Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jakie sprezyny i amorki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam zamierzam wymienic amorki i sprezyny tyl i przod tylko teraz jakie firmy polecacie a jakie omijac z daleka???

cena jaka moge przeznaczyc to 1500zl:wink:

Opublikowano

za tą cene to gwint ma się rozumiec ? :D

Opublikowano
  • Autor

nie no chce zawieszenie miec oryg nic nie chce obnizac ani kombinowac :P

tylko nie wiem jakiej firmy wybrac???

Opublikowano

myślę że min sachs później bilsztein i kayaba 1500 to jeszcze ci sporo zostanie chyba że robisz też wachacze i tuleje tylnej belki

Opublikowano
  • Autor

wahacze wymienione niedawno lemforder:decayed: takze tylko amorki i sprezyny mi zostaly do wymiany

Opublikowano

za tą cene to śmiało gwint dostaniesz, a jeżeli gwintu nie chcesz to zwykłe z najwyższej półki ;]

Opublikowano
  • Autor

nie chce gwintowanego chce 1BA dobrze mi sie smigalo na takim :wink:

wybralam juz tzn zamowilam kayaba:decayed:

Opublikowano

ja mam 1BA i zmieniam na niższe bo za wysoko stoi, no ale komfort jest spoko :wink:

Opublikowano
  • Autor
ja mam 1BA i zmieniam na niższe bo za wysoko stoi, no ale komfort jest spoko :wink:

ehhh tez bym obnizyla ale robie dziennie ok 200-300 km i dla mnie liczy sie komfort jazdy przede wszystkim

a na 17 tak zle nie wyglada na 1BA:wink:

Opublikowano

hmm... przedstawiciel handlowy? :wink:

Opublikowano
  • Autor
hmm... przedstawiciel handlowy? :wink:

nieee jezdze po sklepach pewnej firmy i godziny zbieram :decayed:

Opublikowano

aha ;) czyli zawodowy kierowca ;)

Opublikowano
  • Autor
aha ;) czyli zawodowy kierowca ;)

nie no zawodowym kierowca tez nie jestem :decayed: jak bede miala z 15 lat stazu to wtedy moge sie tak nazwac:wink:

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ----------

kurrrr nigdy wiecej przez allegro nie zamawiam czesci oczywiscie pan ze sklepu przyslal nie te amorki co potrzeba:kwasny:

Opublikowano

teraz niepotrzebne czekanie, nerwy, strata kasy, bo trza paczke odesłac... a oni później niezbyt chętnie podchodzą do oddawania za wysyłke.,

Opublikowano
  • Autor
teraz niepotrzebne czekanie, nerwy, strata kasy, bo trza paczke odesłac... a oni później niezbyt chętnie podchodzą do oddawania za wysyłke.,

ehhh juz podarowalam im przesylke wyj... 1200zl i to odzyskalam i od kolegi z forum taniej zamowilam takie same:grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

podepnę się trochę pod temat, co jaki czas się wymienia sprężyny, czy one się jakoś zużywają czy jak?

bo właśnie jestem na etapie remontu przedniej zawiechy tzn wahacze + amory

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.