Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Ja bym wpadł dziś tez ale Tomasz dal mi takie zadanie ze będę siedział do 23 w robocie

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocimy się dziś?

Naciapane z Z2

Ja będę się pocic na działce
Buduj jak miron bezdotykowo.... :-) a tak serio ja też moge wpaść

Naciapane z Z2

Niestety ja się podjęłem budowy i niema lekko Mario wpadaj na budowę czegoś się nauczysz jak będziesz swój budował heh

U mnie już mury rosną..

DSC02432.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocimy się dziś?

Naciapane z Z2

Ja będę się pocic na działce
Buduj jak miron bezdotykowo.... :-) a tak serio ja też moge wpaść

Naciapane z Z2

Niestety ja się podjęłem budowy i niema lekko Mario wpadaj na budowę czegoś się nauczysz jak będziesz swój budował heh

U mnie już mury rosną..

DSC02432.jpg

Widza, że garaż mosz dupny... :grin: a na drugi auto, to kaj??

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i Koleżanki!

W Waszą stronę chcielibyśmy skierować mega, mega, mega wielkie słowa PODZIĘKOWANIA za wczorajsze zaskoczenie pod kościółkiem gdzie wspólnie z Żanetą braliśmy ślub. Nie wiem czy było widać, ale zrobiło mi się naprawdę miękko gdy zobaczyliśmy klubowe auta i Was. Dziękuje za to, że mimo sporyyyych zaległości w pojawianiu się na spotach pamiętaliście o mnie, o Nas... Szczególne słowa uznania należą się się Hammer'owi, który jak się domyślam był mózgiem całej akcji. Ponieważ chcemy Wam się jakoś odwdzięczyć, zapraszamy na poślubnego grilla do Nas, by się znowu spotkać, pogadać, pośmiać a przy okazji opić nasz ślub. Myślałem o tym, by 1 lipca piątkowego spota zrobić u Nas, dajcie znać czy Wam ta data odpowiada? Wszystko zapewniamy My, o nic się nie musicie martwić tylko przywieźcie siebie i uśmiechnięte twarze, nie złoszczące się na mnie za moje niepokazywanie się... Wczoraj zniknął porządny, weselny klin z naszych głów, więc myślę że i wolnego czasu będzie więcej. Naprawdę, nie gniewajcie się na mnie...

JESZCZE RAZ, BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY! :wink:

36f7f6df729d9.jpg

b104e0f55af5c.jpg

a999838393b48.jpg

Edytowane przez Majkel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po spociku i dwóch kebsach...

Pany informacja.

Właściciel kebaba zaprasza na urodziny... 15 lecie... Oczywiście w przyszły piątek... On sam będzie miał kierowce i zapewnia trunki... Uprzwdzał że obecność obowiązkowa i bez aut... Chce świętować... Z audikowcami... I nie miał na myśli jednego kielonka nalewki... Prosił żeby oficjalnie zaprosić na forum i liczy że ktoś przyjedzie bo sam nie chce pić a będzie przygotowany...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i Koleżanki!

W Waszą stronę chcielibyśmy skierować mega, mega, mega wielkie słowa PODZIĘKOWANIA za wczorajsze zaskoczenie pod kościółkiem gdzie wspólnie z Żanetą braliśmy ślub. Nie wiem czy było widać, ale zrobiło mi się naprawdę miękko gdy zobaczyliśmy klubowe auta i Was. Dziękuje za to, że mimo sporyyyych zaległości w pojawianiu się na spotach pamiętaliście o mnie, o Nas... Szczególne słowa uznania należą się się Hammer'owi, który jak się domyślam był mózgiem całej akcji. Ponieważ chcemy Wam się jakoś odwdzięczyć, zapraszamy na poślubnego grilla do Nas, by się znowu spotkać, pogadać, pośmiać a przy okazji opić nasz ślub. Myślałem o tym, by 1 lipca piątkowego spota zrobić u Nas, dajcie znać czy Wam ta data odpowiada? Wszystko zapewniamy My, o nic się nie musicie martwić tylko przywieźcie siebie i uśmiechnięte twarze, nie złoszczące się na mnie za moje niepokazywanie się... Wczoraj zniknął porządny, weselny klin z naszych głów, więc myślę że i wolnego czasu będzie więcej. Naprawdę, nie gniewajcie się na mnie...

