Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant LZ5L


kris_91

Rekomendowane odpowiedzi

kozak, który pewnie już dawno nadkola stracił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadkola jeszcze całe:D Wiecej stresu jest jak widzę niebieskich:D Bo jesli uparty bedzie to na pewno dowodzik poleci:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak sztywno jak na gwincie. Na max podniesieniu jest praktycznie tak jak ori zawias jak ciut nizej to twardziej ale tragedi nie ma:) Autem nie buja:) Chyba ze sie pilotem bawie:P Heh jeszcze w pelni sie sezon nie zaczął a ja juz szukam kola na przyszly:P Co myslicie o felgach VW Interlagos 19" z jakims fajnym dystansem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak sztywno jak na gwincie. Na max podniesieniu jest praktycznie tak jak ori zawias jak ciut nizej to twardziej ale tragedi nie ma:) Autem nie buja:) Chyba ze sie pilotem bawie:P Heh jeszcze w pelni sie sezon nie zaczął a ja juz szukam kola na przyszly:P Co myslicie o felgach VW Interlagos 19" z jakims fajnym dystansem?

jak już jest Air Ride to pocisnąć grubo i jakieś 20 cali wsadzić :decayed: od AMG :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos tam sie ruszylo mimo kiepskiej pogody:

-wystrugany panel pod manometry od Airride

-wpadła kiera 3 ramienna skórzana

-odświerzony lakier (na foto widac glinke po zrobieniu tylko jednej strony auta) wszystko recznie bo na mechaniczna brakło czasu i pogody:P

-lusterka w kolorze RS4

No i foto:

c36020130605173252404.th.jpgc36020130606134614765.th.jpgc36020130606122742649.th.jpgc36020130606144744658.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie wyszło szkoda że ja nie mam tyle czasu żeby coś porobić przy aucie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś tam fotka z Vag Eventu. Autko spisało się bezproblemowo. Na resztę czekam:)

79ol.th.jpg

I jeszcze jedno sensowne z Vag Nysa 2013:

d2nh.th.jpg

---------- Post dopisany 04-07-2013 at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2013 at 02:50 ----------

Wiocha czy może być?:

vk4x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...