Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie to jedzie tyle powiem :-)

naciepane z GT-I9195

I jedzie i wygląda ... A to ma napęd tylko na tył czy 4łap...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

W temacie jeszcze tego paska z dsg to po przejechanym w tej chwili 1000 km podsumuje że jazda na łopatkach to fajna zabawa... A co do normalnego trybu AT to dziwnie skrzynia reaguje na nagłe wciśnięcie pedału gazu na maxa... Jest takie jakby 3 sekundowe opóźnienie i dopiero jedzie a jak sie mu nagle wciśnie gaz ale nie na maxa tylko stopniowo to tez redukuje ale reaguje dużoszybciej i też ostro przyśpiesza.

Ogólnie taką nówką w takiej wersji. Sama radość jechać... Tym bardziej jak paliwo firmowe no i samo auto tez [emoji12]

Troche tylko czujniki ciśnienia w oponach świrują ale to szczegół...

Autko fajne ale chyba za tą cene... No nie wiem... Czy warto... Mam porównanie do astry ... I powiem tak... Astra czuć że troszke słabsza ale troszke... W astrze manual tu dsg...niby spoko ale czycto jest warte tej kasy.... Chyba nie... Jednak rozsądek górą... Ale fajnie było polizać niby luksusu ... ale auto jak auto... Za to napotkany po drodze mclaren w nowej budzie na slowackich blachach w kolorze żółttm robił robote... Czasem bycie dzieckiem Gliwickiej strefy bywa przyjemne..[emoji12]

A teraz to co najlepsze... Otwieranie klapy z kluczyka... blokada start stop

.. Automatyczne otwieranie drzwi jak kluczyk w pobliżu i fotochrom na zewnętrznych lusterkach.. Tryb sport dsg... No i kurcze jednak frajda z manetek... Ale ojjj biedna skrzynia... Wniosek... Kupić nowe max 5 lat i wymiana.... A czy warto nie wiem... Trzeba by tak samo zeobić 1500 km w jakiejś maździe albo nowej hondzie albo nawet w nowej kia ale na tym wypasie i mocy... W tej cenie chyba by było megane rs lub focus rs... Więc pasek chyba bieda... Zbyt poprawny jak dla mnie... Chyba że na emeryturze alw raczej nie dotrwam...

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: BRY! Z wieczora. Jakie są żarówki w halogenach A5 po lifcie? (Bo nie chce mi się sprawdzać) stałem się leniwy :decayed: No i teraz jakie kupić aby świeciło na niebiesko-biało, ktoś ma jakieś doświadczenia z jakimś typem?

Edytowane przez gregory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

mario jaki tam silnik siedział ?

:hi:

Spalinowy pewnie :D

brawo Scherlock'u :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 tdi ale nie wiem ile kuca dokładnie ale jakiś mocniejszy ok 170 kuca. Nie wiem jakie dokładnie tam wersje tego motoru były ale te 170 kuca bankowo było i nic więcej nie trzeba było.

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zawitalo na serwisie u mnie coś takiego 57e003c131ff2aab92e046b4f689fc85.jpgeacbb62eb5dbb1aa353992ee6e12cc87.jpg

naciepane z GT-I9195

da77e0acc76088fefd4d562c56a88ab2.jpg

naciepane z GT-I9195

Musi jechać, m4 jeszcze lepiej.

naciepane z tapatalka

Kolor bomba

naciepane z tapatalka

Fajnie to jedzie tyle powiem :-)

naciepane z GT-I9195

I jedzie i wygląda ... A to ma napęd tylko na tył czy 4łap...
M ma tylko napęd na tyl

naciepane z tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mario, zależy kto czego oczekuje od auta i porównywanie Focusa ST itp do passerati nie trzyma się kupy, ogólnie auto fajne, co prawda nie mam passka CC tylko B6 i jako auto mega fajne, komfortowe pakowne itp, ale jeżeli ktoś szuka szybkiego dupowozu no to kupowanie dużego passata do głupota moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i weekend. Bedzie ktoś dzisiaj

Na 18 do roboty więc d*pa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...