Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

wy chyba chcecie fabrykę poprawiać - jaką szerokość felg audi sugeruje do B7 ?

RS4 B7 ma 9" chyba nigdy nie widziałeś takiego walca na drodze :jerk:

ori RS4 9" miałem w B7 - tylko że to nie felga a opona robi walec na drodze

Myślisz że mając oponę 235 i felgę 9 masz większy walec niż opona 235 i felga 8 ? nic a nic - większy naciąg i tyle

Po drugie ja walczę z tym żeby mieć w B8 w miarę możliwości jak najwęższą oponę żeby strat mocy nie było a co niektórzy widzę 200ps nie przekroczyli a jak by mogli to by 255 wsadzili żeby mieć walec - nie potrafię dopatrzeć się logiki i sposobu myślenia

Tu chodzi o szeroką felgę i mega naciąg. Np felga 9,5J i opona 225 - to jest taki trend że rant jest odkryty. Nie każdemu się to podoba, nie każdy lubi szurać autem po glebie. Ty też próbujesz poprawić fabrykę wkładając inne sprężyny, bo chcesz mieć auto trochę niżej.

no to z tym się właśnie zgodzę i o tym piszę - jest to pewien styl i trend - mega specyficzny zresztą - ale my z Puckiem pisaliśmy o normalnych autach i normalnym użytkowaniu i praktycznych zaletach (albo ich braku) wynikających z szerokości felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

ja też - jutro zabieram sprzęt bo będzie przymiarka moich rotorów do A6 C6

będziesz na zimówce już,czy na lecie jeszcze ??

jakbym chciał zimę przymierzyć?? do siebie....wiem ,że masz 225/45/18...i się zastanawiam ,czy to by u mnie siadło :whistling:

Arturze będę na zimowym secie, 225/45/18

W czasie jak będę zakładać rotory możesz wrzucić je do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no, moje B5 też było normalnym autem a miało 9'' felgi :decayed:

Do wiosny kupa czasu, na razie nie mam czasu na wymianę postojówki a gdzie tam zmiana felg :grin:

Ps. Diman, możemy na spocie zrzucić zderzak :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od gustu. Zobaczcie jakie Mario ma parcie na ranty :facepalm: Osobiście mi to nie leży. Egon też ma naciąg duży na fledze. Jednem to leży drugiemu nie. Bardziej podoba mi się optymalnie felga równo z oponą tak jak miał pucek w b5 albo teraz ma miron.

Osobiście też wpakuje 19" pomimo iż przy mojej zawrotnej mocy to już nie będize chciało ruszać :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie że ma - i jak to wygląda ? dla mnie debilizm - może to taki styl - nie wiem - ale niech mi nikt nie mówi że to coś daje albo jest za***iste - pasuje to jak świni siodło

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

jeżeli to ktoś robi dla tylko i wyłącznie wyglądu, na zawody, dla airaida - to ok

ale nie do normalnego użytkowania

Wiadomo że na takiej glebie nie jeździ, to jest hobby i w jego przypadku auto na weekend. Mimo tego szersza felga daje to że auto szerzej wygląda z tyłu, bardziej agresywniej. Możemy dać szerszą gumę niż na felge 8J co wpływa na bezpieczeństwo i nie tracimy efektu wizualnego (nie robi się balon/grzybek z gumy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no, moje B5 też było normalnym autem a miało 9'' felgi :decayed:

Do wiosny kupa czasu, na razie nie mam czasu na wymianę postojówki a gdzie tam zmiana felg :grin:

Ps. Diman, możemy na spocie zrzucić zderzak :whistling:

zabieraj latarkę i klucze - jutro i zderzak opanujemy - a jak masz czas to wpadnij wczesniej - ja tez mogę być 17.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją nie wiem po co ta cała awantura... Ją na lato daje 10 calówke... Bo chce a jak komuś pasuje 8" proszę bardzo B-)

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie że ma - i jak to wygląda ? dla mnie debilizm - może to taki styl - nie wiem - ale niech mi nikt nie mówi że to coś daje albo jest za***iste - pasuje to jak świni siodło

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

jeżeli to ktoś robi dla tylko i wyłącznie wyglądu, na zawody, dla airaida - to ok

ale nie do normalnego użytkowania

Wiadomo że na takiej glebie nie jeździ, to jest hobby i w jego przypadku auto na weekend. Mimo tego szersza felga daje to że auto szerzej wygląda z tyłu, bardziej agresywniej. Możemy dać szerszą gumę niż na felge 8J co wpływa na bezpieczeństwo i nie tracimy efektu wizualnego (nie robi się balon/grzybek z gumy).

