś, nie wiem czy Ty pamiętasz, ja chyba będę pod koniec tego miesiąca w Gorzowie na weselu jakiejś tam koleżanki...

Długo Cię znajdę?? Więc uważaj sobie...

Buahahahaha

Opublikowano

Zapraszam:decayed:

Opublikowano
  • Autor

To tak na szybko, po odebraniu wczoraj z montażu:

Ależ to na żywo warczy :banan:

Opublikowano

:kox::kox::kox::kox::jerk:

masakra :slina:

Opublikowano

skąd ja to znam ;)))) mniodzio:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pełen wydech MILLTEK, od początku do końca. Sportowe katy MILLTEKA też siedzą ;-P

Opublikowano

Jest jak to sie mowi "wypierd" :D Elegancko.

Opublikowano
  • Autor

Tylko nie wiem do końca co z tymi tylnimi rurkami od wydechu, które otwierają klapy. Bo teraz mi syczą.

Czy je się zaślepia, czy jakoś wyłącza w ECU?

Opublikowano

Zaślep bo motor ssie lewe powietrze i mieszankę oszukuje.

Mruczy pięknie , a co zrobiłeś z ori wydechem? szukam katów w dobrym stanie.

Opublikowano
  • Autor

Nie no, ssie lewe powietrze? Z samego końca? Z tych rureczek co to niby mają te klapki otwierać na ori wydechu?

Co do samego wydechu, to kupując wydech zapłaciłem mniej ale oddałem swój.

No i ogólnie odcina mi teraz lpg nawet na jedynce jak już po piździe dam, także chyba ponowne strojenie mnie czeka.

Opublikowano

A no ssie bo podłączone jest przez zawór podobny do N75 do samiusieńkiego silnika , spr . sobie teraz korekty i powinny iść sporo na plus , strojenie obowiązkowo.

Opublikowano
  • Autor

No napiszę tak... ruszam ostro z jedynki... odcina gaz... :polew:

Opublikowano

ojcze, zrób fotę tych "rureczek" , bo sam jestem ciekaw... ;)

Opublikowano
  • Autor
ojcze, zrób fotę tych "rureczek" , bo sam jestem ciekaw... ;)

Ale których dokładnie?

Tych sportowych katów?

Opublikowano
Tylko nie wiem do końca co z tymi tylnimi rurkami od wydechu, które otwierają klapy. Bo teraz mi syczą.

Czy je się zaślepia, czy jakoś wyłącza w ECU?

nie no tych co piszesz

Opublikowano
  • Autor

No Ty musisz mieć też je.

W sumie to jak się zastanowić to chyba coś one faktycznie muszą robić bo jak jadę i stoi to jakby obroty dziwnie chodziły...

Dzisiaj siadzie tam jakaś zaślepka ;-P

Za niedługo zrobię fotkę to Ci wkleję.

---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

qepa4ydu.jpg

4aba6emy.jpg

Opublikowano

tej, ale zrób mi fotkę skąd one wychodzą... :P hehe, bo jedyne co widze z tego zdjęcia, to to że są dwa przewody na tle fioletowej rękawiczki :D;)))))))

Opublikowano
  • Autor

A to nie wiem jak, hehe. Musiałbym pod autko jakos wliźć.

Tu masz fote z ETKI:

a7yvydy4.jpg

To się nazywa vacuum system for rear muffler.

Póki co dwa wkręty siadły tam.

Prócz tego muszę wyłączyć w TECHu ciepły start czy jak to się nazywa, bo mi go zalewa jak od razu przy odpaleniu przełącza się na LPG.

Opublikowano

Jeśli chodzi o rureczki do sterowania klapami wydechu ori . to są pod zderzakiem szt.2 idą do zaworu który jest zamontowany w lewym nadkolu w bagażniku (tak jest przynajmniej w avant) jest tam też zasobnik powietrza , następnie przewodem idzie do silnika , kolektora ssącego i z niego jest pobierane podciśnienie.

Podczas pracy silnika na biegu jałowym i średnim obciążeniu zawór sterowania puszcza podciśnienie na klapy wydechu i powoduje przymknięcie , wyciszenie wydechu , tym samym jak rureczki macie odpięte dostarczacie lewe powietrze do kolektora ssącego :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.