Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

może chcesz moje...kompletne tarcze z klockami z jakieś 3tkm przejechane...a ja se na większe wymienię:decayed:

sorka Grześ ale mam już kompletne hample + nówki tarcze :wink: jeszcze klocków i płynu brak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

f*ck:kwasny:...no to będę jeździł aż się zetrą może wtedy wymienię na coś większego:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Chciałbym mieć ten dylemat co wy i się zastanawiać na jakie felgi zmieniać :decayed: bo póki co myślę co z moim padłem robić :facepalm: na zmianę mnie nie stać a swoje lata ma i czy jest sens inwestować w parcha z 1Z-em pod maską :facepalm:

Jeszcze mi się zaczął intercooler u dołu smarkać :kwasny: no ale jest opcja jakoś inaczej temat ogarnąć w lecie (w sensie FMIC)

spoko, mi z kolei znów zaczęło coś piszczeć przy skręcie, w zeszłym roku wymieniłem wahacz i przestało a teraz znów zaczęło, + hamulce do wymiany i pare innych drobiazgów :decayed:

Nie przejmujcie się, ja już dochodzę do sytuacji gdzie zostaje mi do zrobienia tylko tylni zawias, układ napędowy, głowica w silniku i pomalowanie całego auta :decayed:

Tak to już wszystko wymieniłem, a czy opłaca się inwestować? jasne, wystarczy zapytać samego siebie ile razy to auto się zepsuło na drodze...:wink:

No masz rację, porobisz i pojedziesz, jak nazbieram tyle coby kupić dobre B6 w Q wtedy przestanę inwestować w swojego :decayed:

Dzisiaj przy wymianie oleju zauważyłem że w prawym kole po wewnętrzej stronie tarczy klocek mi źle zbiera :kwasny: za dużo z kolcka nie zostało bo tak 1/4 klocka jest zdarda prawie do zera :kwasny: dobrze że zbieram graty do hamulców 288 bo teraz mam lite tarcze 280 :facepalm:

Jeszcze ten smarkający się intercooler :facepalm: jak depnąłem na piastów dzisiaj to huta borek za mną :decayed:

Winny jest zacisk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck:kwasny:...no to będę jeździł aż się zetrą może wtedy wymienię na coś większego:decayed:

tarcze mi leżą jakieś 3 miesiace :decayed: ale z wymianą czekałem do wiosny :decayed: jak zobaczyłem w jakim stanie jest klocek w prawym kole to muszę sprawę przyspieszyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się co z tym intercoolerem robić :facepalm: czy to spróbować naprawić (wymienić) czy moze odkładać kasę na FMIC bo i tak myślałem żeby kiedyś zrobić coś z mocą bo 1Z nie jedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ode mnie zależało by...tylko i wyłącznie FMIC:wink: ale wieczny rezaczu...wybór należy do Ciebie:wink:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

ja mam małą zasadę...nigdy drugi raz nie pakuję się w pół środki...lepiej odczekać a coś porządnego zaaplikować:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ode mnie zależało by...tylko i wyłącznie FMIC:wink: ale wieczny rezaczu...wybór należy do Ciebie:wink:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

ja mam małą zasadę...nigdy drugi raz nie pakuję się w pół środki...lepiej odczekać a coś porządnego zaaplikować:decayed:

Dobra ja wiem że dużo gadam a mało robię ale skończ z tym określeniem :decayed:

Sprawdziłem etkę i pozostaje mi wymiana na jakiś używany albo założenie FMIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołóż parę stówek więcej a nawet Twój zecior będzie Ci wdzięczny:decayed:

Właśnie taką mam myśl :decayed: kurde nie znam się na tym :facepalm: przeglądam stronę fmic.pl i jest spory wybór w coolerach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam...nie panikuj, pisz do kogoś kto to ma a na pewno Ci pomoże:wink:

no trzeba będzie tak zrobić :wink: no nic trzeba kasę odkładać :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam...nie panikuj, pisz do kogoś kto to ma a na pewno Ci pomoże:wink:

no trzeba będzie tak zrobić :wink: no nic trzeba kasę odkładać :decayed::decayed:

ale pamiętaj nawet czas nie jest "wieczny":whistling::grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam...nie panikuj, pisz do kogoś kto to ma a na pewno Ci pomoże:wink:

no trzeba będzie tak zrobić :wink: no nic trzeba kasę odkładać :decayed::decayed:

ale pamiętaj nawet czas nie jest "wieczny":whistling::grin::wink:

tak tak wiem :decayed: u mnie to pojędzie bardzo względne :decayed: mogłem siedzieć cicho i nic nie gadać dawno temu :decayed: przynajmniej bym nie przygarnął przydomka :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w ogole nie warto w Twoim przypadku nie warto pchać sie w FMIC, chyba ze planujesz grube mody wraz z przerobieniem sterrowania turbo itd.

Moj mial 40'-45' przy ktoryms logowaniu jak zrobilem soft, teraz w lato okaze sie co bedzie na AWX. Jak nie przekroczy 60' w stressie przez dluzszy czas to sie nie pcham w FMIC.

Decyzja nalezy do Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::grin::wink::wink:

:eusathink::eusathink:

sory memory, ale wpierdzieliłeś mnie się minimalnie w wypowiedź:wink::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ode mnie zależało by...tylko i wyłącznie FMIC:wink: ale wieczny rezaczu...wybór należy do Ciebie:wink:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

ja mam małą zasadę...nigdy drugi raz nie pakuję się w pół środki...lepiej odczekać a coś porządnego zaaplikować:decayed:

Dobra ja wiem że dużo gadam a mało robię ale skończ z tym określeniem :decayed:

Sprawdziłem etkę i pozostaje mi wymiana na jakiś używany albo założenie FMIC

Zapomnialem Tomka zacytować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w ogole nie warto w Twoim przypadku nie warto pchać sie w FMIC, chyba ze planujesz grube mody wraz z przerobieniem sterrowania turbo itd.

Moj mial 40'-45' przy ktoryms logowaniu jak zrobilem soft, teraz w lato okaze sie co bedzie na AWX. Jak nie przekroczy 60' w stressie przez dluzszy czas to sie nie pcham w FMIC.

Decyzja nalezy do Ciebie :wink:

Tomek się pierw musi kreślić co ze swoim parchem będzie robił, czy zatrzymuje, czy sprzedaje i coś innego kupuje?? Jak zostawia, to może zacząć grubszą rzeźbę:kox::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...