Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mini Browar zakup i produkcja piwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolega konczy budowe hotelu z restauracją, no i przyszło mu do głowy aby

zakupic mini browar i samemu "pędzić" piwo

ma ktos wiedzę gdzie trzeba tego szukac ?

moze ktos przy tym pracuje lub jest właścicielem ?

czekam na info

Pozdrawiam

T

Opublikowano

Super pomysł.

Czapiewski z Szymbarka,ten od domu do góry nogami otworzył własny mały browar i produkuje już 3 rodzaje piwa.

Opublikowano
  • Autor

byłem, piłem, musza nad nim jeszcze popracowac :decayed:

a i ceny obnizyc bo jest zaporowa

Opublikowano

O piwie to nie wiem...ale jak będziesz szukał info o pędzeniu samogonu to daj cynk..mój były teść to wytrawny bimbrownik :grin:

Opublikowano

Mój koleżka robi piwo sam.Ma 100 albo 150 litrowy baniak z nierdzewki i resztę bajerów po kapslownicę włącznie.Piwo też jeszcze dopracowuje:wink:. Ważne są warunki przechowywania,temperatury odgrywają dużą rolę.Jakieś ciche fermentacje i inne bajery.Napewno trudniej niż z winkiem,ale są tacy co się zachwycają.Na mój gust to zabawa na dłuższy czas,żeby opanować i robić jak ma być a nie jak się uda.

Chcesz kontakt?

Opublikowano

w Gdańsku kilka knajp robi wlasne piwo, warto sie wybrac i podpytać

Opublikowano
w Gdańsku kilka knajp robi wlasne piwo, warto sie wybrac i podpytać

Jeśli myślisz, że zdradzą swoje, jakby nie było, tajemnice to chyba troszeczkę się mylisz. Powiedzą co najwyżej ogólnikowe fakty, które możesz znaleźć na google :decayed: Tu jest raczej potrzebny ktoś kto ma znajomego browarnika i ten mógłby doradzić.

Opublikowano
w Gdańsku kilka knajp robi wlasne piwo, warto sie wybrac i podpytać

Jeśli myślisz, że zdradzą swoje, jakby nie było, tajemnice to chyba troszeczkę się mylisz. Powiedzą co najwyżej ogólnikowe fakty, które możesz znaleźć na google :decayed: Tu jest raczej potrzebny ktoś kto ma znajomego browarnika i ten mógłby doradzić.

kolega "devastation" pytał raczej gdzie kupić sprzet i może przy okazji doradza

w listopadzie byłem w gdański i wylądowałem w knajpie gdzie sami robili browar

od barmana dowiedziałem sie pare rzeczy na temat warzenia piwa, opowiadał że każdy ma swoje sposoby

ale wiele można sie dowiedzieć

Opublikowano
  • Autor

co to za knajpa ?

Opublikowano

W Gdańsku jest wiele takich knajp :wink: Sam najczęściej takie wybieram, bo przynajmniej nie ma tam pospólstwa co lubi mass market :decayed:

Opublikowano
O piwie to nie wiem...ale jak będziesz szukał info o pędzeniu samogonu to daj cynk..mój były teść to wytrawny bimbrownik :grin:

ragga bimber to teraz mocno popularny jest ale ja to pier.lne ćwiare i po filmie:facepalm: Browar z Szymbraku to tragedia:facepalm: Tomku popytaj chłopaków z Wawy może ktoś ma znajomego w bierhalle:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.