Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wylaczanie immo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy mam pytanie. Zmienilem silnik w A6 wiazke i ECU i teraz nie moge odpalic bo mi immo go blokuje. Jak przy pomocy takiego kabelka http://allegro.pl/promocja-interfejs-vag-k-can-commander-3-6-i2974408632.html wylaczyc lub od razu zaprogramowac immo zeby mozna bylo odpalic?

Opublikowano

Jaki ECU ?

Opublikowano
  • Autor

ECU od passata 1.9 99r 110 km

Opublikowano
ECU od passata 1.9 99r 110 km

numer sterownika ?

Opublikowano
  • Autor

038906018P

0281001720

takie numery znalazlem na nim

Opublikowano
038906018P

0281001720

takie numery znalazlem na nim

Lutownica i programator ....

Opublikowano
  • Autor

mozesz troche jasniej kolego? Nie da sie poprostu wylaczyc go kablem? Albo odczytac pin z ECU i z licznika i wpiasc go do ECU i nie bedzie to chodzic

Opublikowano

probowales zerowac kanal 00 w 17 lub 25 ?

Opublikowano
mozesz troche jasniej kolego? Nie da sie poprostu wylaczyc go kablem? Albo odczytac pin z ECU i z licznika i wpiasc go do ECU i nie bedzie to chodzic

jaśniej to Ty napisz , co przekladales, co miales poprzednio [silnik,sterownik] , co masz teraz ...

bo jak narazie cos gdzies wyczytales na necie, a tak naprawde nie masz bladego pojecia o temacie ....

bo moze wystarczy spasowac immo vag'iem jak zasugerowal likjar7

Opublikowano
  • Autor

mialem silnik AKN nie wiem jaki numer ECU (jak trzeba sprawdze) i wlazylem AFN z wiazka i ECU z numerem ktory podalem i teraz swieci sie immo i nie odpala. A jak zerowac te kanaly co pisal kolega wyzej?

---------- Post dopisany 12-02-2013 at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2013 at 20:23 ----------

koledzy pomozcie bo sprawa dosc pilna

---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

4B0907401C

0281001836

to numery z ECU od 2.5

---------- Post dopisany 13-02-2013 at 08:56 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2013 at 09:43 ----------

kolego spanky o co chodzi z tym zerowaniem kanalow?

Opublikowano

wchodzisz w vaga, kombi instruments 17, adaptation 10, wybierasz kanal 00 klikasz test, save i ok, probujesz czy odpala

jak to nie pomoze, sprobuj znalezc licznik od samochodu z silnikiem jaki teraz wsadziles, i zrob to samo + kodowanie kluczykow

chyba ze chcesz wywalic calkiem immo to wywalasz go ze sterownika za ok 100-150zł ale wtedy srubokretem go odpalisz

Opublikowano
  • Autor

czyli poprostu wylaczyc sie go nie da?

Opublikowano

pisalem Ci juz wczesniej, zeby wylaczyc immo w tym sterowniku potrzebujesz lutownicy i programatora , przytoczony kabelek z allegro mozesz powiesic sobie na lusterku w aucie

Opublikowano
  • Autor

no i poradzilem sobie. Kolego spanky myliles sie i zrobilem to sposobem ktory napisal kolego pioters i odpalilem samochod takze dzieki kolego za pomoc

Opublikowano

Czytaj ze zrozumieniem , spasowales immo a nie wylaczyles , jedno i drugie bylo pisane wczesniej tylko bez wylozenia krok po kroku jak to zrobic ,nie miales bladego pojecia o czym bylo pisane ...

Opublikowano
  • Autor

no wszystko ok ale zobacz na pierwszy post pisalem jak wylaczyc lub zaprogramowac immo a nie tylko wylaczyc:wink:

  • 5 lat później...
Opublikowano

Witam a czy w sterownku simensa mozna vag commanderem wylaczyc immo?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.