Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant LZ5L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No przeglad to jest akurat problem. Wszystko zalezy od diagnosty:)

---------- Post dopisany 20-05-2013 at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2013 at 23:11 ----------

Dystanse juz gotowe i tylne koła też. Czekam na kuriera z przednimi oponami potem ich montaz i mysle na przyszly wekend beda na aucie już:D

Tak naciągnął sie tył:

c36020130518135957.jpg

c36020130518140038.jpg

Opublikowano

mam nadzieję że te znaczki/dekielki to zmienisz , bo juz widziałem parę sztuk co jeżdżą na takich znaczkach :doh:

Opublikowano
mam nadzieję że te znaczki/dekielki to zmienisz , bo juz widziałem parę sztuk co jeżdżą na takich znaczkach :doh:

:facepalm: następny....

na tym to polega, że w B6 upchnął koło z Bejcy :decayed: sam w zeszłym roku latałem na mercach i była gwiazda a teraz BMW i też biało niebieski wirnik został :banan:

Opublikowano

no comment , for me this is village:thumbdown:

Opublikowano
no comment , for me this is village:thumbdown:

totalną wiochą będzie naklejanie na koła BMW znaczka OOOO :facepalm:

Opublikowano
no comment , for me this is village:thumbdown:

totalną wiochą będzie naklejanie na koła BMW znaczka OOOO :facepalm:

+1:wink:

Opublikowano

:slina::slina::slina:

zacnie:naughty:

kolorek cos jakby do mojego podobny:decayed:

mody jak najbadziej na plus no i plany tak trzymac :good:

powodzeie i bezawaryjnosci

Opublikowano
  • Autor

:slina::slina: :slina:
zacnie:naughty:
kolorek cos jakby do mojego podobny:decayed:
mody jak najbadziej na plus no i plany tak trzymac :good:
powodzeie i bezawaryjnosci


No dzieki wielkie za slowa uznania:D Kolorek chyba nawet taki sam jak twoj:D

Wpadly juz fele na tylna oś, dzis przyszly opony na przod ale nie ma mnie w domu i prawdopodobnie na aucie zawitaja w wekend dopiero:(

A tak to wyglada z tyłu
c36020130520161757667or.jpg

c36020130520161648468or.th.jpg

c36020130520161415740.th.jpg

I taki mały bonusik (sorki za orientacje na filmiku)
c36020130520144356947.th.jpg

Edytowane przez kristof91

Opublikowano

jest nieźle :slina::kox:

Opublikowano
:slina::slina::slina::slina:
Opublikowano

Na bogato! :kox::shock3:

Opublikowano

:slina::slina::slina:

zacnie:naughty:

kolorek cos jakby do mojego podobny:decayed:

mody jak najbadziej na plus no i plany tak trzymac :good:

powodzeie i bezawaryjnosci

No dzieki wielkie za slowa uznania:D Kolorek chyba nawet taki sam jak twoj:D

Wpadly juz fele na tylna oś, dzis przyszly opony na przod ale nie ma mnie w domu i prawdopodobnie na aucie zawitaja w wekend dopiero:(

A tak to wyglada z tyłu

http://imageshack.us/a/img153/8224/c36020130520161757667or.th.jpg

http://imageshack.us/a/img402/1994/c36020130520161648468or.th.jpg

http://imageshack.us/a/img689/4884/c36020130520161415740.th.jpg

I taki mały bonusik (sorki za orientacje na filmiku)

http://imageshack.us/a/img10/2097/c36020130520144356947.th.jpg

:kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
:brawo::drool3::good::gicior::ok2::oklasky::slina::kox::shock3::wink::banan:
Opublikowano
  • Autor

Dobrze ze w tematach o autach nie nabija postow:-p

Opublikowano

jest kocur, to trzeba pochwalic :wink::slina: Kozacko sie zmiescilo te 10cali!

Opublikowano

za***iście wygląda na tych kołach:thumbup1:

Opublikowano

Super wyszło, jakie masz kąty z tyłu ? dystans 20mm ?

Opublikowano
  • Autor

Katow nie zmienialem. Im nizej tym kolo sie bardzuej pochyla. Tak dystanse 20mm

---------- Post dopisany 27-05-2013 at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2013 at 06:30 ----------

Wczoraj ustrzelona jakaś szybka sesja. Szału nie ma ale widać co ma być widać:D

c36020130526210209917.th.jpgc36020130526210150161.th.jpgc36020130526210133185.th.jpgc36020130526210252447.th.jpgc36020130526205614661.th.jpgc36020130526205522111.th.jpgc36020130526205929678.th.jpgc36020130526205853495.th.jpgc36020130526205538003.th.jpg

Opublikowano

ty juz nie badz taki skromny :naughty::slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.