Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Hammer.nie.pier**l... Masz fakty.... Passek w 4 motion biturbo nówka... Powyżej 200 kuca i wersja highline i dsg... 168 tyś i to wyprzedaż rocznika... I nie obracaj moich postów w żart tylko dawaj fakty bo krytykujecie a nie macie racji i tyle w temacie... A co S3 to fajnie ale pokaż cennik i pogadamy.... I to co ma w sobie... I ten pasek pewnie bez skóry i bajerów typu rozpoznawanie znaków itd. Bo za to jest dopłata a w insigni po prostu jest....

477ccbfe1c7478f0141a37e7dd7923bc.jpg

Naciapane z Z2

Tu masz S3 http://otomoto.pl/oferta/audi-s3-salon-polska-2015-led-bang-olufsen-ID6yelMR.html

A tak szczerze to w poszanowaniu mam jakieś przekrzykiwanie które auto lepsze do 150tys, bo tak na prawdę gdyby nie Twoja robota i możliwość przejechania się właśnie takim a nie innym autem, to całe gadanie o autach skończyło by się na seacie i nissmo.

Jak dobrze pamiętam to jeszcze niedawno spuszczałeś się nad jakimś lupo za 20tysi, a teraz burżuj z Ciebie bo dali Ci dwa razy auto w firmie, a małe szybkie autka są złe bo silniki padają.

To że nie jesteś wielbicielem jednej marki, to bardzo dobrze dla Ciebie, tylko nie wiem po co te całe przepychanki co lepsze... Masz kasę kupuj co chcesz!

Swoją drogą czekam na ofertę stanleya z passarati i czy Artur nagra film :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Kiedys audi czy bmw to byla trwałość- dlatego tez bylo marka z renoma- dzis placi sie wylacznie za znaczek, a zaden vorsprung durch Technik niestety sie za tym nie kryje- największy "postep" w motoryzacji zrobili cholerni ksiegowi i pierdo*** ekolodzy.

naciepane z tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer to audi mega super naprawde ale 185 tyś to nie 150 tyś... Co do lupo to faktycznie jarałem sie.... I wiesz co... Dalej sie jaram bo to auto dlamnie cultowe i w tej cenie chętnie wymienie nissana na takiego lupo bawet jutro lub polo gti.... To są te gokarty o których pisałem z Puckiem.... I zawsze bede miał smaka na to takie auto nawet Clio Rs... A nawet na E 46 od majkiego... Biore jutro w tej cenie... Niech tylko powie... I jestem z kasą... Diman,ma B7... Niexh powie szczerze co myśli na temat e46 majkiego.... Ja wiem bo z nim upalałem te stare bmw i uśmiech był na naszych pyskach.... Taka prawda...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak coś fajnie jedzie i nie jest mega awaryjne to warto kupić, też ostatnio goniłem nowe Polo GTI i sam byłem w szoku jak to za***rdala. Może kiedyś mojej kupię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz... A.moja ma auto pewne... nowe... I ja moge kupić nawet cabrio bo potrzevuje auto tylko dla.siebie... I może to być gokart...ostatnio oglądałem b6 cabrio ale boje się że pod blokiem to auto źle skończy a mieszkam w.miejscu gdzie są miejsskie festyny.... I miękki dach to lipny pomysł.... A w sztywnym to peugeot rekin...albo peugeot RCZ w którym.jestem zakochany ale mnie nie stać... Taka prawda... Pierwszego peugeota RCZ widziałem w Bukowinie na A4kubie....

Naciapane z Z2

Najtańszy i to diesel...

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5809895579

A.co do lupo GTI to fura super i biore pd zaraz... Ale nie takiego ulepa igłe jak w tyn linku.... Seat obrobiony na VW itd itp... Ale.cena Czyni cuda...

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5821522909

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor olej sie gotuje.... Kiedyś jeszcze znajde taką okazje jak twoje b5.. Które mi uciekło sprzed nosa..... A szkoda.... Czy to będzie lupo GTI czy jakiś rs to mnie wali bo jestem obiektywny... Twoje B5 wymagało poprawek kosmetycznych... Ale mogło naprawde być igła.... bo mechanicznie miało potencjał.... Dalej oglądam Corrado... Stare sle.jare i na cenie nie spadnie a do roboty dowiezie VR6 bo G60 lipa raczej z tego co piszą.... A kolejna bajka typu stało 10 lat mnie nie interesuje...

http://allegro.pl/show_item.php?item=5806479417

Pomimo Arturowego mega kolorku....

