Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja jak będę zmianiał na b7 to najbardziej właśnie bym celował w brd + Q + sline :good:

czyli bez 70 tyś zł nie podchodź :)

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Somes poczeka do 2019 i kupi za 20... :kox::decayed:

Hej tak w ogóle. :wink4:

Opublikowano

nie no jak ja będę kupował to może już po 55-60tyś będą :wink4:

pomyślimy... do stycznia rezam b5 a potem już odkładam :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie żebym za furami sie oglądał - przypadkowo na nie trafiłem :decayed:

Opublikowano

nie żebym za furami sie oglądał - przypadkowo na nie trafiłem :decayed:

tak się właśnie zastanawiam czy pada Ci ten parch czy uzupełniasz dział "ciekawe aukcje..." :decayed:

Opublikowano

Hehehe Mirek widze dalej ogloszenia przegladasz :decayed: czuje ze niedługo bede musiał isc po kredycik i bede jezdził czarnym b7 :polew:

Ja jak bym zmieniał to napewno nie na 2,0 tdi tylko 2,0 tfsi i moze to zabrzmi smiesznie w dniu kiedy dostalem klubowicza ale byłem dzis ogladać Octawie RS combi 2,0 tfsi 2007 rok tylko moja mnie zjechała z góry na dół że woli juz te poczciwe b7

Po nowym roku bede szukał cos małego dla Ewy

Opublikowano
  • Autor

Hehehe Mirek widze dalej ogloszenia przegladasz :decayed: czuje ze niedługo bede musiał isc po kredycik i bede jezdził czarnym b7 :polew:

Ja jak bym zmieniał to napewno nie na 2,0 tdi tylko 2,0 tfsi i moze to zabrzmi smiesznie w dniu kiedy dostalem klubowicza ale byłem dzis ogladać Octawie RS combi 2,0 tfsi 2007 rok tylko moja mnie zjechała z góry na dół że woli juz te poczciwe b7

Po nowym roku bede szukał cos małego dla Ewy

.............. no już dobra..............nie zagaduj.............. znajdę Ci jakieś S3 :decayed:

Opublikowano

ja bym mojej kobiecie eSki nie kupił :mysli:

Opublikowano

ja bym mojej kobiecie eSki nie kupił :mysli:

bo ty sempa kawal jestes no i kobiety na stale jeszcze nie masz :tongue4:

Opublikowano

ja bym mojej kobiecie eSki nie kupił :mysli:

Somes ja tym bardziej :tongue4: Mirek sie rozmażył chyba, ja myslalem o lupo albo cos w tym stylu i silnik max 1,0 :polew:

Opublikowano

bo ty sempa kawal jestes no i kobiety na stale jeszcze nie masz :tongue4:

martwiłbym się o nią :gwizdanie:

co do tej stałej kobiety to już inna sprawa :decayed:

Opublikowano

Proszę Majki się zaróżowił i od razu na forum przesiaduje :naughty:

Opublikowano

Proszę Majki się zaróżowił i od razu na forum przesiaduje :naughty:

bo słyszałem że wam Prezes kazał :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Proszę Majki się zaróżowił i od razu na forum przesiaduje :naughty:

:decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 22:18_________________________________________________

Proszę Majki się zaróżowił i od razu na forum przesiaduje :naughty:

bo słyszałem że wam Prezes kazał :decayed:

............ach ten Hugo i jego rozkazy........... :no:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 22:19_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

Proszę Majki się zaróżowił i od razu na forum przesiaduje :naughty:

bo słyszałem że wam Prezes kazał :decayed:

No fakt musimy podnieść frekwencję na forum :decayed:

Opublikowano

ja straciłem swoje zaszczytne 3 miejsce.. pucek już o ponad 100 postów mnie przegonił w tym wątku ;(

Opublikowano

............ach ten Hugo i jego rozkazy........... :no:

A skąd wiesz że to o Huga chodziło :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja straciłem swoje zaszczytne 3 miejsce.. pucek już o ponad 100 postów mnie przegonił w tym wątku ;(

to ile mu wykasować ?

:polew:

Opublikowano

ja straciłem swoje zaszczytne 3 miejsce.. pucek już o ponad 100 postów mnie przegonił w tym wątku ;(

Bo nic tylko przesiadujesz na Katowicach[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 22:22_________________________________________________

ja straciłem swoje zaszczytne 3 miejsce.. pucek już o ponad 100 postów mnie przegonił w tym wątku ;(

to ile mu wykasować ?

:polew:

:polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.