Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Panowie oby sie dobrze sprawował no i nie powiem prowadzi sie to pieknie w porownaniu do E46, jedyne co to bmw ma wiekszego kopa

Tomek we wtorek to mysle ze szkoda jechać bo wszystkie fajne znikneły. Obserwuj jego strone na otomoto bo niekiedy jest tak że daje ogloszenie nawet bez zdjeć i zaraz ich nie ma

No po świętach jeszcze mam L4 więc bym miał mnóstwo czasu pooglądać sobie za widoku. Po świętach zadzwonię i zapytam czy coś mu ciekawego zostało i czy może coś przyprowadzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Majki to za ile idzie Ibiza?

Bo rozumie ze betę zostawiasz dla zonki ☺

Właśnie ją wystawiłem, cena nie jest niska bo 4 tyś jak za tak leciwe auto ale pewne bezwypadkowe z ori przebiegiem 80tyś ( Ewcia wiele nie zrobiła ledwo 20tyś przez 5 lat), 2 kpl kół nic tylko wsiadać i jechać

Edytowane przez MAJKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki to za ile idzie Ibiza?

Bo rozumie ze betę zostawiasz dla zonki ☺

Właśnie ją wystawiłem, cena nie jest niska bo 4 tyś jak za tak leciwe auto ale pewne bezwypadkowe z ori przebiegiem 80tyś ( Ewcia wiele nie zrobiła ledwo 20tyś przez 5 lat), 2 kpl kół nic tylko wsiadać i jechać
Czyli co Beemka zostaje...

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki to za ile idzie Ibiza?

Bo rozumie ze betę zostawiasz dla zonki ☺

Właśnie ją wystawiłem, cena nie jest niska bo 4 tyś jak za tak leciwe auto ale pewne bezwypadkowe z ori przebiegiem 80tyś ( Ewcia wiele nie zrobiła ledwo 20tyś przez 5 lat), 2 kpl kół nic tylko wsiadać i jechać
Czyli co Beemka zostaje...

Naciapane z Z2

Na razie chyba tak, zobaczymy jak szybko ibiza sie sprzeda no i na razie wystawiłem też koła z BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki graty zakupu , fajna furka , znam dobrze miszela mozesz być pewnien że nic nie było kombinowane i z jajem podchodzi do tematu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękniutka sztuka - ale i 50 tyś trzeba zapłacić

MAjki jak tam święta mijają - z Ewą się już dzisiaj widziałeś czy z garażu nie wychodzisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


piękniutka sztuka - ale i 50 tyś trzeba zapłacić

Chyba grubo ponad 50 tyś...ale za tyle to można zacząć się za B8 rozglądać pewnie szału nie będzie, ale nowsza buda ;) Co kto lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam ,że tylko audi może mieć takie ceny ...10 lat 50k :facepalm: i korbotronik z tyłu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam ,że tylko audi może mieć takie ceny ...10 lat 50k :facepalm: i korbotronik z tyłu :polew:

Markę Audi mam od 7 lat, elektrykę z tyłu mam od 5 lat, ile razy z tego skorzystałem? ani razu, raz by się przydała, tyle że u Dimana jak mu obrzygałem tylną szybę bo nie znalazłem guzika :decayed:

Właśnie dlatego mam Audi a nie forda, opla, mazdę i inne wynalazki, podobają mi się i trzymają cenę, mało tego, ludzie to widzą i kupują te auta, tyle w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Markę Audi mam od 7 lat, elektrykę z tyłu mam od 5 lat, ile razy z tego skorzystałem? ani razu, raz by się przydała, tyle że u Dimana jak mu obrzygałem tylną szybę bo nie znalazłem guzika
:buahaha:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie ktoś linka wrzucił... ;)

Ładna sztuka można by powiedzieć że mój ideał :) program zrobić i nic więcej nie trzeba do szczęścia :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze w cenie ala - może mogłem coś takiego brać


Tomek na razie chyba nie masz po co do niego jechać - nie ma nic z B6 ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze w cenie ala - może mogłem coś takiego brać

Tomek na razie chyba nie masz po co do niego jechać - nie ma nic z B6 ciekawego

Może ma coś czego nie wystawił. Fury która Majki kupił też na otomoto nie zauwazylem. Jak zadzwonie to bede wiedzial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam ,że tylko audi może mieć takie ceny ...10 lat 50k :facepalm: i korbotronik z tyłu [emoji14]olew:

Markę Audi mam od 7 lat, elektrykę z tyłu mam od 5 lat, ile razy z tego skorzystałem? ani razu, raz by się przydała, tyle że u Dimana jak mu obrzygałem tylną szybę bo nie znalazłem guzika :decayed:

Właśnie dlatego mam Audi a nie forda, opla, mazdę i inne wynalazki, podobają mi się i trzymają cenę, mało tego, ludzie to widzą i kupują te auta, tyle w temacie :)

No no :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...