Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wpada takie coś...

 

 

Zero ryski.. Nie ma na czym negocjować ceny ale wierze w Mirona zdolności [emoji23]d759fb7e7aaca057025702010734e237.jpg1abb91972230e2b70ad82b08c2d58be7.jpg

 

 

Cena zaporowa ale co tam... Mi się podoba... Jak się dobrze poukłada to mam szanse wpaşć rudą na kebaba... W piątek

 

AMEN.. Decyzja zapadła.

 

 

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ktoś nie ma pomysłu na wolny słoneczny dzień to zapraszam w rewelacujne miejsce dla rodzin z dziećmi

na zadupiu więc ludzi malutko - ciepła i czysta woda - dużo atrakcji - sam piaseczek - tani wstęp i parking free

http://hotelbajka.com/zatoka/

ja z majkim ruszamy o 10.00 ze strzelc opolskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi


Jak ktoś nie ma pomysłu na wolny słoneczny dzień to zapraszam w rewelacujne miejsce dla rodzin z dziećmi
na zadupiu więc ludzi malutko - ciepła i czysta woda - dużo atrakcji - sam piaseczek - tani wstęp i parking free
http://hotelbajka.com/zatoka/
ja z majkim ruszamy o 10.00 ze strzelc opolskich


Fajna miejscówka [emoji106]

Ja śmigam do Kudowy na kilka dni się pobyczyć [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, ty mnie zawsze potrafisz zaskoczyć, nigdy bym nie pomyślał że kupisz tak zjebane auto, ani to fajnie w środku, ani to fajne na zewnatrz, przebiegiem też mnie nie namówisz.

My dzisiaj roczek więc wypad nad wodę odpada :)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, to twoje BMW w ciul lepsze. Jakbyś wciepnął taką megane RS to co innego, a ten to zjebany kawałek plastiku  :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam co Wy tam wiecie o motoryzacji. [emoji23] mi się podoba szczególnie stan techniczny historia i przebieg. Bmw ładniejsze i tylko tyle.

Stare rdzewieje i przelot ponad 270 tys

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, stanley napisał:

Mario, to twoje BMW w ciul lepsze. Jakbyś wciepnął taką megane RS to co innego, a ten to zjebany kawałek plastiku  :guma:

Dokładnie tak jak Stasiu pisze jak to było by RS to spoko ale tak to lipa nie zmienił bym twojego BMW na takie coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzysz na przebieg i stan to czemu od razu nie kupujesz takiego czegoś 

https://www.olx.pl/oferta/dacia-logan-1-0-sce-75km-sl-open-CID5-IDl07qE.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzysz na przebieg i stan to czemu od razu nie kupujesz takiego czegoś 

https://www.olx.pl/oferta/dacia-logan-1-0-sce-75km-sl-open-CID5-IDl07qE.html

Bo logan mi się nie podoba a megane tak... Jedni kupuja tdi z przebiegami jak w niemieckich taxi a jedni kupuja golasy w stanie salonowym.

 

Jako DRUGIE auto taka meganka mi styka a i moja będzie tym śmigać.

 

Znacie moje podejscie do aut... MOKKI tez by nikt tu nie kupil za 67 tys tylko by wolał uzywane z przebiegiem 200 tys a ja wole nowe z znaczkiem mniej prestiżowym... A prawda jest taka ż w tej chwili znaczkiem mżna sie podetrzeć... Bo dupi sie wszystko... Znajomemu w nowym audi z salonu wymieniali silnik na gwarancji bo cos dupło w rozrządzie.....

 

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo logan mi się nie podoba a megane tak... Jedni kupuja tdi z przebiegami jak w niemieckich taxi a jedni kupuja golasy w stanie salonowym.

Jako DRUGIE auto taka meganka mi styka a i moja będzie tym śmigać.

Znacie moje podejscie do aut... MOKKI tez by nikt tu nie kupil za 67 tys tylko by wolał uzywane z przebiegiem 200 tys a ja wole nowe z znaczkiem mniej prestiżowym... A prawda jest taka ż w tej chwili znaczkiem mżna sie podetrzeć... Bo dupi sie wszystko

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

Mario nie tłumacz się tobie się to ma podobać oni są zboczeni na punkcie audi [emoji16]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Stasiu pisze jak to było by RS to spoko ale tak to lipa nie zmienił bym twojego BMW na takie coś. 

Egon a będziesz zamnie takiego RSa utrzymywał? Jak stawiasz paliwo to biore [emoji23].  Kiedys sie dorobisz tez drugiego auta dla swojej to zobaczymt czy kupisz coś klasy RSa... Czekam...   

 

 

Pucek to samo... Jako drugie kupił RSa?

 

Bmw ma przebieg jak wasze nowe tdi... Trzeba to pogonic [emoji12]

 

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mario22 napisał:

Egon a będziesz zamnie takiego RSa utrzymywał? Jak stawiasz paliwo to biore emoji23.png.  Kiedys sie dorobisz tez drugiego auta dla swojej to zobaczymt czy kupisz coś klasy RSa... Czekam...   

 

 

Pucek to samo... Jako drugie kupił RSa?

 

Bmw ma przebieg jak wasze nowe tdi... Trzeba to pogonic emoji12.png

 

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mario nie chciałem być złośliwy po prostu nie zmienił bym twojego BMW na taką megane.  Właśnie dla mojej bym może takie auto widział ale nie dla mnie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...