Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 8.10.2018 o 19:11, miron78 napisał:

No i koniec "sprawdzania rynku w moim wykonaniu" ?

Allroad do sprzedania - po wszystkich wymianach gotowy do jazdy - dla zainteresowanych jestem pod tel - jutro furka idzie w ogłoszenia

Do garażu wjechało A5 s-line

Biel + czerń + pakiet S5 z aktywnym wydechem z SQ5 (mega fajny bajer)

3.0tdiQ s-tronic polift wypas taki se (nie powala)  ale musi starczyć bo "była okazja" hehe

Kupiony w sobote 40km od Knurowa - dzisiaj przerejestrowany i ubezpieczony - teraz tylko liczyć oby się spisywał bezproblemowo jak wszystkie dotychczasowe moje 3.0 - bo ta jest już szóstą :decayed:

Panie, Ty i automat, a tak się bronił :grin:

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
9 minut temu, H4mm3R napisał:

Panie, Ty i automat, a tak się bronił :grin:

kryzys wieku średniego?

Opublikowano

Miron A jak tam zainteresowania Allem był ktoś oglądać?

Opublikowano

Egon ja nie mam wieku średniego i też jak widziałem automat w aucie to miałem odruch wymiotny ? Ale po przesiadce na dsg nie zamienie na manual ?

Opublikowano
  • Autor

na razie brak - ogłoszenie dopiero wystawione

Automat jest mega ale musi być odpowiednio młody - te stare co były w b7 czy c6 to tragedia -  dopiero s-tronic, dsg robi robote

Opublikowano
2 godziny temu, miron78 napisał:

Automat jest mega ale musi być odpowiednio młody - te stare co były w b7 czy c6 to tragedia -  dopiero s-tronic, dsg robi robote

S-tronic to odświeżony tiptronic z C6, mniejsze auto i inne wrażenia. Starzejesz się i podejmujesz dobre decyzje :grin:

Opublikowano

 Dobry, były kto chętny pojechać pobawić się w weekend przed zmianą opon na zimowe ? na Silesia Ring ? 20 minutek upalania potem jakie gastro.....

Opublikowano

Witojcie bedzie ktos dzisiaj bo mnie smaki na kebsa biorą 

Opublikowano

O masakra widze ze spoty gliwicke zaliczyły zgona ... 

Opublikowano

Wszyscy zarobieni... Coś czuję że prędko się nie spotkamy 

Opublikowano

Jakby tu był ruch to spoty też by były! Dużo się zmieniło jak przestał działać tapatalk, a szkoda!

 

Będzie chłodniej to spoty wrócą :)

Opublikowano
  • Autor

Proponuję wykorzystać nieciekawą pore jaka się robi i w najbliższy piątek się spotkać

I sami za sobą tęsknicie i za spotkami no i oczywiście kebab bardzo za nami tęski :)

Kto się melduje w piątek ?

Ja będę

Opublikowano

:hi:

Po 2 miesiącach wreszcie poczytałem parę stron. Jak będą chętni, to by było fajnie wpaść :smiley:

Opublikowano
  • Autor

chyba że robimy jakiegoś zlota takiego knajpowego np. w szaszłyku lub innej knajpie

Opublikowano
6 minut temu, miron78 napisał:

chyba że robimy jakiegoś zlota takiego knajpowego np. w szaszłyku lub innej knajpie

jestem za żeby zrobić większego zlota takiego

Opublikowano

Ja też jestem za jakimkolwiek :) Teraz będę miał nocki więc spokojnie mogę wpaść ;) 

Opublikowano
Teraz, tomaszstn napisał:

Ja też jestem za jakimkolwiek :) Teraz będę miał nocki więc spokojnie mogę wpaść ;) 

Tomku sorry że nie odpisałem ale prawie do 20 targałem meble u tej twojej znajomej

 

 

Ja tam też jestem za spotem :D

Opublikowano

Jak to będzie piątkowy spot w szaszłyku to wpadnę prosto po robocie czyli koło 20:decayed:

Opublikowano

Szaszłyk w Żorach?

Opublikowano
  • Autor

no to ustalone :

PIĄTEK 18.00-19.00 (komu jak pasuje) spotykamy się w Żorach na prakingu przy restauracji SZAŁAS http://www.zajazdszalas.pl/kontakt.html

Co prawda jak ostatnio byliśmy większą grupą to nas troche z buta potraktowali ale może tym razem będzie lepiej

Pisać kto będzie ale zlot i tak sie odbędzie :)

Ps. ale ze mnie poeta

Ja będę raczej rodzinnie z Dorotą i Dawidem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.