Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram się dla ciebie Arturoo na przyszły tydzień jak będziesz oczywiście - załatwić tą taśmę stalową z której zrobiłem wyjmaki do radyjka

:hi::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

No i Pany działo się dzisiaj działo.

Zamiast wstać o 1:30 i ruszyć w trasę wstałem o 3 :P 3:15 z zatrważającą prędkością 50km/h pomykałem do prawie opola. Lało tak że brakowało conajmniej 2 biegów w wycieraczkach.

Wszystko spoko aż 50km przed Poznaniem coś zaczyna huczeć. Myślę łożysko strzela jak nic. Jeszcze trochę specjalnie skręcałem gwałtownie. No jak nic nasila się huczenie przy skręcie w prawo.

Zatrzymałem się najpierw bo myślałem że może opona jebła albo będzie czuć jakiś luz czy coś ale nic. Szarpie targam ujepany po łoknie no nic.

Dokulałem się znowu 50km/h do poznania i na wlocie Norauto. Pytam się w ile zorganizują łożysko bo już wręcz chrobocze. Mówią że do 12:00 powinno być zrobione.

Auto do góry i całe szczęście trafiłem na fanatyka B5, co swoje magicze 1,6 zrobił w body S na 18". Szybka gadka szmatka (Zaproszenie do A4KP :kox: ) i nowy znajomek oświadcza że koło trzymało się na śrubie zabezpieczającej :facepalm::facepalm::facepalm::polew: i tak 400km zrobiłem o ile fele chcieli dzignąć wczorajszej nocy.

Trochę śmiechu, trochę łez, Zapłaciłem całe 38 zł za diagnozę :facepalm:

Przy okazji jak auto było w lufcie okazało się dlaczego tył mi tak siadł a na początku było równo. Otóż amorki powiedziały papa wylewając swoje wnętrzności. Swoją drogą w czwartek byłem na przeglądzie i były ok

Myślę że dociągne na nich do domu.

Swoją drogą co polecacie na tył do moich "EJbachów" ?? :polew:

Nie wiem czy się bawić w moje 1BA i to będzie potem pływać mi a i tak nie wytrzymają za długo znając życie przy Eibachach PK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devil, mojemu sztajgrowi (a w zasadzie jego żonie) też odkręcili koło (tak dla jajec chyba, bo miał dobrze dociągnięte a nie ma zabezpieczenia więc to nie była próba kradzieży) i podczas jazdy koło się kantneło, dobrze, że jechała z małą prędkością, ludzie to k**wy i trzeba na to uważać, ja jestem teraz przewrażliwiony na tym punkcie, jak słysze jakieś huczenie/stuki to sprawdzam czy nie mam luzu na którymś kole, niefajnie na autobanie zobaczyć jak twoje koło cie wyprzedza :decayed:

P.S. mówiłem, że tył siadł niżej! :decayed:

:hi:

dzieki za fele :wink:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi:

Pelex, widać że masz wolne bo nawet forum odpaliłeś :naughty:

No ostatnie minuty :facepalm:

I znowu orka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...