Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie roztrzyga, nie roztrzyga

All zostaje - teraz nie mam czasu się bawić w fury mimo że B8 kusząca

Muszę postawić na pewność pochodzenia i stosunkowo mały przebieg żebym nie musiał co chwile grzebać w aucie

Po drugie auto niby moje i mogę z nim robić co chce ale mógłby się kumpel obrazić że dla mnie o tyle obniżył cene a jo go puszczam po miesiącu czasu

Jak mario pisał - przytargania auta to znowu loteria a teraz wolę się trzymać pewnej sprawdzonej fury......................... tak więc Artur - masz jeszcze te swoje 2 lata :)

Wątpię że Miron teraz zmieni alla na B8, jak dla mnie było by to bardzo głupie posunięcie ale w sumie On jest zdolny do WSZYSTKIEGO :grin:

to fakt :decayed:

prędzej chyba jednak bym kupił B8 na handel - ale jako że nie lubię się w to bawić to odpuszczam

Teraz musi być all

bo jak mi chatę w zły miejscu postawią to alem se ją mogę przesunąć :grin:

Daj linka do b8

piękna sztuka i mało spotykany wypas - w tej kasie mega okazja

http://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A4-3.0-TDI-Quattro-S-Line-Sport/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,ms1:1900_9_,frn:2008,prx:10000,ful:diesel,pwn:147/pg:vipcar/223815958.html

i jeszcze na dodatek blisko bo 500km

zawsze się okazje trafiają jak nie kupuję auta - a jak szukam to rok trzeba poświęcić

Opublikowano

Nie ma ktos z Was na kilka dni pozyczyc jakies byle jakiej kierownicy do b6 moze byc bez poduszki

Opublikowano

Nie ma ktos z Was na kilka dni pozyczyc jakies byle jakiej kierownicy do b6 moze byc bez poduszki

Pisz do tolka moze ma jeszcze ja od niego kiedys bralem
Opublikowano

Nie ma ktos z Was na kilka dni pozyczyc jakies byle jakiej kierownicy do b6 moze byc bez poduszki

Mam chcesz to podjedz do mnie

nie roztrzyga, nie roztrzyga

All zostaje - teraz nie mam czasu się bawić w fury mimo że B8 kusząca

Muszę postawić na pewność pochodzenia i stosunkowo mały przebieg żebym nie musiał co chwile grzebać w aucie

Po drugie auto niby moje i mogę z nim robić co chce ale mógłby się kumpel obrazić że dla mnie o tyle obniżył cene a jo go puszczam po miesiącu czasu

Jak mario pisał - przytargania auta to znowu loteria a teraz wolę się trzymać pewnej sprawdzonej fury......................... tak więc Artur - masz jeszcze te swoje 2 lata :)

Wątpię że Miron teraz zmieni alla na B8, jak dla mnie było by to bardzo głupie posunięcie ale w sumie On jest zdolny do WSZYSTKIEGO :grin:

to fakt :decayed:

prędzej chyba jednak bym kupił B8 na handel - ale jako że nie lubię się w to bawić to odpuszczam

Teraz musi być all

bo jak mi chatę w zły miejscu postawią to alem se ją mogę przesunąć :grin:

Daj linka do b8

piękna sztuka i mało spotykany wypas - w tej kasie mega okazja

http://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A4-3.0-TDI-Quattro-S-Line-Sport/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,ms1:1900_9_,frn:2008,prx:10000,ful:diesel,pwn:147/pg:vipcar/223815958.html

i jeszcze na dodatek blisko bo 500km

zawsze się okazje trafiają jak nie kupuję auta - a jak szukam to rok trzeba poświęcić

Piękna gdyby nie budowa...

Opublikowano

I fajna cena... :kox:

Akcyze można zapłacić mniejszą niż te ichniejsze tabelki?, trzeba mieć jakąś wycenę uszkodzeń auta przez rzeczoznawcę?

Opublikowano

nie roztrzyga, nie roztrzyga

All zostaje - teraz nie mam czasu się bawić w fury mimo że B8 kusząca

Muszę postawić na pewność pochodzenia i stosunkowo mały przebieg żebym nie musiał co chwile grzebać w aucie

Po drugie auto niby moje i mogę z nim robić co chce ale mógłby się kumpel obrazić że dla mnie o tyle obniżył cene a jo go puszczam po miesiącu czasu

Jak mario pisał - przytargania auta to znowu loteria a teraz wolę się trzymać pewnej sprawdzonej fury......................... tak więc Artur - masz jeszcze te swoje 2 lata :)

Wątpię że Miron teraz zmieni alla na B8, jak dla mnie było by to bardzo głupie posunięcie ale w sumie On jest zdolny do WSZYSTKIEGO :grin:

to fakt :decayed:

prędzej chyba jednak bym kupił B8 na handel - ale jako że nie lubię się w to bawić to odpuszczam

Teraz musi być all

bo jak mi chatę w zły miejscu postawią to alem se ją mogę przesunąć :grin:

Daj linka do b8

piękna sztuka i mało spotykany wypas - w tej kasie mega okazja

http://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A4-3.0-TDI-Quattro-S-Line-Sport/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,ms1:1900_9_,frn:2008,prx:10000,ful:diesel,pwn:147/pg:vipcar/223815958.html

i jeszcze na dodatek blisko bo 500km

zawsze się okazje trafiają jak nie kupuję auta - a jak szukam to rok trzeba poświęcić

Przygotuj papiery i jadę po nią :-D
Opublikowano

:hi:

Spania nie masz ? Hehe

Dobry dobry

...po robocie (17.30) jestem wtedy :wink:
Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Hi

:hi:

Guru poskładałeś swoja "kość słoniową " ?
On poskładał :D... Aha on :naughty::grin:.

On co najwyżej to tam mógł dobrze opony przestrzelić :grin:

:hi:

A zapomniałem że on teraz składa ale magazynki z nabojami a nie auta :decayed:

Opublikowano

Hi

:hi:

Guru poskładałeś swoja "kość słoniową " ?
On poskładał :D... Aha on :naughty::grin:.

On co najwyżej to tam mógł dobrze opony przestrzelić :grin:

:hi:

A zapomniałem że on teraz składa ale magazynki z nabojami a nie auta :decayed:

Poskładana :decayed: wygląda lepiej niż wcześniej :kox:

A ty byś Majki też wpadł sobie poskładać magazynek na strzelnicę :decayed: bo ostatnio częściej widuję Twoją żonę niż ciebie :kox:

Edytowane przez Guregoru

Opublikowano

Szalu nie ma ale koniec coraz bliżej b6d10cf2bbae8bffa2c746e947a28591.jpg

Opublikowano

Szalu nie ma ale koniec coraz bliżej b6d10cf2bbae8bffa2c746e947a28591.jpg

Nareszcie! :wink:

Opublikowano

Jeszcze polera i szlifowanie 1200 na mokro

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Jeszcze polera i szlifowanie 1200 na mokro

W końcu będzie mega się prezentować twoje b5

Opublikowano

Rozumiem że progi i tylny zderzak już jest, bo sam przedni zderzak nijak pasuje bez reszty...

Opublikowano

Progi zostaja tyl dokladka bedzie w kolor a mam ori pdc to jest inaczej profilowana.

Egon do megaprezentaxji to daleka droga jeszcze

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.