Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Krolu wpadaj fordem - przynajmniej będzie gdzie posiedzieć :good:

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra Pucek

zamawiamy nowe nalepki na fury

o treści :

"www.a4-klub.pl

spoty Śląskie

Loża Szyderców"

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Diman to pijak erotoman

kupił piwo i :sexinbed: mu się zachciało

:polew:

:polew: :polew: :polew:

oj biedna Kaśka :decayed:

Opublikowano

dobra Pucek

zamawiamy nowe nalepki na fury

o treści :

"www.a4-klub.pl

spoty Śląskie

Loża Szyderców"

:polew: :polew: :polew:

Szydercy, żebym ja Wam tu zaraz po rajtach nie pijechał :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nooo ale chyba dzisiaj spamował na eu, bo tutaj jakoś cicho siedzi :mysli:

transit to extra, przywieź jakiś dywanik, będzie jak znalazł na piknik na stefie :decayed:

noo i nie każda morda pasuje do forda :>

Dywan mam non stop a na eu juz nie pisze.. ( w sumie to 3 posty napisalem tam... )

ale jeszcze są działy które postów nie naliczają :decayed:

Opublikowano

no i jeszcze tylko 10 stron i beer jutro się leje :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 22:46_________________________________________________ja będę prezesem loży szyderców

Opublikowano

to co ludziska - może jutro jakiś większy zlocik nam się uda zorganizować :wink4:

Powiedz to Dimanowi :polew: :polew:

Faktycznie coś słabo dzisiaj :thumbdown:

Opublikowano

hahahahahahahahah

Opublikowano

No co ponad godzina i marne 6 stron :thumbdown: ale zrobimy z siebie dziś pośmiewisko że nie umiemy pisać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i jeszcze tylko 10 stron i beer jutro się leje :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 22:46_________________________________________________ja będę prezesem loży szyderców

coś słyszałem że Diman organizuje lane :polew:

Opublikowano

ciekawe czy się dzisiaj umył :mysli:

obstawiam że zostawił to sobie na jutro żeby na spociku pachnieć :polew:

Opublikowano

nooo ale chyba dzisiaj spamował na eu, bo tutaj jakoś cicho siedzi :mysli:

transit to extra, przywieź jakiś dywanik, będzie jak znalazł na piknik na stefie :decayed:

noo i nie każda morda pasuje do forda :>

Dywan mam non stop a na eu juz nie pisze.. ( w sumie to 3 posty napisalem tam... )

ale jeszcze są działy które postów nie naliczają :decayed:

Ehh nie zagladam juz na eu... teraz tylko na forum tranzita :decayed:

Opublikowano

to co ludziska - może jutro jakiś większy zlocik nam się uda zorganizować :wink4:

Powiedz to Dimanowi :polew: :polew:

Faktycznie coś słabo dzisiaj :thumbdown:

Diman teraz jest zajęty kupił piwo i ............

:sex:

Opublikowano

nooo ale chyba dzisiaj spamował na eu, bo tutaj jakoś cicho siedzi :mysli:

transit to extra, przywieź jakiś dywanik, będzie jak znalazł na piknik na stefie :decayed:

noo i nie każda morda pasuje do forda :>

Dywan mam non stop a na eu juz nie pisze.. ( w sumie to 3 posty napisalem tam... )

ale jeszcze są działy które postów nie naliczają :decayed:

Ehh nie zagladam juz na eu... teraz tylko na forum tranzita :decayed:

:polew: :polew: I się wydało

Opublikowano

hheheheh noo a w wiadomościach coś mówili że organizuje też kiełbaski i grille na jurtro, królu to tak nie formalnie ma mu to przywieść tranzitem :polew:

Opublikowano

to co ludziska - może jutro jakiś większy zlocik nam się uda zorganizować :wink4:

Powiedz to Dimanowi :polew: :polew:

Faktycznie coś słabo dzisiaj :thumbdown:

Diman teraz jest zajęty kupił piwo i ............

:sex:

TObie się tez coś chyba chce a zone boli glowa... ze tak ciagle na 1 temat schodzisz ??? :decayed:

Opublikowano

tempo takie że zostali tylko najlepsi :>

Opublikowano

ciekawe czy się dzisiaj umył :mysli:

obstawiam że zostawił to sobie na jutro żeby na spociku pachnieć :polew:

po :sexinbed: się umyje

w machoczku (knurowianie wiedzą o co chodzi)

to taki staw w knurowie

Opublikowano

to co ludziska - może jutro jakiś większy zlocik nam się uda zorganizować :wink4:

Powiedz to Dimanowi :polew: :polew:

Faktycznie coś słabo dzisiaj :thumbdown:

Diman teraz jest zajęty kupił piwo i ............

:sex:

TObie się tez coś chyba chce a zone boli glowa... ze tak ciagle na 1 temat schodzisz ??? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hheheheh noo a w wiadomościach coś mówili że organizuje też kiełbaski i grille na jurtro, królu to tak nie formalnie ma mu to przywieść tranzitem :polew:

tak tak - Diman coś wspominał że jak on będzie stawiał to taka imprezy z tego wyjdzie że długo pamiętać będziemy - aż mi głupio jutro bez garnituru przyjechać :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.