Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

P6270097J_wspsepa.jpg

Stara gwardia, uchowała mi się płyta na której mam pierwsze B5 adr i fotki z pierwszej śląskiej imprezy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P6270097J_wspsepa.jpg

Stara gwardia, uchowała mi się płyta na której mam pierwsze B5 adr i fotki z pierwszej śląskiej imprezy :kox:

Wszyscy piękni i młodzi :decayed:

Nawet Miron jeszcze taki siwy wtedy nie był

Siema...parkowałem po powrocoe auto....baba podjechała małą toyotką...jak nie zapięła na wstecznym w auto za sobą to aż zadzwoniło ....pstryknąłem fote ,a ta jakby nigdy nic pojechała...jutro właściciel tej b5'tki dostanie ode mnie info z rejestracją...niech dowali jej policja jeszcze za odjechanie z miejsca zdarzenia.

Ciekawy jestem jak to się skończy bo przerabiam teraz taki temat w pracy z firmowym autem, zostawiłem auto w mieście przychodzę auto ma urwane lustro i porysowane drzwi z błotnikiem, nikogo nie ma, tylko ktoś uprzejmy zostawił kartkę za szybą że auto uszkodziła mi mazda 626 czarna o nr rej ST....

Zgłoszone na pały i co zgłosiła sie po miesiącu babka właścicielka mazdy która się do niczego nie przyznała i nawet sie zaparła że nie była w Gliwicach w tym czasie.

Gliniarz zrobił oględziny jej auta i skierował sprawę do sądu z opisem sytuacji i tekstem " auto mazda 626 nosi ślady naprawy blacharsko-lakierniczej z prawej strony pojazdu no i zostało teraz czekać co zdecyduje sąd. Gliniarz tylko powiedział szkoda że ten ktoś kto pisał kartke z danymi nie zostawił swojego nr telefonu bo jakby był świadek to sprawa już dawno by sie skończyła niby

Edytowane przez MAJKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój numer zostawiłem

I nie rejestracyjny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P6270097J_wspsepa.jpg

Stara gwardia, uchowała mi się płyta na której mam pierwsze B5 adr i fotki z pierwszej śląskiej imprezy :kox:

Wszyscy piękni i młodzi :decayed:

Nawet Miron jeszcze taki siwy wtedy nie był

Siema...parkowałem po powrocoe auto....baba podjechała małą toyotką...jak nie zapięła na wstecznym w auto za sobą to aż zadzwoniło ....pstryknąłem fote ,a ta jakby nigdy nic pojechała...jutro właściciel tej b5'tki dostanie ode mnie info z rejestracją...niech dowali jej policja jeszcze za odjechanie z miejsca zdarzenia.

Ciekawy jestem jak to się skończy bo przerabiam teraz taki temat w pracy z firmowym autem, zostawiłem auto w mieście przychodzę auto ma urwane lustro i porysowane drzwi z błotnikiem, nikogo nie ma, tylko ktoś uprzejmy zostawił kartkę za szybą że auto uszkodziła mi mazda 626 czarna o nr rej ST....

Zgłoszone na pały i co zgłosiła sie po miesiącu babka właścicielka mazdy która się do niczego nie przyznała i nawet sie zaparła że nie była w Gliwicach w tym czasie.

Gliniarz zrobił oględziny jej auta i skierował sprawę do sądu z opisem sytuacji i tekstem " auto mazda 626 nosi ślady naprawy blacharsko-lakierniczej z prawej strony pojazdu no i zostało teraz czekać co zdecyduje sąd. Gliniarz tylko powiedział szkoda że ten ktoś kto pisał kartke z danymi nie zostawił swojego nr telefonu bo jakby był świadek to sprawa już dawno by sie skończyła niby

znajomy wdupil komus pod obi i zdupil. Stwierdzil ze niby nie poczul jak cofal. Po tygodniu byly paly mandat i naprawa z jego oc. Ale z tego co mowil to byl swiadek a kumpel sie nie wypieral bo stwierdzil ze trzeba ponosic konsekwencje. Skoro byla taka akcja jego auto ma jakas tam ryse i jest swiadek to on sie nie zapiera. Potraktowali go lajtowo i nie dostal za ucieczke mandatu. Szkoda byla jednak kosmetyczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój numer zostawiłem

I nie rejestracyjny :D

Czyli może być tak że bedziesz musiał się pofatygować na wezwanie jak się nie przyzna.

