SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

• diman

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Róbcie Tak ,żeby Fura Doogiego została wśród forumowiczów!

( to jedyna sznsa żeby się przejechać :> )

Artur na pewno ją kupi :naughty: więc zostanie wśród naszych :wink4:

Nie wytrzymał nagonki więc sprzeda i kupi właściwe autko :a4fan: Zgadza się Mario? :naughty:

Jednak Miron mówi prawde ze Mario niejest jego bratem ma za słaba psyche i sprzedaje Leona

:hi: :hi:

muszę się drzemnąć i pomyśleć bo coś mi się ostatnio ściaga z tym moim nie jeżdżącym nogaro blue :wink4:

Ja Ci więcej kasy już nie pożyczę :decayed::polew: :polew:

Hamer, ja muszę się wstawić za Arturem. Pożycz mu ten ostatni raz i niech se chłop kupi wreście pożądne aute a nie będzie jeździł traktorem :tongue4:

Najpierw mi musi miron oddać :decayed:

Chłopie, czy wszyscy z klubu u Ciebie są zapożyczeni :shocked: ? Mam nadzieję że ja nie widnieję na Twojej liście :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Może sprawdza czy się sprzeda, a jak tak to może ma chrapkę na 460 kucy, aby już nikt się z niego nie śmiał :naughty:

Najpierw mi musi miron oddać :decayed:

:jaaaaa: na pewno nie :decayed:

kilku jest :naughty:

miron obiecał że do wiosny się rozliczymy, bo z przestrzelony kolanem ciężko się na nartach jeździ :decayed:

kilku jest :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:confused4:

:hi:

Róbcie Tak ,żeby Fura Doogiego została wśród forumowiczów!

( to jedyna sznsa żeby się przejechać :> )

Artur na pewno ją kupi :naughty: więc zostanie wśród naszych :wink4:

na pewno bym takie chciał ale chcieć ,a kupić to dwie różne rzeczy :gwizdanie: :wink4:

395420_324482754248666_310045159025759_1024240_1884022979_n.jpg

to ,że załatwiłem Ci miejsce w jury to nie znaczy ,że musisz się tym chwalić wśród chłopaków z klubu :thumbdown: wiesz ,że będzie im przykro

:gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Artur kupuj :good: nie przejmuj się niczym. Załóż wątek że zbierasz na auto to może każdy z klubu da parę złotych to dozbierasz :naughty:

:wink4: :wink4: :wink4:

Mario, czyżbym Cię wyczuł :wink4: Masz chrapkę na TOOOOOOO auto :naughty:

Widzę, że jakaś kasa zapomogowo pożyczkowa działa na forum :decayed:

Może pomożemy koledze w podjęciu decyzji zakupu nowego auta :naughty: Chyba ja założę taki wątek i podam swoje konto :naughty: Na fundacjach nieźle się wychodzi :decayed: