Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

No mam nadzieje... Ja se grzecznie siedze i gram... :|

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cycu... a ty k**** umiesz czytać ze zrozumieniem czy nie??...Brat za ciebie pisze i czyta na głos?

Coś ty taki narwany? Znowu na lawecie wracasz czy co? :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie .... ale jak pisze jak człowiek do człowieka, a człowiek pyta, człowieka, czy człowiek jedzie kolejny raz......to się nie dziw, że człowiek pierwszy się irytuje na człowieka drugiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysiadam....:-S haha

Pucek jaki ty miałeś wzmacniacz w B5? Chodzi mi o ilość kanałów? Opcje są takie 2 kanały lub 4 kanały lub monoblock? Co do sedana? W tej chwili mam zamontowane tweetery JBL w słupkach i to samo w drzwiach z.przodu i w.drzwiach z tyłu... Czyli cały zestaw...Radio już które miałem poszło do pitery i kupiłem pionka według zaleceń od Skalika... Skrzynia raczej bedzie magnata bs 30 bo przy tej kubaturze mi wystarczy a jak sie rozbuja to fajnie daje.. Skok membrany prawie 1cm... Czyli coś ala skrzynia JBL którą miałem w poprzednim nissanie i faktycznie więcej nie trzeba szukając cZystości w dźwięku..Tylko pytanie jaki wzmak? Chyba wole 4 kanały niż 2 a.z.drugiej strony co mi po 4 kanałach skoro mam przednie i tylne drzwi plus skrzynia... Chyba że masz pomysł jak to podłączyć żeby przody poszły z wzmaka z twiterami i skrzynia ale co wtedy z tyłem.... Oczywiście wygłuszenie będzie ale na wiosne bo chce sam sobie to zrobić tym bardziej że mam w robocie opalarke itd...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie .... ale jak pisze jak człowiek do człowieka, a człowiek pyta, człowieka, czy człowiek jedzie kolejny raz......to się nie dziw, że człowiek pierwszy się irytuje na człowieka drugiego

Aleś filozofią poleciał. Toż to lepszy jesteś od Sikorskiego co ma Harvardzie wykładać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayka

Panowie zona znalazla w jednym z moich pudelek zarowki xenon

Lezalo to wszystko przez kilka lat, zdemontowane z auta ktore szlo na sprzedaz...

Niestety brak jednej przetwornicy :( :(

Żarówki H1

ODDAM ZA FREE- moze komus sie przyda .....

Odbior we wlasnym zakresie

Nie wiem nawet czy na chwile obecna sa sprawne

11974sn.jpg

Ps. Kto pierwszy ten lepszy...

Nie pisze w dziale ogloszenia.... Mysle ze komus z Was moze sie to przydac...

Jesli nie bedzie chetnych , zonka osobiscie wywali to do smietnika :(

Edytowane przez PrzemoS4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biore jak sie nada do reflektorów bez soczewki ale na gładkie szkła.. A jak musi być reflektor z soczewką to też pomyśle nad lampami z polifta

Pytanie czy,da sie po taniemu ogarnąć przetwornice na allegro olx itd.... Bo bez tego to lipa..

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biore jak sie nada do reflektorów bez soczewki ale na gładkie szkła.. A jak musi być reflektor z soczewką to też pomyśle nad lampami z polifta

Pytanie czy,da sie po taniemu ogarnąć przetwornice na allegro olx itd.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Mario, spoko towar twoj...

Tak jak pisalem, nie wiem czy to dziala itp...bo kilka lat mi to przelezalo w szafie....

Mysle ze wszystko sobie w jakis sposob sprawdzisz a temat przetwornicy,jak pisales do sprawdzenia olx itp...

Ja nie pamietam gdzie mam ta druga....??? Hmmm

Temat, odbioru, jesli chcesz to mozesz podjechac...albo w ten piatek albo dopiero w nastepna srode bede w knurowie to gdzies bedzie sie mozna zgadac...w okolicach poludnia.....

Ps. Ja mialem to w bmw e30 i z tego co pamietam to byla soczewka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ogarniemy może w piątek i zawitam na spota a jak nie to się zgadamy.. Sie nie pali a zawioze to do mojego elektryka i sprawdzi co i jak

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Biore jak sie nada do reflektorów bez soczewki ale na gładkie szkła.. A jak musi być reflektor z soczewką to też pomyśle nad lampami z polifta

Pytanie czy,da sie po taniemu ogarnąć przetwornice na allegro olx itd.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Mario, spoko towar twoj...

Tak jak pisalem, nie wiem czy to dziala itp...bo kilka lat mi to przelezalo w szafie....

Mysle ze wszystko sobie w jakis sposob sprawdzisz a temat przetwornicy,jak pisales do sprawdzenia olx itp...

Ja nie pamietam gdzie mam ta druga....??? Hmmm

Temat, odbioru, jesli chcesz to mozesz podjechac...albo w ten piatek albo dopiero w nastepna srode bede w knurowie to gdzies bedzie sie mozna zgadac...w okolicach poludnia.....

Ps. Ja mialem to w bmw e30 i z tego co pamietam to byla soczewka....

Jak w e30 to pewnie lampt ala mironowa corsa... Engel eyes... Z ringami... Ja mam opcje lamp z polifta na soczewkach ori... Takie lampy i inne bajery do nismo juz w cenach jak częśxi do malucha... [emoji1]

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pt do gliwic niestety nie dojade a w sr czy pt w knurowie jestem sluzbowo z roboty, takze tak mozemy sie zgadac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wszystko blisko siebie podjade... Jak coś..

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

.

Eska odmowila wspolpracy ... :(

Spoko wszystko blisko siebie podjade... Jak coś..

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jakby cus to pisz na pw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

.

Eska odmowila wspolpracy ... :(

Spoko wszystko blisko siebie podjade... Jak coś..

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jakby cus to pisz na pw
Spoko... Na spokojnie ogarniemy a ja sporo śmigam tu po naszych rewirach więc często mam po drodze..

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario ,kupując wzmaka 4 kanałowego masz możliwość podpięcia przodu pod 2 kanały i skrzyni basowej pod pozostałe 2 kanały w mostku - musisz się dowiedzieć czy możesz mostkować po 2 kanały a nie tylko 4 w 1, jeżeli kupisz wzmacniacz 2 kanałowy to dasz w mostku tylko skrzynie basową czyli będzie dudnieć i przód będzie kulawy, największą robotę robi przód, tył uzupełnia basem a głośników w tylnych drzwiach nie musi być, to taki dodatek dla pasażerów z tyłu, nic więcej.

Ja miałem wzmaka 4 kanałowego i podpięty przód + skrzynia zamknięta z głośnikiem 25cm, wystarczało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...