Rozdupia mnie to, po to masz OC żebyś nie odpowiadał finansowo za szkody i w sumie to tylko 10% Ci zabiorą za szkodę to ostatnio nam w robocie składka podskoczyła 36zł wiecej bo kumpel miał 1 szkode w roku. to chyba nie jest majątek

Edytowane przez MAJKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, a Ty musisz pomalować zderzak a to już 350zl i tydzień bez auta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój numer zostawiłem

I nie rejestracyjny :D

Czyli może być tak że bedziesz musiał się pofatygować na wezwanie jak się nie przyzna.

Rozdupia mnie to, po to masz OC żebyś nie odpowiadał finansowo za szkody i w sumie to tylko 10% Ci zabiorą za szkodę to ostatnio nam w robocie składka podskoczyła 36zł wiecej bo kumpel miał 1 szkode w roku. to chyba nie jest majątek

No więc śmiech na sali o jakich kwotach się rozmawia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P6270097J_wspsepa.jpg

Stara gwardia, uchowała mi się płyta na której mam pierwsze B5 adr i fotki z pierwszej śląskiej imprezy :kox:

Szacun dla tych co do dzisiaj są na firum z tej grupy

A tak po za tym to jakieś mega stare czasy że ja na imprezie z Dorotą byłem :grin:

i Pucek jeszcze ze swoją pierwszą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie stara fota ... jeszcze piterra ... i egon taki młodzik...i jego kumpel ... i młody guru ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam więcej takich fotek, typu B6 Mironowe, Guregoru z różową torebką, czy też Rudi... masakra :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 mironowe to ciul.. Ale żabka w b5 to była kosa ... I ta głębia felg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 mironowe to ciul.. Ale żabka w b5 to była kosa ... I ta głębia felg...

No konkretna porażka była :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jesteś porażka - piękna była - i w piz*u mocna

jak na tam te lata :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pitol.. Na tamte czasy to robiło robote i ten zielony metalik ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jesteś porażka - piękna była - i w piz*u mocna

jak na tam te lata :decayed:

Tu się zgadzam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były czasy gdzie na drodze xenon miało jedynie A8 i bmw serii 7 a takie widywało się bardzo rzadko - więc jak ktoś leciał na xenonie to się wszyscy zsuwali

Pamiętam że mając już w aucie ori lampy soczewkowe waleo za przerobienie na xenon leciałem 80km i płaciłem 1600zł :facepalm:

teraz się hidy za 60zł kupuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie ... Z telefonu tak na szybko

67f29cc9626a8b6576f9c79f4026301c.jpg

ef81cf6418546d0c83c85fc3efd8b947.jpg

6132d20c09a7a919cb06dc79a606f6b3.jpg

5358a5d93f3e70ab3fed17db8824ac9b.jpg

8f10c96293d730e0199e1eac95093230.jpg

Rok 2006zlot w wiśle... Byłem tam swoim cinquecento 900 na wtrysku po modach którego tylko keżor pamięta ...

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, czytaj i patrz, gdybyś miał fejsa to sprawa była by prosta: Silnik 3.0 TDI CCWA tyle że w b8

Miło nam poinformować że po długich próbach udało nam sie zrobic jeden z najmocniejszych 3,0tdi w polsce. Auto jest naszego bardzo dobrego klienta który kupił samochód od poprzedniego własciciela gdzie było robione w profesionalnej firmie Dynosoft w Katowicach. W firmie dynosoft auto wyjechało z mocna 370 Ps oraz 680 Nm oraz zainstalowany został tzn spiderboot który umozliwia fleshowanie po złączu diagnostycznym nie ingerując w pamięc procesora. Aby móc zrobic program pod nowe modyfikacje musielismy usunąc spiderboota i zacząc pracować na całkowicie seryjnym oprogramowaniu. W aucie została zmodyfikowana sprężarka na bardzo dużą która bardzo obnizyła nam temperature EGT. Dodatkowo został zmodyfikowany ukłąd paliwowy oraz dokonany duzy przegląd.

Efekt jaki udało nam sie uzyskac po strojeniu to 407 Ps i 720 Nm.

Poprzednio auto było juz na prawde szybkie a po upgradzie banan włascicielowi nie schodzi z twarzy .

11267415_992308894113404_423883028387983

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...