Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten filmik był pokazywany w wiadomościach za granicą. Parkingowy jakiegoś luksusowego hotelu wyprawiał takie rzeczy autami klientów hotelu na parkingu podziemnym i się kiedyś wydało. Był skandal z tego.

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wspominając o kosztach wymiany takiego zawiasu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie wspominając o kosztach wymiany takiego zawiasu :gwizdanie:

18 tyś zł i brak zamiennika :gwizdanie:

Opublikowano

A są jakieś sensowne tdi w takich a6 allroadach ??

w tych modelach A6 były tylko:

2.7BIt

2.5tdi 180ps

V8 4.2

Uhm czyli nic sensownego nie ma :( [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 23:43_________________________________________________Dzieki za odp :notworthy:

niestety nie :)

a nr konta znasz

Czyli trzeba ciężej pracować żeby na a4 allorad zarobić :gwizdanie:

A przelewu nie będzie bo nie takiej odpowiedzi oczekiwałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ogólnie allroad to strasznie ciężka maszyna

Ta a twoje to leciutkie jak piórko :gwizdanie:

:decayed:

mój jest ciężki a allroad mega ciężki :)[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 23:50_________________________________________________

A są jakieś sensowne tdi w takich a6 allroadach ??

w tych modelach A6 były tylko:

2.7BIt

2.5tdi 180ps

V8 4.2

Uhm czyli nic sensownego nie ma :( [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 23:43_________________________________________________Dzieki za odp :notworthy:

niestety nie :)

a nr konta znasz

Czyli trzeba ciężej pracować żeby na a4 allorad zarobić :gwizdanie:

A przelewu nie będzie bo nie takiej odpowiedzi oczekiwałem :decayed:

:decayed:

Opublikowano

Somes nie lepiej do allroada 22' fele włożyć :decayed: :decayed: :decayed:

po co jakiś tam gwint ...

Opublikowano

nie wspominając o kosztach wymiany takiego zawiasu :gwizdanie:

18 tyś zł i brak zamiennika :gwizdanie:

coś w ten deseń... a to było prawie 3 lata temu przy 2002r. auta :wink4:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 23:53_________________________________________________jak miałem c5 w avancie z 2.5tdi pod maską z Q i sky'em to ważyło trochę ponad 1900kg :blink:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 23:54_________________________________________________do 30km/h się bujał... a potem już zapierdalało :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 23:54_________________________________________________

Somes nie lepiej do allroada 22' fele włożyć :decayed: :decayed: :decayed:

po co jakiś tam gwint ...

taaa a będziesz mi na opony dawał :naughty:

Opublikowano

Ja spadam panocki

Do jutra :hi:

Opublikowano

Ja spadam panocki

Do jutra :hi:

nareszcie :gwizdanie:

:hi::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja spadam panocki

Do jutra :hi:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

to ja też spadam :wink4:

Opublikowano

to ja też spadam :wink4:

:hi:

a ja tu pospamuje trochę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to ja też spadam :wink4:

:hi:

a ja tu pospamuje trochę :decayed:

:decayed:

Opublikowano

daj mi tylko klucze jak by kolorowi przyszli :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Krolu co Ty za handel świeczkami się wziąłeś :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_sprzedam_wtryski_aff_ahuahh_1z-t109124.0.html;topicseen[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 00:11_________________________________________________

daj mi tylko klucze jak by kolorowi przyszli :decayed:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

to są moje stare wtryski :gwizdanie:

Opublikowano

ja bym 4 takie na cylinder potrzebował :decayed:

Opublikowano

ja wiem, Miron, że szukasz nowych ale te Ci chyba nie podejdą :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

to są moje stare wtryski :gwizdanie:

z AFN'a czy 0.216 zarzucasz? :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.