Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Grzechu w ośce w manualu...hmmm może jechać nie mów nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

horny devil my się chyba ostatnio widzieli na Maciejowie hmm ładny alus jak tak ☺

Tak my się mijali! Wszyscy mi to nazywają kołem zimowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pogoda ... Nic sięt nie chce ... Zdupy weekend na maxa dobrze że jutro na rano do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pogoda ... Nic sięt nie chce ... Zdupy weekend na maxa dobrze że jutro na rano do roboty.

Ranki mam to tak zawsze jest.....jak popołudniówki ciągnę to słońce świeci :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo bywa ... Jutro na zamku w chudowie coroczny zlot zabytków ale przy tej pogodzie to rodzyny zostaną raczej pod kocami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc mojego też nie wyprowadzam spod bloku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze pare lat i takie B5 będzie mile widziane na zlocie zabytków .. [emoji12]

A tak na serio to ten zlot jest już organizowany od paru latrok w rok i pomimo słabej reklamy imprezy to co roku aut przybywa i to już niektóre naprwde ciekawe sztuki...

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo ... Moja ogarnela zakupy z rana ja troche mieszkanie i tak siedze... Browar film forum otomoto facebook i tak w kółko... Masakra do głowy można dostać ... Lepiej iść do roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem na rano i jutro też idę, ale to nie znaczy, że :lazy: mi się chce...chyba się starzeję :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Next time, muszę ogarnąć trupa i dychnac przed pracą :'(

z mądrego telefonu

Zrolowałeś już tył?

Pierdziele... Przód naprawiam tydzień,[emoji29] tył zostawia na "przed malowaniem" [emoji39]

z mądrego telefonu

Jakiś pierdo**** ku*** przerysował mi gwoździem błotnik i dwoje drzwi :angry::facepalm::sad::smutas:

Banda pi...... Pi...... Pi....... Miałem ten sam problem rok temu, jeszcze pzu się wypielo [emoji37] [emoji29]

z mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś pierdo**** ku*** przerysował mi gwoździem błotnik i dwoje drzwi :angry::facepalm::sad::smutas:

Ale porażka :kwasny:

Chcesz to dawać do malowania? jak tak to nic nie tracisz, mogę spróbować Ci to ogarnąć ale potrzebuję trochę lakieru, od razu piszę, nie w tym miesiącu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I miej tu cabrio z miękkim dachem pod blokiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś pierdo**** ku*** przerysował mi gwoździem błotnik i dwoje drzwi :angry::facepalm::sad::smutas:

Ale porażka :kwasny:

Chcesz to dawać do malowania? jak tak to nic nie tracisz, mogę spróbować Ci to ogarnąć ale potrzebuję trochę lakieru, od razu piszę, nie w tym miesiącu :wink:

Będę ogarniał sam zderzak i spróbuje zrobić zaprawkę na to.

Nie jeden front już ratowałem jak stolarze rozjebali to i to ogarnę.

Z drugiej strony sam nie wiem czy warto to ruszać jak takie akcje się zaczynają pod oknem

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier na wykałaczkę i jedziesz, potem papiery ścierne, pady mocno trnące a najlepiej futro + pasty i sprawa ogarnięta, jak się przyłożysz to zniknie a przy okazji zrobisz sobie jedno stronną polerkę auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś pierdo**** ku*** przerysował mi gwoździem błotnik i dwoje drzwi :angry::facepalm::sad::smutas:

Współczuję tylko takiego dupka za jaja powiesic albo ręce obciąć masakra człowiek dba a tu taki dupek ci niszczy tak jak Mario mówi jak mieć cabrio to tylko garaż albo strzeżony

Edytowane przez egon47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Egon, pod domem stawiać nie będziesz, a teraz jedziesz kajś na impreze, gdzie nie ma strzeżonego i tak może natrafić się okazja, że Ci przerysują/potną... taka polska jeb@$a mentalność... dobrze, że ja mam garaż, u mnie na osiedlu długo nienaruszone by nie postało, pomimo, że każdy zna moje auto, zawsze trafi się jakaś menda co nie kontaktuje i robi rozpierdol na osiedlu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo śpicie :D

Przerabiałem to Horny także wiem jak to jest.....

jak miałem golfa to miałem przerysowany bok i wybitą szybę także :kwasny: co by nie powiedzieć czy zrobić to ehhh ..... szkoda gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...