mi właśnie te grzybki tak średnio się podobają - teraz mam 9" i oponę 245 i już mi się wydaje że za duży ten naciąg mam - dlatego jak będę te drugie rotory kupowął to tam jest 8,5" a oponę zostawię tą samą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też - jutro zabieram sprzęt bo będzie przymiarka moich rotorów do A6 C6

będziesz na zimówce już,czy na lecie jeszcze ??

jakbym chciał zimę przymierzyć?? do siebie....wiem ,że masz 225/45/18...i się zastanawiam ,czy to by u mnie siadło :whistling:

Arturze będę na zimowym secie, 225/45/18

W czasie jak będę zakładać rotory możesz wrzucić je do siebie.

widzę ,że wybór na pewno będzie....:naughty:

thx Pane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją nie wiem po co ta cała awantura... Ją na lato daje 10 calówke... Bo chce a jak komuś pasuje 8" proszę bardzo B-)

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e

gdzie ty tu masz awanture - toż to jedna ze spokojniejszych wymian na Gliwickich :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no, moje B5 też było normalnym autem a miało 9'' felgi :decayed:

Do wiosny kupa czasu, na razie nie mam czasu na wymianę postojówki a gdzie tam zmiana felg :grin:

Ps. Diman, możemy na spocie zrzucić zderzak :whistling:

zabieraj latarkę i klucze - jutro i zderzak opanujemy - a jak masz czas to wpadnij wczesniej - ja tez mogę być 17.30

to ja też spróbuję :wink:...

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

Ją nie wiem po co ta cała awantura... Ją na lato daje 10 calówke... Bo chce a jak komuś pasuje 8" proszę bardzo B-)

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e

wzór ,który w końcu ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją nie wiem po co ta cała awantura... Ją na lato daje 10 calówke... Bo chce a jak komuś pasuje 8" proszę bardzo B-)

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e

gdzie ty tu masz awanture - toż to jedna ze spokojniejszych wymian na Gliwickich :grin:

A wybacz, nie przywykłem do takiej polemiki :-P

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: motomaniacy

BTW Miron - przegieliście z Ośkiem :whistling::decayed:

Takiego kalibru to nawet w Austrii nie było :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie że ma - i jak to wygląda ? dla mnie debilizm - może to taki styl - nie wiem - ale niech mi nikt nie mówi że to coś daje albo jest za***iste - pasuje to jak świni siodło

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

jeżeli to ktoś robi dla tylko i wyłącznie wyglądu, na zawody, dla airaida - to ok

ale nie do normalnego użytkowania

Wiadomo że na takiej glebie nie jeździ, to jest hobby i w jego przypadku auto na weekend. Mimo tego szersza felga daje to że auto szerzej wygląda z tyłu, bardziej agresywniej. Możemy dać szerszą gumę niż na felge 8J co wpływa na bezpieczeństwo i nie tracimy efektu wizualnego (nie robi się balon/grzybek z gumy).

mi właśnie te grzybki tak średnio się podobają - teraz mam 9" i oponę 245 i już mi się wydaje że za duży ten naciąg mam - dlatego jak będę te drugie rotory kupowął to tam jest 8,5" a oponę zostawię tą samą

Ja bym u Ciebie widział takie koło

996733_665081783507470_1561858320_n.jpg

20x9J lub 9,5J

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

M550 - Avant Garde Wheels

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładne ładne - pewnie cena też spora - a w A5 wszystko ładnie wygląda bo tam można z ET poszaleć

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

ta M510 też by mogła nie być głupia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

Auto wypas to nie było byle co gówna wysyłać :decayed:

byś widział minę Baśki jak to przyniosłem do domu..... :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładne ładne - pewnie cena też spora - a w A5 wszystko ładnie wygląda bo tam można z ET poszaleć

Za 4K bardzo podobne kupisz, auto zrobi się optycznie lekkie i wyda się na nowsze :decayed: zobaczysz jak zimówki się spasują z ET29 wtedy na lato pomyślisz o podobnym ET :wink:

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

M510 też jest git :thumbup1: pomyśl, poszukamy nie kupuj znów tych brzydkich rotorów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ET 29 mogę wsadzić tylko przy feldze 8,5

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

:decayed:

Auto wypas to nie było byle co gówna wysyłać :decayed:

byś widział minę Baśki jak to przyniosłem do domu..... :polew::polew:

:grin:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

no ładne ładne - pewnie cena też spora - a w A5 wszystko ładnie wygląda bo tam można z ET poszaleć

Za 4K bardzo podobne kupisz, auto zrobi się optycznie lekkie i wyda się na nowsze :decayed: zobaczysz jak zimówki się spasują z ET29 wtedy na lato pomyślisz o podobnym ET :wink:

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

M510 też jest git :thumbup1: pomyśl, poszukamy nie kupuj znów tych brzydkich rotorów :decayed:

:decayed:

to szukaj , szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...