Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

hehehhe nie napalaj się, Twój parch przecież jedzie fajnie, teraz bez programu a co dopiero po :wink4:

bo ja tak robie tylko dlatego że nigdy nie miałem takiego fajnego auta, silnik i napęd, a że jestem przepadzity..... :polew: :polew: :polew:

spadam na miasto, bo muszę odwiedzić salon orange i zrezygnować z tych złodziei :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

narazie nie ma mymy ustalonego terminu wiec sprawa jest w toku ale z tego co tam widze to chyba nic z tego nie bedzie wiec chyba bedzie cza cos samemu wymyslic majki ma do bielska dzwonic w poniedzialek i zobaczymy co mu powiedza jak bysmy sobie sami pojechali mysle ze lista bylaby mniej wiecej taka

majki

diman

pucek

egon cos wpominal

skydiver tez cos wpominal

czester tez cos mowil jak z urlopu wroci

jeszcze mysle ze kokos bysmy z tej listy zgarneli sobie swoje chipowanie zrobimy moze i po te samej cenie[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 13:50_________________________________________________niezla by byla ta lista tylko gliwickie

Ja bym sie wybral na chipsa tylko najlepiej w pazdzierniku po 8 ale dla was pewnie to bedzie za pozno :( a we wrzesniu zobacze jak bede stal z kasa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek gratulacje nowego nabytku :good: masz taki sam wypasik jak moja, rocznikowo rowniez (moja z wrzesnia) wiec bedziesz bardzo zadowolony :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek a będziesz już w piątek nowym paździochem?

a tak wogóle to gratki że w końcu znalazłeś to co chciałeś, albo raczej zdecydowałeś się na któryś z wyprodukowanych egzemplarzy :polew: :polew:

jeszcze raz gratulacje i niech A4 się sprawuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie będę jeszcze teraz w piątek, nie dość że druga zmiana to jeszcze muszę szybko pozbyć się tego mojego auta

w ogóle to dopiero jak sprzedam to zrobię rozrząd i wtedy się pojawie :gwizdanie:

a kupiłem go przypadkiem, na zdjęciach z aukcji w ogóle mi się nie podobał ale że był blisko do obejrzenia i łatwo go sprawdziłem(przebieg) to tak wyszło że jestem zadowolony z tego co kupiłem :tongue4:

PS. uratowałeś mi dupsko Mirek :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. uratowałeś mi dupsko Mirek

:wink4:

powiedzmy, że niema problemu :) w końcy dla obcego tego nie robie :)[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 19:47_________________________________________________Diman 2.0T + chip i masz ok 240 kucy :)

A co do programu - jak to grupowe tak cieńko idzie - to dajcie znać ilu jest chętnych takich na 100% a ja mogę pogadac z Patrykiem jutro, jaka cena byłaby przy 3, 5, 7 autkach :)

to jest dobre

http://www.youtube.com/watch?v=F9G-gCScmRM :polew:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 19:50_________________________________________________Pucek - widzę fura na forum wystawiona - trochę mało chcesz za nią ;(

Majki - Diman - compsport_krk się odezwał - brak odzewu z jego strony tłumaczy urlopem firmy compsport - może jeszcze coś z tego będzie - zapewnia, że w tym miesiącu napewno Wasze furki będą po programie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. uratowałeś mi dupsko Mirek

:wink4:

powiedzmy, że niema problemu :) w końcy dla obcego tego nie robie :)[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 19:47_________________________________________________Diman 2.0T + chip i masz ok 240 kucy :)

A co do programu - jak to grupowe tak cieńko idzie - to dajcie znać ilu jest chętnych takich na 100% a ja mogę pogadac z Patrykiem jutro, jaka cena byłaby przy 3, 5, 7 autkach :)

to jest dobre

http://www.youtube.com/watch?v=F9G-gCScmRM :polew:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 19:50_________________________________________________Pucek - widzę fura na forum wystawiona - trochę mało chcesz za nią ;(

