Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ludzie, mam propozycje, może byśmy się w tygodniu wybrali na te narty? to nie będzie tyle ludzi, a ja wezmę sobie dzień zaległego urlopu, Gregory by też jechał (w Polsce jest do 7 stycznia) Mironowi zawsze pasuje, no a Diman to jedyny problem :gwizdanie:

co Wy na to? bo jakoś się nakręciłem

a i SoMeSowi pasuje :)

Uwaga - podczas pisania wysłano 12 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? POJEBAŁO? :blink:

Opublikowano

nie nadarzam z kręceniem scroolem :decayed: :decayed: wyluzujcie...(chyba nie mam na co liczyć... ;()

Opublikowano
  • Autor

no co .......

Opublikowano

Ja piernicze, 2 na 3 posty to :polew: ... :decayed:

Opublikowano

Ludzie, mam propozycje, może byśmy się w tygodniu wybrali na te narty? to nie będzie tyle ludzi, a ja wezmę sobie dzień zaległego urlopu, Gregory by też jechał (w Polsce jest do 7 stycznia) Mironowi zawsze pasuje, no a Diman to jedyny problem :gwizdanie:

co Wy na to? bo jakoś się nakręciłem

a i SoMeSowi pasuje :)

Uwaga - podczas pisania wysłano 12 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? POJEBAŁO? :blink:

jestem za podaj termin i gonimy

Opublikowano

Ja piernicze, 2 na 3 posty to :polew: ... :decayed:

A co nie podoba się :baseball:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ludzie, mam propozycje, może byśmy się w tygodniu wybrali na te narty? to nie będzie tyle ludzi, a ja wezmę sobie dzień zaległego urlopu, Gregory by też jechał (w Polsce jest do 7 stycznia) Mironowi zawsze pasuje, no a Diman to jedyny problem :gwizdanie:

co Wy na to? bo jakoś się nakręciłem

a i SoMeSowi pasuje :)

Uwaga - podczas pisania wysłano 12 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? POJEBAŁO? :blink:

można pomyśleć :naughty:

Opublikowano

ja oczywiście że chętny... :wink4:

(Pucek priv :tongue4:)

Opublikowano

Sky jak ty tak skaczesz jak piszesz to ja nie mam pytań :polew:

tempo mega :decayed:

wyskakujesz w środę lądujesz w czwartek :polew:

Skoro tu tyle :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: na minutę to się nie ma co dziwić ......... ja nie tylko na forum siedzę a nie jest łatwo nadrobić za wszeym :spam: :spam: :spam:

Opublikowano

Ludzie, mam propozycje, może byśmy się w tygodniu wybrali na te narty? to nie będzie tyle ludzi, a ja wezmę sobie dzień zaległego urlopu, Gregory by też jechał (w Polsce jest do 7 stycznia) Mironowi zawsze pasuje, no a Diman to jedyny problem :gwizdanie:

co Wy na to? bo jakoś się nakręciłem

a i SoMeSowi pasuje :)

Uwaga - podczas pisania wysłano 12 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? POJEBAŁO? :blink:

Ja teeeeeeeeż chcęęęęęęęęęęę..... :beksa: :beksa: :beksa::foch:

Opublikowano
  • Autor

to kiedy ? wtorek ?

Opublikowano

Sky jak ty tak skaczesz jak piszesz to ja nie mam pytań :polew:

tempo mega :decayed:

wyskakujesz w środę lądujesz w czwartek :polew:

Skoro tu tyle :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: na minutę to się nie ma co dziwić ......... ja nie tylko na forum siedzę a nie jest łatwo nadrobić za wszeym :spam: :spam: :spam:

E tam nowicjusz z ciebie tak jak masz w profilu :polew:

Opublikowano

Sky nie było srebrnych gumek do zdjecia...?? :polew: :polew:

Opublikowano

Ja piernicze, 2 na 3 posty to :polew: ... :decayed:

A co nie podoba się :baseball:

:decayed:

Nie no, o to chodzi - śmiech to zdrowie, a tu co chwile jest z kogoś polewa.... :polew:

Opublikowano

Sky nie było srebrnych gumek do zdjecia...?? :polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano

no mi to jest jedno :decayed:

ważne żeby nie był to poniedziałek :tongue4:

a no i mam na noc to tym bardziej mi pasuje :)

o której był by powrót?

Opublikowano

Sky jak ty tak skaczesz jak piszesz to ja nie mam pytań :polew:

tempo mega :decayed:

wyskakujesz w środę lądujesz w czwartek :polew:

Skoro tu tyle :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: na minutę to się nie ma co dziwić ......... ja nie tylko na forum siedzę a nie jest łatwo nadrobić za wszeym :spam: :spam: :spam:

E tam nowicjusz z ciebie tak jak masz w profilu :polew:

Ja akurat wole być nowicjuszem niż na Newbiu napinać się na różowo :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja piernicze, 2 na 3 posty to :polew: ... :decayed:

A co nie podoba się :baseball:

:decayed:

Nie no, o to chodzi - śmiech to zdrowie, a tu co chwile jest z kogoś polewa.... :polew:

Dlatego tacy zdrowi jesteśmy :naughty:

Opublikowano

ja tez na nartki bym sie pisal jakbym mial akurat ten dzien wolny :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.