Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Siema Panowie. Borykam się z problemem z centralnym zamkiem, poprawiłem wszystkie luty w pompce, ale nadal podejrzewam, że to ona jest przyczyną zamieszania. Czy ktoś z poliftowym avantem b5 poświęcił by mi 10 minutek żebym przełożył do siebie sprawną pompkę żeby móc ją wyeliminować?

A co się dzieje? sam miałem niegdyś problem z pompką i poprawa zimnych lutów nic nie daje.

Centralny nie zamyka klapy, musze przy każdym parkowaniu stać 5min i bawić sie zamkiem żeby klapa załapałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

To albo sam zamek, albo centralka, centralka w B5 lubi się zdupcyć, mi z kolei tylna klapa się nie otwierała (też w polifcie) i przyczyną była centralka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:


Panowie co to za akcja ze tylko ja i Tomi z gliwickich jedziemy na sammer cars party

Wasz związek to Wasza prywatna sprawa :grin: ...nic nam do tego ...jesteśmy tolerancyjni :D

W porządku :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie :hi:

A więc żyje, żyje jakby sie ktoś pytał :wink: Tapatalk mi się na telefonie spieprzył no a na laptopie bywam tyle co wcale, zabiegany od rana do nocy a teraz sporo spraw do załatwiania mi doszło w związku z przebudową domu i praktycznie mam zero wolnego czasu, ale pamiętam o spotach i jak tylko czas mi na to pozwoli to obiecuje się zjawić :wink:

ps. Dzięki za życzenia Panowie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś jeszcze przyjeżdża na te spoty pod arena ? byłem dzis i nigdzie nie widziałem żadnej A4rki ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś jeszcze przyjeżdża na te spoty pod arena ? byłem dzis i nigdzie nie widziałem żadnej A4rki ..

Przyjdź we wtorek na kato tam zawsze ktoś jest [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Pajda dobre to było, 3 osoby i godzinny spot :) Kolego, jak nikt się tutaj nie odzywa to znaczy że raczej nie masz po co jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Pajda dobre to było, 3 osoby i godzinny spot :) Kolego, jak nikt się tutaj nie odzywa to znaczy że raczej nie masz po co jechać

Może i tak jest jak piszesz ale za to co tydzień, a nie raz na 3 miesiące!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Pajda dobre to było, 3 osoby i godzinny spot :) Kolego, jak nikt się tutaj nie odzywa to znaczy że raczej nie masz po co jechać

Może i tak jest jak piszesz ale za to co tydzień, a nie raz na 3 miesiące!

Synek, jak odpuszczamy ostatnio jeden tydzień w miesiącu to jest dobrze, nie będę się z Tobą licytował bo gdyby nie grill to nikt nie pamięta latem o SK :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon dzięki za Knurowskiego spota z małżonkami :D

Tez dzięki Tomi szkoda ze dziś musiałem iść do pracy...

PS. Mogłeś nie pisać tego tutaj publicznie bo znów Arturoo będzie zazdrosny :D

Edytowane przez egon47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...