Majki - Diman - compsport_krk się odezwał - brak odzewu z jego strony tłumaczy urlopem firmy compsport - może jeszcze coś z tego będzie - zapewnia, że w tym miesiącu napewno Wasze furki będą po programie :)

widzialem ze sie cos ruszylo moze akurat ale juz 2 zrezygnowalo no ale zobaczymy czy wkoncu cos z tego wyjdzie bylo by spoko skopalbym dupsko somesowi :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, jest za co jest, napewno się odwdzięczę :notworthy:

a cena jest niska bo wiadomo, co zrobienia te trzy rzeczy w nim mam, brak klimy no i PB a jak wiadomo teraz każdy chce klekota, zresztą cena śmiesznie niska a i tak nie ma żadnego zainteresowania :disgust:

sprzedam za bezcen tak jak każde auto, no bo co innego mi zostało?

i jak już sprzedam, to tak jak wspominałem, raczej bym się pisał na takie grupowe chipowanie, ale to po konsultacji z Gregorym :naughty:

Diman, Somes przyjedzie dopiero w grudniu więc dupska mu wtedy nie skopiesz, wtedy to ja, Mirek, Darek, Guru możemy się pościgać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty chcesz konsultować z Gregorym - program to w 1.8T sprawa kosmetyczna - z Gregorym będziesz gadał jak 200kucy przekroczysz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no musze się dowiedzieć co z tym katalizatorem, bo podobno najlepiej wywalić, nie wiem czy przed czy po chipie, tak samo nie wiadomo czy ta sonda lambda jest dupnieta bo działała ale nie tak jak powinna, no i nie chcę parę razy odwiedzać compotów dlatego też chcę się dowiedzieć czy ma sens dołożenie jakiegoś stożka i dolotu zimnego powietrza, czy w ogóle da mi to coś, czy nie, takie proste sprawy ale wolę wiedzieć, bo zrobię program, potem stożek i dolot i co znów na chipa?

no i apropo wydechu, nie wiem czy skusić się na coś więcej czy zostawić tak jak jest a założyć taką jakąś fajną końcówke jak mam w adr

Mirek, a jak by coś, robi się program a po dołożeniu czegoś poprawiają go za free czy trzeba płacić? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziesz do compotów na program, płacisz i każdą kolejną korekte programu masz za free.

Z moim B6 byłem 3 razy na korekcie programu.

Ja na Twoim miejscu nie robiłbym nic ( poza oczywiście wszelkimi wymianami i usunięciem usterek jeżeli takie są ) i pojechał na program - pośmigał troche i jeżeli wszystko byłoby OK a miałbym kase to powolutku robiłbym dalej a zime prześmigałbym na samym programie i zbierał kase na rezanie na wiosne lub lato - takie moje zdanie[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 21:01_________________________________________________U siebie w B5 zrobiłem program a wydech i KAT są do dzisiaj seryjne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo właśnie taki mam zamiar, muszę te auto doprowadzić do stanu "fabryka" nie jest źle ale ciężko z czasem, tak też sobie obiecałem że potem program i jeżdże tak do wiosny, na wiosne decyduje się lub nie na większą ilość kucyków, a jak by coś to powoli będę zbierał graty i w późniejszym czasie zaszaleje

wiem jedno, ciężko z jakimś zawiasem do Q, tym razem ma to być szybkie, mocne i dobrze trzymające się drogi autko, więc gwint sobie daruję, to samo z alu, chyba zostane przy 17'' tylko :wink4:

ale to się zobaczy, napewno w tym roku nic z budą nie będzie grzebane, no bo trzeba zostawić coś na wiosne :naughty:

Mirek, a te strzały z DV...oj oj mega :naughty:

ja do środy nie wytrzymam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pucek przede wszystkim pamiętaj jak już będziesz miał autko żeby z podniety go nie butować na zimnym i nie gasić aż się turbinka nie uspokoi i będzie ok a zalety Q to i tak najlepiej w zimę poznasz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru, i tak zrobisz razem zemna ten program :polew:

ja Ci to mówie :polew:

Mirek, a ile Ciebie wyszło koni?

Ty mnie tu starego wyjadacza ADRa nie ucz, bo kompresor to też trzeba chłodzić :polew:

noo Mirek z zaworu upustowego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru, i tak zrobisz razem zemna ten program :polew:

ja Ci to mówie :polew:

:cool1:

Ty mnie tu starego wyjadacza ADRa nie ucz, bo kompresor to też trzeba chłodzić :polew:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no faktycznie, ale jakoś mało Ci tego wyszło :gwizdanie:

Guru, no zobaczysz, siara Ci będzie teraz z tyłu jeździć :decayed:

oj Królu, znów Ci będą dogadywać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...