Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

ja w sobotę rano jadę do katowic więc muszę być na chodzie

a z drugiej strony w pracy do 17.00 więc mogę wrócić do knurowa i się z kimś zabrać na zlota to zawsze można coś do kebaba wydoić - ale na impreze cało nocną sie nie pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sobotę rano jadę do katowic więc muszę być na chodzie

a z drugiej strony w pracy do 17.00 więc mogę wrócić do knurowa i się z kimś zabrać na zlota to zawsze można coś do kebaba wydoić - ale na impreze cało nocną sie nie pisze

Git, ja nie mówię żeby się nayebać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sobotę rano jadę do katowic więc muszę być na chodzie

a z drugiej strony w pracy do 17.00 więc mogę wrócić do knurowa i się z kimś zabrać na zlota to zawsze można coś do kebaba wydoić - ale na impreze cało nocną sie nie pisze

Git, ja nie mówię żeby się nayebać :decayed:

No coś tam by szło :)... Cała noc nie... do 3 max :D... Jak się ta knajpa na rynku nazywała? :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam już nie idę - bo i tak mnie nie wpuszczą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam już nie idę - bo i tak mnie nie wpuszczą :decayed:

luz ....tym razem ja spróbuję załatwić wejście :D

Edytowane przez Arturoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś troche emocji... Kiedyś pisałem.o insigni biturbo... Po tym.jak miałem.paska z dsg na trasie gliwice lublin i spowrotem... A więc dziś udało mi sie tym pojeździć... Czyli Insignia mająca pare miesięcy gdyż auto nowe w naszej flocie... Z silnikiem biturbo i pakiecie OPC.... Z brązową skórą... I co ciekawe automat cZyli jakieś porównanie do paska z dsg mam.... I powiem krótko... Isnignia mnie rozpieściła..ludzie w tej chwili marka chyab nie jest ważna.... I biech się pukną w głowe ci co piszą że np. Nie kupią nigdy opla skody kia czy hyundaia... Insignia też w cenie 150 tyś zł tak jak pasek....no sorry ale ten pasat to bieda przy insigni w tej samej cenie... A sama jazda... Poezja... Lecisz 190 kmh nagle tir... 90 kmh... Ogien znowu do 190 lekko cicho i przejmnie jak z procy.... To już w vectrze OPC było szybciej ale.mniej komfortowo i głośno bo taką też mieliśmy...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dalej jesteś pod wpływem tych słabo wykonanych oplowskich emocji bo piszesz tak, że nic nie da sie z tego poczytać :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś troche emocji... Kiedyś pisałem.o insigni biturbo... Po tym.jak miałem.paska z dsg na trasie gliwice lublin i spowrotem... A więc dziś udało mi sie tym pojeździć... Czyli Insignia mająca pare miesięcy gdyż auto nowe w naszej flocie... Z silnikiem biturbo i pakiecie OPC.... Z brązową skórą... I co ciekawe automat cZyli jakieś porównanie do paska z dsg mam.... I powiem krótko... Isnignia mnie rozpieściła..ludzie w tej chwili marka chyab nie jest ważna.... I biech się pukną w głowe ci co piszą że np. Nie kupią nigdy opla skody kia czy hyundaia... Insignia też w cenie 150 tyś zł tak jak pasek....no sorry ale ten pasat to bieda przy insigni w tej samej cenie...

Naciapane z Z2

Wg mnie pasek jest po prostu bez charakteru- brakuje mu zadziornosci w designie, dlatego to na pewno na plus tym bardziej ze w pakiecie opc insignia wypada bardzo korzystnie.

naciepane z tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dalej jesteś pod wpływem tych słabo wykonanych oplowskich emocji bo piszesz tak, że nic nie da sie z tego poczytać :-D

Emocje były masz racje... Co do oplowskich to widze że dalej uprzedzony jesteś i tylko audi sie liczy... Każdy ma swoje zdanie więc bądz dalej zapatrzony w stare audi a opel niech będzie kupą w twoich oczach... Rozumiem że jeździłeś takim i wiesz co piszesz a nie że kolejny raz szukasz zaczepki... Bo tak to się przywitać nie potrafisz nawet a tak to od razu atakujesz.... Walić hejterów i dopisz mnie do listy osób którzy mają wyrobione zdanie na twój temat bo ta lista już jest ponoć długa...

Pozdrawia właściciel Opla rocznik 2015 z plastkikowym środkiem... ;-)

Sorry ale wkur... mnie tym postem bo normalnie to się nawet nie przywitasz a jak ktoś coś napisze to tylko krytykujesz... Zalatujesz forum A6....

