Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Jedni lubią konsole inni komputery :decayed:28f9e4364b96af67d9c87a9a1950e7e7.jpg

Do mnie mikołaj mógłby podrzucić cos podobnego...:-) Ta Twoja to Ps pro wśród kart, pozazdrościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Hi

A Polak sie łudzi , że po 3 latach Max 60k ma autko nalotu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

A Polak sie łudzi , że po 3 latach Max 60k ma autko nalotu .
Ciekawe czy był Remot silnika robiony [emoji1]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

A Polak sie łudzi , że po 3 latach Max 60k ma autko nalotu .
Ciekawe czy był Remot silnika robiony [emoji1]

Pewnie będzie miał jak kupi go jakiś handlarz.

Patrząc po książce to wymiany oleju co miesiąc były robione.

Brawo dla sprzedającego. Myślę że jak by go wystawił z połową przebiegu nikt by nie zajarzył. do czasu przeglądu.

Pewnie nawet ford nie wykręcił takiego przebiegu w czasie testów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

A Polak sie łudzi , że po 3 latach Max 60k ma autko nalotu .
Ciekawe czy był Remot silnika robiony [emoji1]

Pewnie będzie miał jak kupi go jakiś handlarz.

Patrząc po książce to wymiany oleju co miesiąc były robione.

Brawo dla sprzedającego. Myślę że jak by go wystawił z połową przebiegu nikt by nie zajarzył. do czasu przeglądu.

Pewnie nawet ford nie wykręcił takiego przebiegu w czasie testów

Będzie cieżko sprzedać... Uczciwością nie nadrobi... Ale sam kupiłem auto z 2001 roku z przebiegiem 260 tyś km... Zabytek i pewnie bardziej zajechany niz to serwisowane auto które jezdzi non stop... Czasem nie warto patrzeć na przebieg... Jak cena dobra adekwatna do przebiegu to ja bym sie nie bał... Jak kupie taniej bo przebieg to naprawie w razie czego i tyle...

Chyba że środek mega ściorany to odpada... Ale sam przebieg mnie nie odstarsza...jak,adekwatny do ceny

A jak wezmie handlarz iskreci licznik i zarobi na tym to łeb upierd...podać do tvn turbo nasłać gliny i co tylko się da...

Tu tez serwis na foto widać ostatni 277 tys km... Ciekawe co dalej a może ulep z przebiegiem do picu dla zaufania... Trzeba sprawdzić każdą opcje bo polak potrafi...

Naciapane z Z2

Jedni lubią konsole inni komputery :decayed:28f9e4364b96af67d9c87a9a1950e7e7.jpg

Do mnie mikołaj mógłby podrzucić cos podobnego...:-) Ta Twoja to Ps pro wśród kart, pozazdrościć.
Jak to wykorzystasz to super

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni lubią konsole inni komputery :decayed:28f9e4364b96af67d9c87a9a1950e7e7.jpg

Do mnie mikołaj mógłby podrzucić cos podobnego...:-) Ta Twoja to Ps pro wśród kart, pozazdrościć.

Jak byłeś grzeczny to kto wie :decayed: Plan na sobotę, małe OC żeby 20K pykło http://www.3dmark.com/3dm11/11839466

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni lubią konsole inni komputery :decayed:28f9e4364b96af67d9c87a9a1950e7e7.jpg

Do mnie mikołaj mógłby podrzucić cos podobnego...:-) Ta Twoja to Ps pro wśród kart, pozazdrościć.

Jak byłeś grzeczny to kto wie :decayed: Plan na sobotę, małe OC żeby 20K pykło http://www.3dmark.com/3dm11/11839466

Duzi chłopcy lubią przechwałki komu ile jaki sprzęt wyciągnie... :-P ja tam wciskam power wkładam płyte z pachnącego premierą pudełka i po prostu gram nie dbając o wymagania systemowe bo to w PC staje się być nienornalne.... Oni to chyba sztucznie rasują... Co konsola to konsola obojętnie jakiej firmy... Ale kiedyś też sie mega jarałem jak 10 lat temu kupowałem po kryjomu przed mamą grafe GTX na dwóch wentylatorach za 800 zł... I to była inna wartość piniondza.. Bo kupiłem samą grafe za 800 zl a psxa za 900

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario Ty mi tu nie pisz o przechwalaniu, bo ostatni miesiąc to Ty tu wypisujesz ile to gier nie masz, jakie to konsole nie miałeś i co to byś sobie nie kupił, nie wspominając już że cały facebook musiał zobaczyć Twój prezent urodzinowy. Ja nie używam kompa tylko do grania ale do innych rzeczy jak np. rendering i tu trzeba mieć dobrego kompa. Poza tym nie od wczoraj wiadomo że gry na konsole są okrojone graficznie, wystarczy porównać GTA V, zapewne nowy Battlefield 1 też jest okrojony. Tak samo piszesz o wykorzystaniu potencjału takiej karty graficznej, pewnie go nie wykorzystam na dzień dzisiejszy, ale przy takich rzeczach warto mieć zapas, bo nie wiadomo co będzie za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario proszę Cię... Nie porównuj PC do konsoli bo to niebo, a ziemia. Wiem, że się z tym nie zgodzisz jednak ewentualna dyskusje o tym pozostawmy na któryś ze spotów na którym mam nadzieje się niedługo pojawic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario patrzy na komputer tylko pod kątem rozrywki i porównuje go do konsoli, a komp ma większe możliwości. Nie znaczy to że konsola jest zła, wręcz przeciwnie, bardzo fajna sprawa jak wpadną znajomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario byłem dziś w Silesi w sony nie mają ps4 pro , to dawaj do Saturna pytam się gościa czy jest ps4 pro a chop gada ze były 170 szt i że wszytko poszło dostawa w połowie stycznia dopiero. Przy okazji zrobiłem test gogli VR i powiem ze robią robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam kompa nie krytykuje tylko toche drażni mnie te wyciąganie wymaganych parametrów z gry na gre.... Kupujesz kompa a za chwile juz jest niby za słaby... Ale macie ravje że oceniam kompa pod kątem rozrywki a.nie pracy.

Co do gier to sie nie przechwalam tylko mam jakies minimalne pojecie o nich jak ty O audi dlatego moge o nich gadac godzinamy. Różne pasje maja ludzie ;-)

Naciapane z Z2

Mario byłem dziś w Silesi w sony nie mają ps4 pro , to dawaj do Saturna pytam się gościa czy jest ps4 pro a chop gada ze były 170 szt i że wszytko poszło dostawa w połowie stycznia dopiero. Przy okazji zrobiłem test gogli VR i powiem ze robią robotę

Wybieram sie do media markt do zabrza to zerkne co tam mają.... Bede tam dziś lub jutro...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario patrzy na komputer tylko pod kątem rozrywki i porównuje go do konsoli, a komp ma większe możliwości. Nie znaczy to że konsola jest zła, wręcz przeciwnie, bardzo fajna sprawa jak wpadną znajomi.

Pamiętasz jak w trójkę nadupani z Polkiem jakąś gierkę upalaliśmy u Ciebie ?

Dobre czasy były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda byłem w m1 wZabrzu... I ani jednej sztuki Pro...

Naciapane z Z2

Diman jedziesz dziś na Wigilie do żor? Jak tak to ci wezme.tego Horizona

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie będzie ktoś bo może się wyrobię to też bym wpadł

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...