Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli 'plackow' na 'sport'


Horas91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako, że szukałem jednak nie znalazłem odpowiedzi.

Wiem, że sama wymiana foteli jest bezproblemowa.

Natomiast moje fotele nie mają elektrycznej regulacji części lędźwiowej kręgosłupa - wersja 'sport' czyli kubełki już ją mają,

dlatego też nasuwa się pytanie, jak temat wymiany ugryźć? Wystarczy podłączyć wtyczkę przekodować komputer i działa?

Czy może wymienić całą wiązkę w samochodzie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba przekodowywać. Jeśli nie miałeś elektryki to trzeba zrobić, położyć i podłączyć wiązkę. Nic trudnego. Odezwij się do DOMIN79 On robił mi wiązki do foteli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak przekładałem ze zwykłych naleśników na sport z B7 i nie miałem elektryki w starych .

Jak zdemontujesz stare to masz 2 kostki trzeba piny dorobić w tej istniejącej już kostce.

Jak będę w domu to powiem Ci jaki to kolor.

Ja z kolegą metoda prób i błędów bczajałem które piny są do czego bo w starych fotelach kostki były 2 a w nowych były 4

zielona to napewno grzane stołki jak masz :)

---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

w starych miałem tylko pakiet światło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odświeżam temat,

w mojej b6 miałem zwykłe siedzenia z których wychodziła jedna kostka żółta czyli chyba airbag, teraz wymieniłem na fotele z b7 i z fotela wychodzą 3kostki nie pamiętam już kolorów. w podłodze mam niestety tylko żółte gniazdo do podłączenia airbagów, czy żeby podłączyć 2 pozostałe kostki to dużo roboty i kosztów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odświeżam temat,

w mojej b6 miałem zwykłe siedzenia z których wychodziła jedna kostka żółta czyli chyba airbag, teraz wymieniłem na fotele z b7 i z fotela wychodzą 3kostki nie pamiętam już kolorów. w podłodze mam niestety tylko żółte gniazdo do podłączenia airbagów, czy żeby podłączyć 2 pozostałe kostki to dużo roboty i kosztów ?

Najprościej to zamów sobie wiązke u kolegi DOMIN79 potem ją zamontuj i masz elektryke, roboty troche jest. Kostki masz zółtą od poduszek, możesz mieć zieloną od grzania, czerwona jest od lędzwi i pakietu światło i czarna od czujnika pasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, z podłączeniem lędźwi nie ma najmniejszego problemu, musisz podciągnąć 2 kable. Prąd możesz wziąć z zapalniczki, a masę najlepiej podłączyć bezpośrednio do karoserii, przy słupku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...