Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Jak tam test ? Bedzie młody rezacz ?

Powered by LG G3s

Prędzej rozwód albo psa sobie kupię...

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ojj tam ... Wiesz jakie teraz wózki robią... Fela ala rotiform a jak pokombinujesz to i glebe zapodasz haha ...

P.s. o weselu też tak pisałeś haha

Powered by LG G3s

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Ojj tam ... Wiesz jakie teraz wózki robią... Fela ala rotiform a jak pokombinujesz to i glebe zapodasz haha

Powered by LG G3s

Hehhehe wiem, ja jednak wolę grzebać przy autach :decayed:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Ojj tam ... Wiesz jakie teraz wózki robią... Fela ala rotiform a jak pokombinujesz to i glebe zapodasz haha

Powered by LG G3s

Hehhehe wiem, ja jednak wolę grzebać przy autach :decayed:

Niepoki to co piszesz [emoji14]olew:

wysłane z lte

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Dżem dobry. Pożyczyłby ktoś dobroduszny na zlocie w piątek N75 na nie wiem 0,5-1,5h? ^^' Tak, że oddałbym zanim by się zbierał ze zlotu.

Opublikowano

:hi:

Przeklęta zima... Mało się nie połamałem we wtorek rano po nocce... :facepalm: Na L4 do końca tyg.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Przeklęta zima... Mało się nie połamałem we wtorek rano po nocce... :facepalm: Na L4 do końca tyg.

było kupić brykę z q to byś umiał chodzić :grin:

Opublikowano

:hi:

Przeklęta zima... Mało się nie połamałem we wtorek rano po nocce... :facepalm: Na L4 do końca tyg.

było kupić brykę z q to byś umiał chodzić :grin:

ściul :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

:hi:

Przeklęta zima... Mało się nie połamałem we wtorek rano po nocce... :facepalm: Na L4 do końca tyg.

było kupić brykę z q to byś umiał chodzić :grin:

ściul :grin: :grin: :grin:

widziałeś mnie bym się kiedyś wyyebał ?

...PS. W BT do zaspy się nie liczy !!!! :grin:

Opublikowano

:hi:

Przeklęta zima... Mało się nie połamałem we wtorek rano po nocce... :facepalm: Na L4 do końca tyg.

było kupić brykę z q to byś umiał chodzić :grin:

ściul :grin: :grin: :grin:

widziałeś mnie bym się kiedyś wyyebał ?

...PS. W BT do zaspy się nie liczy !!!! :grin:

A miałem wspomnieć BT :naughty::naughty:

Opublikowano

:hi:

Przeklęta zima... Mało się nie połamałem we wtorek rano po nocce... :facepalm: Na L4 do końca tyg.

było kupić brykę z q to byś umiał chodzić :grin:

ściul :grin: :grin: :grin:

widziałeś mnie bym się kiedyś wyyebał ?

...PS. W BT do zaspy się nie liczy !!!! :grin:

f*ck...wyprzedziłeś moje myśli... :grin:

Opublikowano

:hi:

Przeklęta zima... Mało się nie połamałem we wtorek rano po nocce... :facepalm: Na L4 do końca tyg.

było kupić brykę z q to byś umiał chodzić :grin:

ściul :grin: :grin: :grin:

widziałeś mnie bym się kiedyś wyyebał ?

...PS. W BT do zaspy się nie liczy !!!! :grin:

f*ck...wyprzedziłeś moje myśli... :grin:

a widzisz :decayed::naughty:

:hi:

Przeklęta zima... Mało się nie połamałem we wtorek rano po nocce... :facepalm: Na L4 do końca tyg.

było kupić brykę z q to byś umiał chodzić :grin:

ściul :grin: :grin: :grin:

widziałeś mnie bym się kiedyś wyyebał ?

...PS. W BT do zaspy się nie liczy !!!! :grin:

A miałem wspomnieć BT :naughty::naughty:

następny ..:polew:

Opublikowano

BT 2013 nikt już chyba nie zapomni...no chyba, że Ci co nie pamiętają i twierdzili: "...że dupiato było 10 (22) w pokoju"

:grin::decayed:

Opublikowano

BT 2013 nikt już chyba nie zapomni...no chyba, że Ci co nie pamiętają i twierdzili: "...że dupiato było 10 (22) w pokoju"

:grin::decayed:

Tacy i tak długo wytrzymali... byli tacy co o 22 już byli wyspani i trzeźwi :grin:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Arturku w tym roku też Ci cytrynówkę załatwimy i będzie cacy :D przytulisz baniaczek :naughty::naughty::naughty::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.