Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a moze jednak ta niedziela co

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sky jak ty tak skaczesz jak piszesz to ja nie mam pytań :polew:

tempo mega :decayed:

wyskakujesz w środę lądujesz w czwartek :polew:

Skoro tu tyle :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: na minutę to się nie ma co dziwić ......... ja nie tylko na forum siedzę a nie jest łatwo nadrobić za wszeym :spam: :spam: :spam:

E tam nowicjusz z ciebie tak jak masz w profilu :polew:

Ja akurat wole być nowicjuszem niż na Newbiu napinać się na różowo :polew: :polew: :polew:

A chciał byś nie :naughty:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Pucek w tygodniu można pojechać tak na luzie - bardziej żeby dać Ci lekcje - a jak się wrobisz troche to skoczymy w większym składzie na pośmiganie

Opublikowano

Sky jak ty tak skaczesz jak piszesz to ja nie mam pytań :polew:

tempo mega :decayed:

wyskakujesz w środę lądujesz w czwartek :polew:

Skoro tu tyle :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: na minutę to się nie ma co dziwić ......... ja nie tylko na forum siedzę a nie jest łatwo nadrobić za wszeym :spam: :spam: :spam:

E tam nowicjusz z ciebie tak jak masz w profilu :polew:

Ja akurat wole być nowicjuszem niż na Newbiu napinać się na różowo :polew: :polew: :polew:

Ale go pojechał... HA HAAAAAAAAAA :kox:

Opublikowano

no w sumie, ta niedziela bardzo by mi pasowała :decayed:

mam w poniedziałek na noc więc nie ma problemu, a ludzi za to może być mniej

Opublikowano
  • Autor

no mi to jest jedno :decayed:

ważne żeby nie był to poniedziałek :tongue4:

a no i mam na noc to tym bardziej mi pasuje :)

o której był by powrót?

18.00 w domu

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no w sumie, ta niedziela bardzo by mi pasowała :decayed:

mam w poniedziałek na noc więc nie ma problemu, a ludzi za to może być mniej

jedziemy b7? :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

no w sumie, ta niedziela bardzo by mi pasowała :decayed:

mam w poniedziałek na noc więc nie ma problemu, a ludzi za to może być mniej

jedziemy b7? :gwizdanie: :decayed:

możemy

Opublikowano

no mi to jest jedno :decayed:

ważne żeby nie był to poniedziałek :tongue4:

a no i mam na noc to tym bardziej mi pasuje :)

o której był by powrót?

18.00 w domu

jak 18:00 w domu to może tak piątek? potem odrazu na spota... :kox:

Opublikowano

Krolu :hi:

Opublikowano

:hi:

JOŁŁŁ :wink4:

Opublikowano

no w sumie, ta niedziela bardzo by mi pasowała :decayed:

mam w poniedziałek na noc więc nie ma problemu, a ludzi za to może być mniej

jedziemy b7? :gwizdanie: :decayed:

a jakze b5 duzo pali :tongue4:

Opublikowano

Pucek nie przesadzaj :polew:

Opublikowano

siema chudy... :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

w niedziele będzie mega dużo ludzi - czyli nie pośmigamy a tymbardziej się nie pouczymy

i wracać będziemy 3 godziny bo będą mega korki - wszyscy z sylwka pojadą

Opublikowano

kurw* mi niedziela nie pasuje :kwasny:

Ciebie tam nie chcemy :polew:

Opublikowano

moje b5 miało spalanie w granicach 5l teraz... wskazówke mi przez całą drogę nie drgnęła :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.