Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

buhhahaha a ja myślałem że wigilia jest w środę :polew:

no faktycznie, jest piątek, to ja na bank nie wpadnę na spota, kuzyni wpadają, czyli dużo %%% :>

Guru, w takim razie to sory :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

jak Keżor będzie to ja też :decayed:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 00:24_________________________________________________spadam spać Panowie :hi:

dajcie znać co ze spotem... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Keżor będzie to ja też :decayed:

no ja wpadne jak sie kilka osób zbierze ;) a co do miejsca to pewnie forum odpada bo są święta czyli parking pewnie OFF :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Keżor będzie to ja też :decayed:

Nie wnikam w wasze relacje :gwizdanie:

buhhahaha a ja myślałem że wigilia jest w środę :polew:

no faktycznie, jest piątek,

Guru, w takim razie to sory :decayed:

:polew: :polew: :polew: spoko

dziś mamy piątek? :mysli:

a ja myślałem że czwartek dopiero wskoczył :wallbash:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 00:13_________________________________________________Keżor wziąłbyś mi graty? :notworthy:

nie broniąc wcale Gurego , ale kto tu najebany chodzi od rana :tongue4:

jak przyjade na spota to wezme :good:

Właśnie :kox:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 00:30_________________________________________________

jak Keżor będzie to ja też :decayed:

no ja wpadne jak sie kilka osób zbierze ;) a co do miejsca to pewnie forum odpada bo są święta czyli parking pewnie OFF :thumbdown:

Parking pewnie będzie zamknięty ale coś wymyślimy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cisne spać , 3cie sie :hi:

Narazka :hi: do dzisiaj :kox:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 00:35_________________________________________________

joł bedzie ktos z Vagiem pasilo by sprawdzic moja w sumie nie wiem co z nia jest jeszcze jej nie sprawdzalem :>

Ja to zostawię bez komenta może inni ci wyjaśnią o co biega :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz o co biega :mysli: Jak by ci to powiedzieć tak żebyśmy się od razu nie pokłócili :mysli:

Powiem prosto z mostu -> wpadasz na wątek i ani cześć :no: ani witam :no: ani pocałujcie mnie w d*pę :no: tylko wyskakujesz że jak będzie ktoś miał vaga to wpadniesz żeby sprawdzić auto :wallbash:

Rozumiem że nie czytałeś całego wątku (bo trochę tego jest :kox:) ale podobne sprawy były już tu poruszane kilka razy

Inaczej -> na pierwszym spocie na którym będziesz na pewno nikt ci nie sprawdzi auta vagiem (no powiedzmy raczej nie bo to zależy od dobrej woli osób które mają vaga) bo mieliśmy już przypadki że ktoś się najpierw przymilał potem wpadł na spota ktoś z nas mu sprawdził auto i słuch po kolesiu zaginął :chytry: a taki z niego spotowicz miał być

Rozumiesz chyba że raczej nikt nie da się traktować jak darmowego mechanika

Jeżeli chcesz to oczywiście zawsze ktoś sprawdzi ci auto ale pokaż że nie jesteś właśnie taki i nie chcesz wpaść tylko raz bo szkoda ci kasy u mechanika, wpadnij na 2-3 spoty a na pewno ktoś cię zdiagnozuję

Ps. Przypomina mi się sytuacja jak podjechało kiedyś na spot audi wysiadło z niego dwóch typków i jeszcze dobrze się nie przywitali a już padło pytanie "nie macie może naklejek klubowych"

Po prostu nie mam pytań do takiego zachowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz o co biega :mysli: Jak by ci to powiedzieć tak żebyśmy się od razu nie pokłócili :mysli:

Powiem prosto z mostu -> wpadasz na wątek i ani cześć :no: ani witam :no: ani pocałujcie mnie w d*pę :no: tylko wyskakujesz że jak będzie ktoś miał vaga to wpadniesz żeby sprawdzić auto :wallbash:

Rozumiem że nie czytałeś całego wątku (bo trochę tego jest :kox:) ale podobne sprawy były już tu poruszane kilka razy

Inaczej -> na pierwszym spocie na którym będziesz na pewno nikt ci nie sprawdzi auta vagiem (no powiedzmy raczej nie bo to zależy od dobrej woli osób które mają vaga) bo mieliśmy już przypadki że ktoś się najpierw przymilał potem wpadł na spota ktoś z nas mu sprawdził auto i słuch po kolesiu zaginął :chytry: a taki z niego spotowicz miał być

Rozumiesz chyba że raczej nikt nie da się traktować jak darmowego mechanika

Jeżeli chcesz to oczywiście zawsze ktoś sprawdzi ci auto ale pokaż że nie jesteś właśnie taki i nie chcesz wpaść tylko raz bo szkoda ci kasy u mechanika, wpadnij na 2-3 spoty a na pewno ktoś cię zdiagnozuję

Ps. Przypomina mi się sytuacja jak podjechało kiedyś na spot audi wysiadło z niego dwóch typków i jeszcze dobrze się nie przywitali a już padło pytanie "nie macie może naklejek klubowych"

Po prostu nie mam pytań do takiego zachowania

:good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki czaje przywitalem sie na ogolnym nie wiedzialem ze ty tez trzeba :blink:

wielkie sorry

witam wszystkich

bylem na spocie 2 tygodnie temu co tydzien nie dam rady byc przywitalem sie z wami pod Forum apropo witania

rozmawialem z Dogi-m i mowil zeby zapytac wczesniej na forum w tym dziale

nie szkoda mi na mechanika i w zasadzie zalatwie to sobie w inny sposob

ale dzieki za szczegolowy opis o co biega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cisne spać , 3cie sie :hi:

Narazka :hi: do dzisiaj :kox:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 00:35_________________________________________________

joł bedzie ktos z Vagiem pasilo by sprawdzic moja w sumie nie wiem co z nia jest jeszcze jej nie sprawdzalem :>

Ja to zostawię bez komenta może inni ci wyjaśnią o co biega :wallbash:

Polecam servis Audi, na prawdę się znają tam, my to tylko amatorzy :good: Pojedź po świętach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki czaje przywitalem sie na ogolnym nie wiedzialem ze ty tez trzeba :blink:

wielkie sorry

witam wszystkich

Nie trzeba ale przynajmniej należało by :good:

bylem na spocie 2 tygodnie temu co tydzien nie dam rady byc przywitalem sie z wami pod Forum apropo witania

rozmawialem z Dogi-m i mowil zeby zapytac wczesniej na forum w tym dziale

:mysli: Szczerze nie pamiętam :mysli: chyba że byłeś tylko na chwilkę :mysli: jeżeli byłeś to ja przepraszam że poleciałem jako byś nie był ani razu na spocie :)

nie szkoda mi na mechanika i w zasadzie zalatwie to sobie w inny sposob

Napisałem wyraźnie że nie o to chodzi :cool1:

ale dzieki za szczegolowy opis o co biega

Nie chciałem żeby wyszło że na start już po tobie jadę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, zostałem bez słowa

buhahahah słyszycie? jesteście niedobrzy :polew: :polew: :polew:

Guru, był, pamiętam, ale chyba jak wchodzi się do Gości, sklepu, kościoła, teściowej to jakoś się trzeba przywitać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...