Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pucek jak Forza...???? pochwal się ...

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie a nie lepsze jest PS3?

bo się zastanawiałem czy którejś z konsol sobie nie zgwiazdkować :mysli:

Opublikowano

jeszcze jestem laski :polew:

ja mam XBOX 360 ale przerobionego na pirata, bo miałem dobry dostęp do gier, ale teraz i tak kupuje ori gry więc jak kto woli

ja narazie sobie gram w Forze 2, jest już trójka ale narazie chce skończyć dwójkę :)

SoMeS, odnośnie tego co lepsze, to jak kto woli, ogólnie to zdania są podzielone, napewno w PS3 musisz mieć jedynie ori gierki, które nie są tanie

do 360 ori gry są tańsze, no i to o znaczną sumkę, a tak to praktycznie to samo, jedziesz w hdmi, pady bez kabli, jedni mówią że w ps3 są gorsze w trzymaniu pady, ale nie miałem okazji grać na ps3

więc najlepiej byś miał pograć w coś na PS3 no i na X360, wtedy będziesz wiedział która konsola Cie bardziej wciągnie

Królu, parę dni temu wkońcu udało mi się przejść GEARS OF WAR 2...fajna gierka, a jak krew sika :polew:

a teraz spadam naprawde spać :naughty:

Opublikowano

jeszcze jestem laski :polew:

ja mam XBOX 360 ale przerobionego na pirata, bo miałem dobry dostęp do gier, ale teraz i tak kupuje ori gry więc jak kto woli

ja narazie sobie gram w Forze 2, jest już trójka ale narazie chce skończyć dwójkę :)

SoMeS, odnośnie tego co lepsze, to jak kto woli, ogólnie to zdania są podzielone, napewno w PS3 musisz mieć jedynie ori gierki, które nie są tanie

do 360 ori gry są tańsze, no i to o znaczną sumkę, a tak to praktycznie to samo, jedziesz w hdmi, pady bez kabli, jedni mówią że w ps3 są gorsze w trzymaniu pady, ale nie miałem okazji grać na ps3

więc najlepiej byś miał pograć w coś na PS3 no i na X360, wtedy będziesz wiedział która konsola Cie bardziej wciągnie

Królu, parę dni temu wkońcu udało mi się przejść GEARS OF WAR 2...fajna gierka, a jak krew sika :polew:

a teraz spadam naprawde spać, bo szukałem felg do apu :naughty:

Pucek miałem pierwszą generację X-boxa i drugą PS...

teraz zastanawiałem się właśnie nad PS3 lub X360... :mysli:

lubię sobie czasem pograć z nudów a na kompie mi się nie chce...

co do gierek to i tak będę kupował ori...

aaa i GoW2 przeszedłem już dawno :decayed:

trzymaj się :hi:

też spadam :hi:

Opublikowano
:hi: z rana wreszcie wyspany
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Ja ci SoMeS polecam PS3.

Zaraz jak wyszły kupiłem X360, niedługo potem sprzedałem i kupiłem z ciekawości PS3, i już przy nim zostałem.

Więc tak: X360 ma wygodniejsze pady odrobinę i chyba tylko tyle plusów.

PS3 przede wszystkim ma Blue Ray, na którego płyty nagrywane są filmy HD. Na HD DVD, z którego korzysta X-box nie dostaniesz filmu w wypożyczalni, no a poza tym musisz go sobie w ogóle dokupić do konsoli, bo jest zewnętrznym napędem.

Druga sprawa to dostęp do internetu - PS3 daje możliwość, poza PlayStore, korzystania normalnie z internetu i przeglądania stron w przeglądarce. X360 ma tylko połączenie ze swoim sklepem i tyle.

Takie jest moje zdanie pokrótce.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

:hi:

:hi:

No witaj :hi::decayed:

Opublikowano

jak tam u Was chłopaki przed świętami, choinki już macie ?

Opublikowano

jak tam u Was chłopaki przed świętami, choinki już macie ?

Oczywiście pytanie dotyczy nowych choinek WUNDER BAUM w samochodach :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jak tam u Was chłopaki przed świętami, choinki już macie ?

No wczoraj byłem wyciąć z lasu :decayed:

Opublikowano

jak tam u Was chłopaki przed świętami, choinki już macie ?

Oczywiście pytanie dotyczy nowych choinek WUNDER BAUM w samochodach :decayed: :decayed: :decayed:

dokładnie, no przecież nie myślałeś chyba, że chodzi o takie z lasu :polew:

ja mam żółtą jak w taryfach w niemcach

Opublikowano

jak tam u Was chłopaki przed świętami, choinki już macie ?

Oczywiście pytanie dotyczy nowych choinek WUNDER BAUM w samochodach :decayed: :decayed: :decayed:

dokładnie, no przecież nie myślałeś chyba, że chodzi o takie z lasu :polew:

ja mam żółtą jak w taryfach w niemcach

Guruguru jak zwykle myślał o takiej z lasu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nooo on często jakos dziwnie myśli i nie rozumie pytań :polew:

Opublikowano

E tam Somes kupuj X-boxa ja tez kupie i będziemy się napierdzielac na siebie :kox: :kox: :kox:

A ps3 ma mój znajomy i jakoś mnie nie kreci poza tym forza 3 chyba przegoni gt5...

jets taki watek na forum x 360 vs ps3 ...

Opublikowano
  • Autor

E tam Somes kupuj X-boxa ja tez kupie i będziemy się napierdzielac na siebie :kox: :kox: :kox:

A ps3 ma mój znajomy i jakoś mnie nie kreci poza tym forza 3 chyba przegoni gt5...

jets taki watek na forum x 360 vs ps3 ...

ja mam atari 800XL i jest mega :good: tylko magnetofon niekiedy mi nie wgrywa :polew:

Opublikowano

E tam Somes kupuj X-boxa ja tez kupie i będziemy się napierdzielac na siebie :kox: :kox: :kox:

A ps3 ma mój znajomy i jakoś mnie nie kreci poza tym forza 3 chyba przegoni gt5...

jets taki watek na forum x 360 vs ps3 ...

ja mam atari 800XL i jest mega :good: tylko magnetofon niekiedy mi nie wgrywa :polew:

mam ten sam model ale u mnie muszę często głowicę ustawiać :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.