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dalej jesteś pod wpływem tych słabo wykonanych oplowskich emocji bo piszesz tak, że nic nie da sie z tego poczytać :-D

Emocje były masz racje... Co do oplowskich to widze że dalej uprzedzony jesteś i tylko audi sie liczy... Każdy ma swoje zdanie więc bądz dalej zapatrzony w stare audi a opel niech będzie kupą w twoich oczach... Rozumiem że jeździłeś takim i wiesz co piszesz a nie że kolejny raz szukasz zaczepki... Bo tak to się przywitać nie potrafisz nawet a tak to od razu atakujesz.... Walić hejterów i dopisz mnie do listy osób którzy mają wyrobione zdanie na twój temat bo ta lista już jest ponoć długa...

Pozdrawia właściciel Opla ;-)

Naciapane z Z2

Chlopaczku jezdze roznymi autami w swoim zawodowym zyciu takze poglad mam :-)

Bede wiec zapatrzony w swoje stare audi, bo niestety stare nissany na lpg mnie nie wzruszaja ;-)

A i jebie mnie kto ma jakie zdanie, nie siedze i nie zyje forum bo zwyczajnie szkoda mi czasu na pierdolenie, tak tylko poczytam czasem jak spuszczasz sie na temat aut nieosiagalnych ;-)

Pozdrawiam serdecznie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym postem pokazałes jaki jestes na bieżąco i czym ty to nie jeździsz więc proponuje zostać na forum A6 i tam się wypowiadać.. Nie tacy już tutaj byli i forum o nich dawno zapomniało...

Skoro auta nowe za 150 tyś które w używce zaraz będą kosztować ok 50 tyś są dla ciebie nieosiągalne to szkoda mi cie chłopaku...

Co do braku czasu na forum... kolejny tani wykręt... Masz.smartfona zainstaluj tapatalka i będziesz zawsze online... I nawet wtedy gdy nie będziesz miał czasu.... Żałosne...

Papa

Naciapane z Z2

A teraz bardziej uniwersalnie bez ślepego zadufania w marke to nasza astra 4 jutro odwiedza serwis po 14 tyś km i 6 miesiącach od odebrania... Prawa strona spryskiwacza na szybe słabo leje... Coś się chyba przytkało... Zobaczymy jak ASO na gwarancji podejdzie do tematu... Pierdoły...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki fight wymiana zdań... Od tego jest forum...;-) nie twierdze że opel to jest the best... Ale niech mi kolo nie pisze.że insignia 4x4 biturbo jest h*jowa jak nigdy nawet w takiej l nie siedział.... Sorry ale ja staram sie być obiektywny... I jestem... Przyznaje że astra po 6 miechach idzie.na serwis z powodu spryskiwacza i nie chwale ślepo opla... Nissan w tym czasie zrobił to samo km bezawaryjnie i bez wkładu nie licząc lpg za 1.80 zł ale mam pisze jeździłem i też miałem leona w tdi i też wiem czym się to je.... pisze czego doznałem to samo z paskiem i insignia a tu kolo wyskakuje krytykuje a.sie.nawet przywitać nie potrafi.. Nie wspominając już o tym że nawet na swoich spotach żorskich się nie pojawia... Nie cierpie hejtingu w sieci i bede walczył z pozerami... AMEN

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie akurat jest opel gownianie zrobiony :-) skoro porownujesz to porownaj do passata r36 albo cos tego typu a nie dojebana insignie do serii passata :-D

Nie uwazam, zebym musial sie witac zeby cos napisac ;-)

Nie pojawiam sie na spotach bo nie mam na to czasu, a po co mam poerdolic jak wiekszosc przez caly tydzien ze bede a pozniej na Gliwickie czy Katowickie nie przyjezdzac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś... Jak byś czytał forum z zrozumieniem to byś wiedział dlaczego porównuje paska 2.0 tdi dsg do Opla insigni biturbo opc line... A więc tłumacze tym mniej kapującym... Porównuje te auta gdyż budżet na firmie mamy 150 tyś i ani złotówki więcej... Więc skoro w cenie 150 tyś zł moge mieć biednego paska ale za to w dsg lub insignie wypas biturbo opc line to chyba porównuje.... Czy dalej nie.kumasz.... W tej cenie mamy tez skody super b ale.o nich nawet nie pisze bo w tej cenie nie.ma.o czym pisać....

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...