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer to audi mega super naprawde ale 185 tyś to nie 150 tyś... Co do lupo to faktycznie jarałem sie.... I wiesz co... Dalej sie jaram bo to auto dlamnie cultowe i w tej cenie chętnie wymienie nissana na takiego lupo bawet jutro lub polo gti.... To są te gokarty o których pisałem z Puckiem.... I zawsze bede miał smaka na to takie auto nawet Clio Rs... A nawet na E 46 od majkiego... Biore jutro w tej cenie... Niech tylko powie... I jestem z kasą... Diman,ma B7... Niexh powie szczerze co myśli na temat e46 majkiego.... Ja wiem bo z nim upalałem te stare bmw i uśmiech był na naszych pyskach.... Taka prawda...

Naciapane z Z2

Co do B7 kupiłem bo to związane było z pasją do audi i dopuki się nie pierdzieli to będę jeździł ale to dłuższa gadka a co do majkiego bety to zawsze mi się podobały te modele ☺
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario kumpel miał corado vr6 i G60 i jak dla mnie G60 dużo lepsze wiec nie wiem skad masz takie info... Vr6 to tylko dźwięk bajka, chociaż G60 jak wejdzie na obroty i kompresor się rozkręci to też jest fajnie, byś nie spał do 12 w niedziele i wpadł na arene to byś zobaczył co 25 letni golf G60 robi z dużo lepszymi furkami Twojego typu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sam widzisz.... I szacun bo chwalisz bmw mając audi i się witasz na forum.... Jesteś obiektywny.... ;-) a nie jak niektóre ściule Jak to artur mówi....

Naciapane z Z2

Mario kumpel miał corado vr6 i G60 i jak dla mnie G60 dużo lepsze wiec nie wiem skad masz takie info... Vr6 to tylko dźwięk bajka, chociaż G60 jak wejdzie na obroty i kompresor się rozkręci to też jest fajnie, byś nie spał do 12 w niedziele i wpadł na arene to byś zobaczył co 25 letni golf G60 robi z dużo lepszymi furkami Twojego typu...

Właśnie majki.... VR6.... Dzwięk.... Kultura pracy....a Moc.to nie wszystko.... I ten wysuwający się spoiler.... Klasyka... A ja.nie szukam fury do czasówek między pachołkami.... Stąd moje zainteresowanie twoim E46.... Bo w tej cenie to super autko... Kultowe

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do bety to jest to auto przejściowe bo co niektórzy tu wiedzą że zainwestowałem całą kase w mieszkanie i jak się odbije od dna to mam nadzieje że będę miał jeszcze 4 pierścienie na masce, bo ja jednak nie jestem za kupowaniem nowych aut, kiedyś miałem nowego Schumachera za dawnych młodzieńczych lat i niestety jak dla mnie za duża utrata wartości jak dla mnie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do bety to jest to auto przejściowe bo co niektórzy tu wiedzą że zainwestowałem całą kase w mieszkanie i jak się odbije od dna to mam nadzieje że będę miał jeszcze 4 pierścienie na masce, bo ja jednak nie jestem za kupowaniem nowych aut, kiedyś miałem nowego Schumachera za dawnych młodzieńczych lat i niestety jak dla mnie za duża utrata wartości jak dla mnie ..

Majki każdy, z nas kiedyś poświęcił coś dla.mieszkania bardziej lub mniej... Ja mam tylko prośbe... Daj znać jak będziesz się bety pozbywał....najpierw na PW a potem.pisz na forum....

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawia dla zonki furę mario nie jaraj się jest pełno takich w Niemcach ino cza poszukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zostawia... A co do szukania... Łatwo powiedzieć trudniej znaleź.....

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario w pierwszej kolejce jest moja żona bo chce bete zamiast ibizy więc jak się z nią dogadasz że będziesz pierwszy to ok :decayed::wink:


Dokładnie jeszcze esesmani trzymają ładne E46 właśnie dziś przyjechała z serwisu bmw w rozliczeniu 320i z 2000 roku z pełną książką 186tyś w ładnym stanie tylko kolor nie mój bo granat ale takie auta się zdarzają tylko zamiast siedzieć na konsoli albo w Aquaparkach to włącz jak straszy brat mobile.de :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dawać mi tu linki a napalam się jak matka na leona.... ;-) a co do konsol i aquaparków niedzielnych to nie auto w życiu jest najważniejsze....

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hohoho dimek widzę po avatarku że zbierasz na b9 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hohoho dimek widzę po avatarku że zbierasz na b9 :naughty:

Diaman żyje marzeniami jak Mario w starym nissanie.... Haha a ten obrazek ma już pare dni

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne jeszcze jo ci będę fury szukoł a ty se będziesz na konsoli groł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...