Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

I to w dsg...

Naciapane z Z2

to dsg to chyba nie do końca najlepsza skrzynia jaka powstała - bo dzinwym trafem jest dostępna przy każdym silniku w audi z wyjątkiem 3.0bitdi

Do najmocniejszego diesla audi dalej wkłada sprawdzonego tiptronika bo ponoć jest dużo trwalszy i znosi każdy niuton a dsg już niestety nie

DSG jest ponoć dobry do benzyn i małych diesli czyli tam gdzie niuty nie przekraczają 700 czy 800nm

sam byłem zdziwiony że do swojego najlepszego diesla nie wkładają swojej rzekomo najlepszej skrzyni - teraz już wiem dlaczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to w dsg...

Naciapane z Z2

to dsg to chyba nie do końca najlepsza skrzynia jaka powstała - bo dzinwym trafem jest dostępna przy każdym silniku w audi z wyjątkiem 3.0bitdi

Do najmocniejszego diesla audi dalej wkłada sprawdzonego tiptronika bo ponoć jest dużo trwalszy i znosi każdy niuton a dsg już niestety nie

DSG jest ponoć dobry do benzyn i małych diesli czyli tam gdzie niuty nie przekraczają 700 czy 800nm

sam byłem zdziwiony że do swojego najlepszego diesla nie wkładają swojej rzekomo najlepszej skrzyni - teraz już wiem dlaczego

Miron a temat bmw zamknięty? Wiem, ze swego czasu zastanawiales sie poważnie nad zdrada[emoji12]

naciepane z tapatalka

No i ze design C7 nie bardzo Ci leży, 5tka ładniejsza.

naciepane z tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałem i to mocno bo w bmw moc 313ps w dieslu jest dostępna w znacznie niższych cenach niż w bmw ( to był też powód że Orzełek zdecydował się na bmw)

ale jak posiedziłem w C7, A7 i podziedziałem w bmw - to mimo że są śliczne to jednak styl audi mi dużo bardziej pasuje i będę czekał na audi


mimo że spowoduje to jeszcze kolejne 1,5 roku śmigania tym co mam bo tyle mniej więcej przy dobrych wiatrach potrwa zanim na C7 w takiej opcji jaką chcę będzie mnie stać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalety bmw ma 2

1. piękny wygląd zewnętrzny w m-pakiecie

2. mógłbym je kupić już :decayed:

wady:

1. zwykłe lampy przód - brak ledów jak w przypadku C7

2. w/g mnie znacznie brzydsze wnętrze

3. brak znajomości marki w moim przypadku czyli trudniejszy zakup, rezanie, serwis i.t.p.

to tyle z tych kluczowych


Największa waga C7 to brak możliwości wsadzenia ciekawych kół - same płaskie naleśniki tam wchodzą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalety bmw ma 2

1. piękny wygląd zewnętrzny w m-pakiecie

2. mógłbym je kupić już :decayed:

wady:

1. zwykłe lampy przód - brak ledów jak w przypadku C7

2. w/g mnie znacznie brzydsze wnętrze

3. brak znajomości marki w moim przypadku czyli trudniejszy zakup, rezanie, serwis i.t.p.

to tyle z tych kluczowych

Największa waga C7 to brak możliwości wsadzenia ciekawych kół - same płaskie naleśniki tam wchodzą :decayed:

Zgadzam sie z Toba,

Dodalbym jedynie 2 zalety dla Bmw:

1. Cos innego, nie mozna sie ograniczac moim zdaniem, trzeba spróbować czasem również czegos innego- a przecież nie podpisujesz wyroku na cale życie- zmieniasz na Bmw jezdzisz, po 1.5 roku zmieniasz i tak na C7, jesli moglbys kupić juz bmke

2. Siedziales w tym bmw, a jeździłes również? Prowadzenie- to jest to co wyróżnia Bmw na tle innych.

naciepane z tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie nigdy nie jechałem......................... kiedyś i na bmw przyjdzie czas

jedno z ciekawszych jakie ostatnio mi wpadło w oko to te

http://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A6-3.0-TDI-2x-S-Line-20-Rotor-LED/vhc:car,cnt:de,pgn:2,pgs:50,srt:price,sro:asc,ms1:1900%3B10%3Bs-line,frn:01-2012,ful:diesel,pwn:147,vcg:estatecar,fwd:true/pg:vipcar/216246906.html

ale brak szklanego dachu, biturbo i 4 strefowej klimy - no i najważniejsze mimo tych braków kosztuje o 50 tyś zł za dużo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie nigdy nie jechałem......................... kiedyś i na bmw przyjdzie czas

jedno z ciekawszych jakie ostatnio mi wpadło w oko to te

http://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A6-3.0-TDI-2x-S-Line-20-Rotor-LED/vhc:car,cnt:de,pgn:2,pgs:50,srt[emoji14]rice,sro:asc,ms1:1900%3B10%3Bs-line,frn:01-2012,ful:diesel,pwn:147,vcg:estatecar,fwd:true/pg:vipcar/216246906.html

ale brak szklanego dachu, biturbo i 4 strefowej klimy - no i najważniejsze mimo tych braków kosztuje o 50 tyś zł za dużo :decayed:

Moja rada- przejedz sie, bedzie łatwiej podjąć decyzję.

naciepane z tapatalka

Jakas fiesta za 1 ojro wyskakuje pod tym linkiem[emoji1]

naciepane z tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat się z tobą nie zgodzę Arturoo bo twój szkrab nie potrzebuje twoich pieniędzy tylko ciebie chodź pieniądze ważna sprawa

ale jak Emi będzie miała mnie na wyłączność....to mieszkanie przejmie Millenium na wyłączność :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat się z tobą nie zgodzę Arturoo bo twój szkrab nie potrzebuje twoich pieniędzy tylko ciebie chodź pieniądze ważna sprawa

ale jak Emi będzie miała mnie na wyłączność....to mieszkanie przejmie Millenium na wyłączność :wink:

Pisałem, że racjonalnie trzeba dzielić czas między pracą a szkrabem żeby milenium się cmoklo w pompkę i szkrab nie mówił ci dzień dobry jak cie zobaczy [emoji12]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat się z tobą nie zgodzę Arturoo bo twój szkrab nie potrzebuje twoich pieniędzy tylko ciebie chodź pieniądze ważna sprawa

ale jak Emi będzie miała mnie na wyłączność....to mieszkanie przejmie Millenium na wyłączność :wink:

Pisałem, że racjonalnie trzeba dzielić czas między pracą a szkrabem żeby milenium się cmoklo w pompkę i szkrab nie mówił ci dzień dobry jak cie zobaczy [emoji12]

trudne to jest w mojej branży przy obecnych stawkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diman jakie ty masz turbo?

Diman ma CAHA, tak samo jak np Akjam

tyś jest diman ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...