Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomek Ultra Grip 7+

to mało?

Może słabe były :naughty:

Mając Q na drodze się bawisz i chcesz jeszcze więcej śniegu, a każdy inny narzeka i jedzie ostrożnie :decayed:

Ja nie należę do osób jeżdżących ostrożnie :decayed:

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zimą fajnie jest jak ma Cię kto z rowu albo zaspy wyciągnąć :polew:

Opublikowano

Mając Q na drodze się bawisz i chcesz jeszcze więcej śniegu, a każdy inny narzeka i jedzie ostrożnie :decayed:

To Ty jeszcze ze mną nie jechałeś :decayed:

Yyy jadąc z kimś zawsze się boję :decayed:

Ale co jak co, nikt nie jechał z Mironem 240km/h autostradą po śniegu, tak po śniegu - był spóźniony :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 00:07_________________________________________________

Mając Q na drodze się bawisz i chcesz jeszcze więcej śniegu, a każdy inny narzeka i jedzie ostrożnie :decayed:

To Ty jeszcze ze mną nie jechałeś :decayed:

ja też lubiłem zime mając ośke i dobrze sie bawiłem ale Q robi wrażenie niesamowite :kox:

I założę się że przy następnym aucie będziesz chciał napęd na 4 koła :decayed:

Bo kto raz spróbuje...

Opublikowano

dobra ja już bastuje same coliny tutaj sa :polew:

Opublikowano

a biorą się za V-ki z automatami :?: :gwizdanie: :naughty::decayed:

Na tego Twojego paścia nic nie pomoże :polew:

:disgust:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

No przecież nie sądzisz że będzie jeździć nawet po virusie :no:

chodzi o to by był bardziej elastyczny :gwizdanie: :decayed::wink4:[br]

Jeszcze Ci mało :shocked:

no :smutas:

Za 2 miesiące to posiadacze osiek przestaną narzekać na śnieg :decayed::polew:

:decayed:

Nie Pelex, największa frajda jest wtedy gdy Ty ruszasz na światłach normalnie jak ośką latem, a reszta szaraków stoi i operuje gazem :decayed:

Aaa i widok powoli jadących beemek dresików niezapomniany :decayed:

:good:

Za 2 miesiące to posiadacze osiek przestaną narzekać na śnieg :decayed::polew:

Ja różnicy nie widzę :gwizdanie: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 00:09_________________________________________________

I założę się że przy następnym aucie będziesz chciał napęd na 4 koła :decayed:

Bo kto raz spróbuje...

fakt :wink4:

Opublikowano

Ja tam mistrzem nie jestem ale daję sobie radę na drodze. Fajnie by było mieć q ale przynajmniej nie tym razem, może następnym :naughty:

Opublikowano

:kox::naughty::decayed:

Ja tam tylko 160km/h ostatnio leciałem :decayed:

no no ,było czarno ,w nocy temperatura spadła do 27 st.więc jak Ci się te letnie 18'tki nie miały trzymać jak wracałeś od Kasi w lipcu :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

dobra Q jest beeee powinni tego zakazac :polew:

Opublikowano

Dobra Pany spadam spać bo o 5.00 muszę wstać :confused4:

dobra Q jest beeee powinni tego zakazac :polew:

Dokładnie :good: wtedy wszyscy mieliby równe szanse :tongue4:

Opublikowano

dobra Q jest beeee powinni tego zakazac :polew:

BOSZE co Ty chłopie gadasz :shocked: :shocked: :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 00:17_________________________________________________dziękujmy Bogu ,że ktoś kiedyś wymyślił ten napęd :naughty::wink4:

Opublikowano

chyba sie naćpałem i żarty sie mnie trzymają :tongue4:

Opublikowano

:kox::naughty::decayed:

Ja tam tylko 160km/h ostatnio leciałem :decayed:

no no ,było czarno ,w nocy temperatura spadła do 27 st.więc jak Ci się te letnie 18'tki nie miały trzymać jak wracałeś od Kasi w lipcu :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Nie pij już z cycka od młodej :polew: :polew:

Opublikowano

ja też spadam nara pany :hi:

Opublikowano

Narka :hi: jeszcze raz wszystkim :hi:

Opublikowano

:kox::naughty::decayed:

Ja tam tylko 160km/h ostatnio leciałem :decayed:

no no ,było czarno ,w nocy temperatura spadła do 27 st.więc jak Ci się te letnie 18'tki nie miały trzymać jak wracałeś od Kasi w lipcu :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Nie pij już z cycka od młodej :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

chyba sie naćpałem i żarty sie mnie trzymają :tongue4:

:wink4:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 00:31_________________________________________________

dobra zwijam się :hi:

PS.

Hammer teraz zadzwoń jak możesz :wink4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 00:32_________________________________________________

:hi:

Opublikowano

siemka :hi:

Opublikowano

Dobry :hi:

Guru już nie śpisz? :decayed:

Opublikowano

:hi: rankiem

A no już nie śpię :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.