Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no Witaj Kamil...o rury nie pytam bo wiem że nie masz czasu :decayed:

Egon, kupuj JEDYNIE przez allegro...

to poproś Dimana, no i jedzcie tam... on za 50 zł przejedzie taką trase, a przesyłka Cie wyniesie 25 zł

ale kurcze na allegro niema zadnego komentarza hmmm co robic :wallbash:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 20:42_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item837768409_audi_a4_tylne_lampy_lewy_prawy.html jak wam sie podobaja ?? :naughty:

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kris...żebyś teraz w piątek nie wpadł na spota :polew:

hehe , a to chyba jeden z nielicznych piątków bez uczelni i pracy , ale niestety ... jak pech to pech - ponoć audi się nie psują - takie ploty chodzą ... mi się posypało i to konkretnie - na dts zapaliła mi się kontrolka oleju , chyba ciśnienia nie było.Prawdopodobnie poszła pompa oleju i niewiadomo co jeszcze , jest opcja że panewki też - zaczął się wydobywać dziwny dźwięk spod maski. w środę auto będzie rozbierane i się dowiem na czym stoje :wallbash: :wallbash:

ehh , prawdziwym sportowcą zawsze wiatr w oczy :confused4:

p.s.

Pucek L4 - na serio , czy ściema na święta ?? :gwizdanie:

Opublikowano

egon jak chcesz to podskoczymy do niego ale po poludniu

Opublikowano

egon jak chcesz to podskoczymy do niego ale po poludniu

a kiedy bys mial czas?? :)

Opublikowano

Kris...żebyś teraz w piątek nie wpadł na spota :polew:

hehe , a to chyba jeden z nielicznych piątków bez uczelni i pracy , ale niestety ... jak pech to pech - ponoć audi się nie psują - takie ploty chodzą ... mi się posypało i to konkretnie - na dts zapaliła mi się kontrolka oleju , chyba ciśnienia nie było.Prawdopodobnie poszła pompa oleju i niewiadomo co jeszcze , jest opcja że panewki też - zaczął się wydobywać dziwny dźwięk spod maski. w środę auto będzie rozbierane i się dowiem na czym stoje :wallbash: :wallbash:

ehh , prawdziwym sportowcą zawsze wiatr w oczy :confused4:

:confused4: Porażka :thumbdown: Naprawiaj szybko to może na piątek się wyrobisz :decayed:

Opublikowano

egon jak chcesz to podskoczymy do niego ale po poludniu

a kiedy bys mial czas?? :)

okolo 15-16 jutro zadzwon do niego i pogadaj to podjedziemy tam

Opublikowano

egon jak chcesz to podskoczymy do niego ale po poludniu

a kiedy bys mial czas?? :)

okolo 15-16 jutro zadzwon do niego i pogadaj to podjedziemy tam

okej okej :naughty: jestes wielki :notworthy:

Opublikowano

jeszcze jutro dam ci znac o ktorej bede mogl jechac dokladnie ale mysle ze 16 bardziej mi pasuje

Opublikowano

jak bys byl taki dobry :notworthy:

Opublikowano

no Witaj Kamil...o rury nie pytam bo wiem że nie masz czasu :decayed:

Nawet nie chciej wiedzieć... :wallbash: ;(

Opublikowano

może uda mi się chodź na chwilkę Sieną ojca podjechać , hehe , 1.2 w benzynie :thumbup:

Opublikowano

:hi:

Gregor ja mam APU i CB i nic nie slychac zaklocen z silnika bez zadnych filtrow

Byc może dla tego że mam Unidena

chyba to jednak nie dla tego....

Pucek jak masz wylaczone hid'y to rowniez masz szumy?

jednak obstawiam ze to sprawka podlaczenia, zbyt duzo kabli w jednym miejscu

a tu jeszcze fotka (specjalnie dla Ciebie Pucek :wink4:) tego miejsca gdzie skakałem m.i.n. w scheveningen :wink4:

na tej wieży był postawiony jeszcze sporej wysokości żuraw...

scheveningen1.jpg

...aż mi się znów zachciało

pieknie tam jest i napewno tam wroce :>

Opublikowano
:hi: arek
Opublikowano
:hi:Diman, nadrobilem kilkanascie stronek i wykorzstalem swoj wolny czas :decayed: wiec zmykam, trzymaj sie :hi:
Opublikowano

Witaj Arku :hi:

:decayed:

Opublikowano

no to do znou arek :hi:

Opublikowano

:hi:Diman, nadrobilem kilkanascie stronek i wykorzstalem swoj wolny czas :decayed: wiec zmykam, trzymaj sie :hi:

Żegnaj Arku :hi:

:polew: :polew:

Opublikowano

jak myslicie beda pasowac u mnie na pupce?? http://moto.allegro.pl/item858346872_audi_a4_b5_sedan_tylne_lampy_led.html w polsce ich jeszcze niemam z dymionym paskiem :naughty:

a lampki zarabiste dajemy po nie :naughty:

3 miesiace czekalem az sie pokaza w polsce bo zobaczylem je na ebayu to jutro dzownie do typa :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.