Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Nowe felgi i opony do mojej B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Wkoncu dozbieralem troszke grosza i moge cos upiekszyc swojo niunie i najwyzszy czas na jakies male zmiany padlo na felgi i oponki(obecnie jezdze na 15 i jakos strasznie mizernie prezentuje sie moja :audi:) mysle ze 17 to bedzie optymalne rozwiazanie na nasze drogi i mam 4 opcje:

http://moto.allegro.pl/item385177416_momo_v_10_blk_7x17_5x112_et_35_hit_.html

http://moto.allegro.pl/item384788829_alutec_cult_7_5x16_5x112_nowe_wysl_0_sprawdz_.html

http://moto.allegro.pl/item388742556_momo_x_43_7x17_5x112_audi_vw_seat_skoda_merc.html

http://moto.allegro.pl/item384117247_momo_ten_s_7x17_5x112_et_35_vw_audi_seat_skoda.html

natomiast jesli chodzi o opony to mam 2 opcje jak dla mnie:

http://moto.allegro.pl/item388138638_nowe_opony_dunlop_sp_sport_maxx_225_45_17.html

http://moto.allegro.pl/item386967185_215_55r17_goodyear_excellence_super_promocja_.html

i teraz moje pytanie bo mam watpliwosci jak zaloze oponki 225/45/R17 czy zawieszenie nie dostanie przypadkiem troszke po d*pie ????czy tez moze lepsze rozwiaznie 225/55/R17???????.

Licze na jakies podpowiedzi i sugestie co wyboru felg i opon.

Opublikowano

Z felg które pokazałeś najladniejsze nr 4 :th:

Opony do felg zdecydowanie i tylko 225/45/17

Opublikowano

Jak juz musisz to 4 :wink4:

Opublikowano

szczerze to żadne mi sie nie podobają :gwizdanie:

jak juz musisz coś z tych które pokazałes to kupuj 4 :th:

Ja jednak poszukał bym coś z orginałku :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no wiem wiem ze ori :audi: bylby najlepszy wybor i zatanawialem sie nad MAM 8, S-LINE ale ...........

troszke tego juz jezdzi po naszych drogach i moze bedzie dobra jakas odmiana

Opublikowano

opony dunlopy a felgi 1 albo 4 sa calkiem fajne :th:

Opublikowano

na mam8 autko wyglada srednio :gwizdanie:, ja proponuje albo fele od sline, albo od rs4 (takie jak w b7) :th:

Opublikowano

Fele od RS4 B7 to dopiero wygladaja srednio.. A w 17' to juz jakas porazka.. :wallbash:

Opublikowano

wg mnie fele z 4 linku :th:

Opublikowano

Fele od RS4 B7 to dopiero wygladaja srednio.. A w 17' to juz jakas porazka.. :wallbash:

ale na RS4 wyglądają za***iście :th: :tongue4:

A tak na serio do ciemnego auta mogą być jeszcze :

7a9918bf21a55c56.jpg

efc23e1f33df37ae.jpg

ec845dc3a228e84d.jpg

eddf3634700fadf8.jpg

189498237b1e3ff9.jpg

67461721c1681fb2.jpg

Osobiście uważam ze najlepiej wygląda autko na 6 i 4 fotce :th:

Opublikowano

hmmmm ta z 6 fotki to felga 18stka i w dodatku to moja audika :polew:

Opublikowano

hmmmm ta z 6 fotki to felga 18stka i w dodatku to moja audika :polew:

ładna :wink4::polew:

no to 17 też nie będzie źle wyglądać :)

Opublikowano

cuber jestes slawny :naughty:

Najladniejsza 17' to nr 1 :th:

Opublikowano
  • Autor

teraz to mam dopiero bol glowy po prezentacji Michasia po dluzszym namysle w gre jednak beda wchodzily MAM 7 i S-LINE [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 19:41 _________________________________________________siemka moze ktorys z klubowiczów widzial na zywca felge http://moto.allegro.pl/item385573475_alutec_blade_audi_seat_mercedes_vw_8x17_5x112.html

albo jakas fotke na ktorej znajduje sie taka felga na b6

Opublikowano

teraz to mam dopiero bol glowy po prezentacji Michasia po dluzszym namysle w gre jednak beda wchodzily MAM 7 i S-LINE [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 19:41 _________________________________________________siemka moze ktorys z klubowiczów widzial na zywca felge http://moto.allegro.pl/item385573475_alutec_blade_audi_seat_mercedes_vw_8x17_5x112.html

albo jakas fotke na ktorej znajduje sie taka felga na b6

moim zdaniem te felgi w rozmiarze conajmniej 17 cali dobrze wyglądałyby w Golfie Mk4 [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2008, 21:05 _________________________________________________do B6 raczej nie pasują

Opublikowano

a sportmaxxy to juz przeszlosc, dunlop poszedl z postepem i wprowadzli na rynek juz sportmaxxa TT z kewlarowymi wstawkami, odpowiedzialnymi za trzymanie toru jazdy. Kosztuja nie duzo wiecej a opona o niebo lepsza :shocked: , wlasnie ja wprowadzam do oferty , dla ciekawskich strona firmowa dunlopa sportmaxxa TT http://www.sportmaxxtt.com/

Opublikowano
  • Autor

krzysztof4101997 dzieki za ciekawa strone :)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2008, 10:03 _________________________________________________Temat mozna zamknac zamowilem oponki Dunlop SP SPORT MAXX TT 225/40R18 92 Y, ZR XL i do tego felunie MAM7 :> i to by bylo tyle w temacie :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.