Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Hammer.nie.pier**l... Masz fakty.... Passek w 4 motion biturbo nówka... Powyżej 200 kuca i wersja highline i dsg... 168 tyś i to wyprzedaż rocznika... I nie obracaj moich postów w żart tylko dawaj fakty bo krytykujecie a nie macie racji i tyle w temacie... A co S3 to fajnie ale pokaż cennik i pogadamy.... I to co ma w sobie... I ten pasek pewnie bez skóry i bajerów typu rozpoznawanie znaków itd. Bo za to jest dopłata a w insigni po prostu jest....

477ccbfe1c7478f0141a37e7dd7923bc.jpg

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę ze gorąca linia dziś tutaj jest:D Arturo wiadomo coś w temacie tunelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon racja... ide se po browara i do zobaczenia na spocie w piątek bo chłopaki faktami mnie nie pokonają....i moja.kara którą sobie wybrałem nie dojdzie do skutku chyba że ktoś coś upoluje w tej cenie lepszego w.koreańcach... ale trzeba posZukać dobrze...

I ide dalej grać na konsoli bo te ich argumenty to brzmią jak.kompleksy....

P.S

Z cyklu ciekawostki w byłym.nissanie gtr od szymenia znowu padła.skrzynia drugi raz... Lipa.... Ale.autko mega urocze...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon jutro z rana będę przelotem w swd to spróbuję się z gościem złapać ;)....

Dziś byłem ale na śmierć zapomniałem o tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

P.S

Z cyklu ciekawostki w byłym.nissanie gtr od szymenia znowu padła.skrzynia drugi raz... Lipa.... Ale.autko mega urocze...

Naciapane z Z2

Czytam jak byś pisał o moim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.. Haha... Artur spoko to nic osobistego... Teraz ogarnołem cennik forda to sorry ale za 150 tyś nie ma w cenniku tego poZiomu bo albo brak 4x4 albo coś innego.... A focus RS2015 zaczyna się od 148 tyś zł i to cena podstawowa za rs w katalogu...no i to ford to,znowu jakiś debil napisze że ford a nie audi i wogóle bleeee

Teraz.już rozumiem czemu ci moi biurowi tak narzekają że te 150 tysi na nowe auto to za mało na coś fajnego...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insignia jest w pyte a w tej cenie to kułeczka w pakiecie bida można kupić :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośmigam nowym A4 to i na łopla się skuszę na jazdę próbną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrówko :drinks:

Mario a leon cupra w 150 tyś się mieści

Nie wiem... Może cupra tak ale brak komfortu.... Chyba... Nie wiem bo nie miałem na firmie a miałem sporo więc skoro nie było to coś w cuprze nie gra... A mamy też paski cc i inne ale w tej cenie bida... Najlepszy,motyw ostatni... Pani menager HR se wybrała fure za 150 tyś jak każdy i po odebraniu wielce wkurwiona bo w jej aucie bagażnik się nie otwiera jak machnie.nogą pod zderzakiem.... Hahaha... Co chciała to.ma.... A w salonie ją zrobili jak chcieli....ale co tam max 2 lata i se zamówi tak żeby bagażbik sie otwierał po machnięciu nogą...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze ja nie mam takich problemów ponieważ będę moja a4 śmigal przez najbliższe kilka lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze ja nie mam takich problemów ponieważ będę moja a4 śmigal przez najbliższe kilka lat :D

Nie będziesz sam :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon tylko za pare lat będzie ciężko coś wybrać nawet w używce bo albo 1.0 na turbo albo jakieś inne gówno awaryjne...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon tylko za pare lat będzie ciężko coś wybrać nawet w używce bo albo 1.0 na turbo albo jakieś inne gówno awaryjne...

Naciapane z Z2

Mario tak daleko to przynajmniej ja nie wybiegam nie wiem czy dożyje ;) więc mam to w d*pie na tą chwilę czym będę jeździł za parę lat

Na tą chwilę martwi mnie jak zrobić kolejnego drina bo sok mi się skończył :grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle... :-) Trzeba patrzeć w przyszłość... A nie to wizyta u Mirona i będzie spełnienie marzeń... Tylko o czym tu marzyć... Wpadaj na browara... Tego umnie nie zabraknie....

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyśmy nie mieli na rano :kwasny: to chętnie, a tak to może się źle skończyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha dlatego ide spać...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy macie częściowa rację. Fakt jest taki , że kiedyś VW czy tam Audi to było cos bo zasłynęło pancernym 1.9 Tdi i 2.5 R5, ciekawe czy bysmy sie cieszyli z emocji gdyby nam te nasze padliny padaly przy 100 tysiącach. W obecnych czasach wszystko ma sie swiecic, bling bling, bajery na cholere komu potrzebne- a tak naprawdę- jest to szmelc opakowany jedynie w dobrej skórze, smutne ale prawdziwe, niestety. Kolejnym faktem jest- cale podejście jest kwestia zasobności portfela, a jesli juz takowo zasobny jest, to albo ktos kupuje nowa insignie, albo uzywane na ful wypasie audi a6 c7, bmw 5, a5 czy merca. Jednym słowem kazdy wydaje swoja zarobiona kase na to na co ma ochotę- i nigdy w tej kwestii nie bedzie jedynie slusznego zdania. Kolejnym faktem jest, ze auta stracily na charakterze w porównaniu z poprzednia epoka, nad czym ubolewam. Owszem moze sa efektowne jesli chodzi o design, ledy sredy etc, ale to by bylo na tyle.

naciepane z tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...