JESZCZE RAZ, BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY! :wink:

36f7f6df729d9.jpg

b104e0f55af5c.jpg

a999838393b48.jpg

Niestety żałuję że nie przyjechałem na ślub do Ciebie od dziś mam urlop i nie dostałem przepustki w czwartek... eh niekiedy tak bywa

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocimy się dziś?

Naciapane z Z2

Ja będę się pocic na działce
Buduj jak miron bezdotykowo.... :-) a tak serio ja też moge wpaść

Naciapane z Z2

Niestety ja się podjęłem budowy i niema lekko Mario wpadaj na budowę czegoś się nauczysz jak będziesz swój budował heh

U mnie już mury rosną..

DSC02432.jpg

Widza, że garaż mosz dupny... :grin: a na drugi auto, to kaj??

:hi:

Bydzie blaszak :grin:

Majkel jo je za :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po spociku i dwóch kebsach...

Pany informacja.

Właściciel kebaba zaprasza na urodziny... 15 lecie... Oczywiście w przyszły piątek... On sam będzie miał kierowce i zapewnia trunki... Uprzwdzał że obecność obowiązkowa i bez aut... Chce świętować... Z audikowcami... I nie miał na myśli jednego kielonka nalewki... Prosił żeby oficjalnie zaprosić na forum i liczy że ktoś przyjedzie bo sam nie chce pić a będzie przygotowany...

Naciapane z Z2

Mario prawdę prawi :naughty:

Ja mam wolny przyszły piątek więc rezerwuję sobie wolny czas :kox:

PS: dzięki za dzisiejszego spota :hi:

Ja bym wpadł dziś tez ale Tomasz dal mi takie zadanie ze będę siedział do 23 w robocie

naciepane z GT-I9195

Rysiu, nie przesadzaj, aż tyle tej pracy domowej nie dostałeś :decayed:

Majkel, wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, nie wiem czy się uda 1.07 bo u nas zmiany na gorsze w firmie i nie wiem co się będzie dziać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i Koleżanki!

W Waszą stronę chcielibyśmy skierować mega, mega, mega wielkie słowa PODZIĘKOWANIA za wczorajsze zaskoczenie pod kościółkiem gdzie wspólnie z Żanetą braliśmy ślub. Nie wiem czy było widać, ale zrobiło mi się naprawdę miękko gdy zobaczyliśmy klubowe auta i Was. Dziękuje za to, że mimo sporyyyych zaległości w pojawianiu się na spotach pamiętaliście o mnie, o Nas... Szczególne słowa uznania należą się się Hammer'owi, który jak się domyślam był mózgiem całej akcji. Ponieważ chcemy Wam się jakoś odwdzięczyć, zapraszamy na poślubnego grilla do Nas, by się znowu spotkać, pogadać, pośmiać a przy okazji opić nasz ślub. Myślałem o tym, by 1 lipca piątkowego spota zrobić u Nas, dajcie znać czy Wam ta data odpowiada? Wszystko zapewniamy My, o nic się nie musicie martwić tylko przywieźcie siebie i uśmiechnięte twarze, nie złoszczące się na mnie za moje niepokazywanie się... Wczoraj zniknął porządny, weselny klin z naszych głów, więc myślę że i wolnego czasu będzie więcej. Naprawdę, nie gniewajcie się na mnie...

JESZCZE RAZ, BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY! :wink:

36f7f6df729d9.jpg

b104e0f55af5c.jpg

a999838393b48.jpg

Ja od razu mówię że odpadam bo z mistrzostw świata WRC będzie mi ciężko przyjechać. Gratulacje jeszcze raz Majkel.

PS. resztę zdjęć będziesz miał na mailu

naciepane z GT-I9195

Edytowane przez secio84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Niestety nie dojechałem musiałem jednak po kumpla jechać... ;)

Co do waszej propozycji Majkel jesteśmy na tak :) ....akurat mam na rano a Zosia ma wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel wszystkiego dobrego na nowej drożdże waszego wspólnego życia szkoda ze musiałem być w pracy do puzna ale jeszcze raz szczęścia i rychłego powiększenia rodziny

Naciapane z GT-N7105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam za życzenia! A więc Hammer i Tomi już się piszą wraz z żonami, zapraszam wszystkich pozostałych też :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...