Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

hyhy :)


Pucek ...przekonujesz nas ,czy siebie ? ....szukasz z pewnymi wytycznymi chyba....czy na pałę ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

.... Audi bez Q i w 2,0 tdi i automat ..........

znamy już jednego amatora takich konfiguracji :D

mimo twoich życiowych doświadczeń ja oglądam tylko automaty

moje następne auto musi być w automacie , może nie mieć Q ale musi być automat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w B8 są 2 wersje silnikowe 3.0 TDI bez Q, dziwna polityka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda ostre wyznanie ... Fakt faktem są stereotypy że automat jest równy awarii i mega koszty napraw a czasy się zmieniają i technologia też ... Ostatnio myśle nad motorem 2.0 tfsi np. W B7 ... Różne opinie ma ten motor i czy bać się takiego z przebiegiem ok 180 tyś ? To ciężko wyczuć...

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Audi bez Q i w 2,0 tdi i automat ..........

znamy już jednego amatora takich konfiguracji :D

mimo twoich życiowych doświadczeń ja oglądam tylko automaty

moje następne auto musi być w automacie , może nie mieć Q ale musi być automat

Też ostatnio zacząłem myśleć o automacie, ale jak pomyślę o Arturze i autach starszych to mi się odechciało :decayed:

Pajda ostre wyznanie ... Fakt faktem są stereotypy że automat jest równy awarii i mega koszty napraw a czasy się zmieniają i technologia też ... Ostatnio myśle nad motorem 2.0 tfsi np. W B7 ... Różne opinie ma ten motor i czy bać się takiego z przebiegiem ok 180 tyś ?

Akurat 2.0 tfsi w B7 to jeszcze jest porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że im nowsze auto tym ciężej bedzie o Q , teraz możesz nowe 3.0 TDI w ośce dostać co przy B7 było chyba prawie nie możliwe??

Nie zgodzę się, po prostu mało kto bierze Q w takich silnikach jak 1.8tfsi czy też 2.0 tdi, a 3.0 tdi bez Q? porażka, na szczęście w B7 tego nie było, popatrzcie ile Polaków kupując nowe auto bierze napęd na 4 koła, fanatycy albo ludzie którzy mieszkają gdzieś w górach.

wejdź sobie na stronę audi w konfigurator i zobacz że możesz 3.0 TDI w B8 mieć tylko z przednim napędem

poza tym za Q trzeba dołożyć + 13 tyś do auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 i na początku w b8 szło jeszcze felerne ;) ...do 2011 jak pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy :)

Pucek ...przekonujesz nas ,czy siebie ? ....szukasz z pewnymi wytycznymi chyba....czy na pałę ? :D

hyhy :)

Pucek ...przekonujesz nas ,czy siebie ? ....szukasz z pewnymi wytycznymi chyba....czy na pałę ? :D

Ja niczego nie szukam, na tą chwilę mam inne priorytety niż zmiana mojego auta, najpierw trzeba oddać dom do użytku, potem wymienić 22 letnią corsę na coś nowszego a potem wybrać zmianę auta lub moto, nie ukrywam że tej zimy ten napęd wykorzystałem może 2 razy, a tak? jeżdżę zgodnie z przepisami więc mając ośkę nic się nie zmieni, no chyba że zima będzie taka jak być powinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W audi się dopłaca za wszystko przy nówce dlatego też mało kto z nas przeciętnych Kowalskich pójjdzie do salonu Audi ... My byliśmy tylko w Oplu Skodzie i Renault .. .do Audi czy Vw nie było po co z taką kasą... I mało kto by dopłacił tyle za Q śmigając po mieście...

P.s

Czyli jak 2.0 tfsi też odpada w b7 to chyba nie ma dobrego audi ... Oprócz B6 sedan 1.8t bex... [emoji12]

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba poszukam tego czytając wasze opinie...

http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-sport-f1-team-r26-2-0t-230-km-salon-polska-serwis-aso-ID6y4jar.html

[emoji12]

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ale ja bym tego nie kupił mając tą kase ... ale co ja tam wiem ... za taką kase kupiłem Opla :grin: :grin: :grin: :grin: ale Audi bez Q i w 2,0 tdi i automat to sorry .. nawet 2 latek mnie nie przekonuje...

P.S. Fajnie tam sląskie ida do przodu z tym badaniem rynku i dzieleniem się linkami ... :decayed: przynajmniej jest co czytać a nie tylko bry i bry

odpier**l się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze szperą ;) ....jazda miód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ale ja bym tego nie kupił mając tą kase ... ale co ja tam wiem ... za taką kase kupiłem Opla :grin: :grin: :grin: :grin: ale Audi bez Q i w 2,0 tdi i automat to sorry .. nawet 2 latek mnie nie przekonuje...

P.S. Fajnie tam sląskie ida do przodu z tym badaniem rynku i dzieleniem się linkami ... :decayed: przynajmniej jest co czytać a nie tylko bry i bry

odpier**l się :decayed:

Haha no sorry ale taka prawda ... Biorąc pod uwage cenę tej sztuki ... Twoje moge odkupić za 20 tyś hahahah [emoji12] także daje ci sporo bo nawet Puckowi za 3.0 i z Q dawałem też 20 tysi więc się szybko zastanów... Bo się rozmyśle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wyżej, 60k trzeba mieć :)

A i tak golas :grin:

Dziwię Ci się że nie szukasz czegoś tego typu, pasuje to do Twojego pyska :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej....dajcie spokój...to jest forum motoryzacyjne czy jak ?? normalnie o pogodzie i kapelonach się tu rozmawia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, a do czego Ci jest potrzebne nowe auto? opel jak rodzinne a nissan jak wół roboczy, sprzedajesz nismo i chciałeś w zamian B6 3.0?


ej....dajcie spokój...to jest forum motoryzacyjne czy jak ?? normalnie o pogodzie i kapelonach się tu rozmawia :D

Przynajmniej coś się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek ja szukam byle czego byle tanie do 20 tysi oryginalne i musi pysk się śmiać na sam widok ...i być w miare normalne w utrzymaniu ... I jak cabrio to sztywny dach bo stoje pod blokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 60 k chyba bym szukał coś w S3...

Ty tak, a ja nie, S3 było by fajne, ale mało do tego zapakujesz.

Pucek ja szukam byle czego byle tanie do 20 tysi oryginalne i musi pysk się śmiać na sam widok ...i być w miare normalne w utrzymaniu ... I jak cabrio to sztywny dach bo stoje pod blokiem

Ale to zamiast nismo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...